Gwiazdy które skorzystały z metody in vitro
Rozenek, Sworowska, Dion...
1/7
Gwiazdy które skorzystały z metody in vitro

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał dzisiaj wzbudzającą ogromne emocje ustawę o in vitro. "Nie jestem prezydentem ludzkich sumień,tylko polskich obywateli" tak prezydent skomentował swoją decyzję podczas oficjalnej konferencji prasowej
Ustawa, która już wkrótce wejdzie w życie pomoże rodzinom,które pomimo starań nie mogą mieć dzieci. Przyjęcie jej przez Bronisława Komorowskiego z pewnością ucieszy także osoby, które skorzystały już z metody in vitro.

Również wśród gwiazd jest wiele kobiet, które publicznie przyznały, że ich dzieci urodziły się właśnie dzięki in vitro. Zobacz kto skorzystał z tej metody:

 

2/7
Małgorzata Rozenek urodziła dzięki metodzie in vitro

Małgorzata Rozenek wiele razy publicznie wspominała, że urodziła dzięki in vitro. To dzięki tej metodzie gwiazda TVN ma dwóch synów- Stanisława i Tadeusza.

3/7
Bogna Sworowska urodziła dzięki metodzie in vitro
ONS

Bogna Sworowska dzięki in vitro urodziła syna Ivana. Modelka jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Gala broniła tej metody przed jej przeciwnikami: " Bóg nie jest przeciw in vitro, bo chce szczęścia, dobra człowieka".

4/7
Courtney Cox urodziła dzięki metodzie in vitro
East News

Zagraniczna prasa przez wiele lat donosiła o problemach z zajściem w ciążę przez gwiazdę serialu "Przyjaciele". Dzięki metodzie in vitro Courtney Cox urodziła swoją córkę Coco.

5/7
Celine Dion urodziła dzięki metodzie in vitro
East News

Celine Dion dzięki in vitro ma trzech synów.

6/7
Julia Roberts urodziła dziecko dzięki metodzie in vitro
ONS
Julia Roberts dzięki metodzie in vitro jest mamą bliźniaków.
7/7
Sarah Jessica Parker skorzystała z in vitro
ONS

Sarah Jessica Parker wynajęła surogatkę, którą zapłodniono metodą in vitro używając komórek jajowych gwiazdy. Dzięki temu na świecie pojawiły się bliźniaczki Tabithy i Loretty.