Blanka Lipińska
Instagram @blanka_lipinska
Newsy

Blanka Lipińska o zarobkach partnera: "Nie bardzo interesują mnie jego pieniądze, bo mam swoje"

Blanka Lipińska poruszyła temat pieniędzy. Gwiazda wyznała, że jej nowy partner nie jest bogaty, jednak dla niej to żaden problem.

Blanka Lipińska została zapytana przez jednego z internautów, czy jej partner musi być majętny. Znana z ciętego języka autorka "365 dni" chętnie odpowiedziała, poruszając temat pieniędzy, powszechnie uznawany za tabu. Jej wypowiedź zdziwiła licznych fanów, ponieważ pisarka wyznała, że jej chłopak nie jest bogaty, jednak nie ma to dla niej znaczenia. 

Blanka Lipińska o wadach czarnego mieszkania i nieruchomościach. Nagle przerywa Łukasz Jemioł

Blanka Lipińska o zarobkach partnera

Jakiś czas temu Blanka Lipińska wypowiedziała się ostro na temat polskiego show-biznesu. Uznała go za straszne i bezwzględne miejsce. Pomimo tego, że skutecznie unika publicznych wyjść, regularnie organizuje na swoim Instagramie tzw. "ironiczne niedziele". Te są uwielbiane przez jej licznych fanów, ponieważ wówczas mają okazję zapytać ją o wszelkie interesujące tematy. Nic więc dziwnego, że w czasie sesji pytań i odpowiedzi najwięcej pytań dotyczy m.in. książki "365 dni" oraz relacji damsko-męskich. Tym razem jedna z internautek nawiązała do wypowiedzi Justyny Gradek, która wyznała, że jej mężczyzna musi mieć bogaty portfel, pytając tym samym o zarobki partnera pisarki:

- Gradek ostatnio powiedziała, że jej chłop musi być bogaty, a Twój? 

W odpowiedzi Blanka Lipińska wyznała, że jej mężczyzna nie należy do bogatych. Przyznając jednocześnie, że dla niej w związku liczy się coś zupełnie innego:

- A mój nie jest. Nie, nie bardzo interesują mnie jego pieniądze, bo mam swoje. Interesuje mnie czy jesteśmy dopasowani i czy lubię z nim spędzać czas, czy mnie rozśmiesza i czy jest dla mnie wsparciem. A społeczne naleciałości pt. to facet ma zarabiać na dom, wakacje, prezenty, być bogatszy itd.... Mam głęboko w d*pie, bo nie bardzo rozumiem czemu niby tak ma być? Bo ktoś tak powiedział? Kto i dlaczego mam żyć wg. jego reguł? 

Blanka Lipińska screen2
Instagram @blanka_lipinska

Zobacz także: Blanka Lipińska o wadach czarnego mieszkania i nieruchomościach. Nagle przerywa Łukasz Jemioł

Pisarka nawiązała także do samej wypowiedzi Justyny Gradek. Blanka Lipińska wyznała, że jej myślenie na temat pieniędzy bardzo się zmieniło na przestrzeni czasu:

- Natomiast 100% rozumiem Justynę. Moje myślenie przez większość życia było podobne. W naszym społeczeństwie bezpieczeństwo definiowane jest przez kasę, tak jesteśmy wychowani. Umówmy się! Zawsze to lepiej mieć, niż nie mieć. I taka jest prawda, którą wstydzimy się powiedzieć na głos! Szczerość to zdolność do przyznania się do czegoś, co może być społecznie kontrowersyjne. Szanuje @gradek_justyna za to, że tak po prostu o tym mówi. I wiecie co jest najlepsze? Nie ma w tym nic złego. 

Blanka Lipińska zbliżenie na twarz
Instagram @blanka_lipinska

Ostatnio Blanka Lipińska zachwycała się swoim nowym partnerem, jednocześnie wbijając szpilę Baronowi. I tym razem, podczas sesji pytań i odpowiedzi nie zabrakło nawiązań do jej byłego partnera:

- Pokażesz swojego wybranka? Dlaczego go ukrywasz, a Alek wylewał się tu w każdej storce?

Wszystko jednak wskazuje na to, że tak zadane pytanie nieco wyprowadziło gwiazdę z równowagi:

- Po pierwsze nie ukrywam, bo media pokazały go już latem. A po drugie, mam go pokazać dla Twojej przyjemności? Żebyś mogła z koleżankami o tym plotkować? Żebyś mogła gadać o czymś, o czym nie masz pojęcia? Oceniać czy jest dostatecznie przystojny, a ja wyglądam dostatecznie szczęśliwa? Czy tak bardzo masz nudne życie, że relacja kogoś Ci zupełnie obcego ma wypełnić je rozrywką? Czy są jakieś inne powody, na które nie wpadłam? - zapytała.

Śledzicie "ironiczne niedziele" w wykonaniu Blanki Lipińskiej? 

Blanka Lipińska screen
Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska na pokazie Łukasza Jemioła
East News/VIPHOTO

Blanka Lipińska i Doda
Instagram @blanka_lipinska @dodaqueen
Newsy
Blanka Lipińska będzie mieć własne reality-show jak Doda? Wymowne słowa autorki "365 dni"
Blanka Lipińska wypowiedziała się na temat własnego show w telewizji oraz występu w... "Tańcu z Gwiazdami". Zobaczymy ją na parkiecie?

Blanka Lipińska uwielbia wzbudzać kontrowersje. Czy pójdzie śladami Dody i będzie robić to na szklanym ekranie? Popularna pisarka wypowiedziała się na ten temat na swoim Instagramie i wszystko stało się jasne! Odniosła się także do tanecznego show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Odpowiedź zaskakuje!  Blanka Lipińska i jej własne show? Autorka "365 dni" słynie z ciętego języka i konkretnego wyrażania swojego zdania. Ostatnio Blanka Lipińska publicznie zadrwiła z programu "Nasz nowy dom" i Katarzyny Dowbor . Pisarka wdała się także w słowne potyczki z Katarzyną Grocholą. Niedzielna sesja pytań i odpowiedzi na jej Instagramie to już zwyczaj pisarki. "Sarkastyczne niedziele" pozwalają jej fanom na zadanie licznych pytań, i uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich tematy. Tym razem wszystko skupiło się wokół zawodowych planów gwiazdy. Ta sama sprowokowała pytania, dotyczące reality show: - Ludzi bardzo interesuje Twoje życie prywatne. Jakie widzisz na to sposoby? - została zapytana na Instagramie.  Jej odpowiedź była jednoznaczna: - Reality show - krótko skwitowała.  Zobacz także:  Blanka Lipińska o zarobkach partnera: "Nie bardzo interesują mnie jego pieniądze, bo mam swoje" Następnie autorka "365 dni" została zapytana, czy taka forma programu telewizyjnego wchodzi w przyszłości w grę: - A bierzesz pod uwagę reality show? Co na to powie Paweł (Baryła, partner gwiazdy - przyp. red.)? Ku zaskoczeniu fanów, Blanka Lipińska, która uważa show-biznes za okropne i bezwzględne miejsce , w przyszłości nie wyklucza własnego programu: - Życie nauczyło mnie brać WSZYSTKO pod uwagę. Program o mnie... Mógłby być zabawny i straszny jednocześnie, ja tak okrutnie, dużo przeklinam. A co powie Paweł? Ale w programie? To mógłby...

Blanka Lipińska skrytykowana za "krzywe nogi". Jest mocna odpowiedź
Instagram @blanka_lipinska
Newsy
Blanka Lipińska skrytykowana za "krzywe nogi". Jest mocna odpowiedź
Blanka Lipińska urządziła na swoim Instagramie sesje pytań i odpowiedzi - to właśnie tam jedna z fanek wypomniała jej krzywe nogi. Takiej reakcji gwiazdy z pewnością się nie spodziewała.

Blanka Lipińska każdy swój dzień zaczyna od przywitania się ze swoimi licznymi fanami na Instagramie. Tym razem urządziła także popularną pośród celebrytów sesję pytań i odpowiedzi. Okazuje się jednak, że poranny humor skutecznie zepsuła jej jedna z obserwatorek, zarzucając celebrytce, że ma krzywe nogi. Co na to sama zainteresowana?  Blanka Lipińska sarkastycznie odpowiada internautce  Ostatni czas w życiu pisarki to istna sinusoida. Ostatnio  Blanka Lipińska świętowała swoje urodziny na luksusowym jachcie . Miniony weekend z kolei nie przebiegł tak, jakby sobie tego życzyła. Babcia Blanki Lipińskiej trafiła do szpitala , z powodu krwotoku z nosa, a pisarka nie kryła swojego rozczarowania opieką w jednym z lubelskich placówek. Pomimo trudności nowy tydzień jednak przywitała z uśmiechem na twarzy, organizując na swoim profilu sesje pytań i odpowiedzi. Klasycznie zainteresowani fani pytali o twórczość Blanki Lipińskiej, jej dietę oraz mieszkanie. Jedno z pytań jednak ewidentnie wyprowadziło z równowagi autorkę "365 dni" . Internautka zasugerowała jej, że ta ma krzywe nogi: - Konsultowałaś jakieś ćwiczenia lub zabiegi na krzywe nogi? Ja mam ten sam problem - napisała Wówczas Blanka Lipińska odpowiedziała w sarkastyczny, klasyczny dla siebie sposób, nie kryjąc lekkiej irytacji: - Najpierw idź do okulisty, a później zajmij się nogami  Zobacz także:   W sieci pojawił się fragment filmu "Kolejne 365 dni"! Przebije poprzednie części? Okazuje się, że nie tylko pisarka poczuła się urażona pytaniem o krzywe nogi. J - Dlaczego nie wiedziałam, że masz krzywe nogi? - dopytywała jedna z zagorzałych fanek pisarki. Wtórowała jej sama Blanka Lipińska: - Dlaczego ja o tym nie wiedziałam?  Bez wątpienia temat ten rozgrzał pisarkę. Szczególnie...

Blanka Lipińska miała prześladowcę
Newsy
Blanka Lipińska miała prześladowcę! Autorka "365 dni" wyznaje: "Był przerażający"
Blanka Lipińska opowiedziała fanom dość przerażającą historię z przeszłości. Chodzi o stalkera, który prześladował gwiazdę na spotkaniach autorskich.

Ostatnio sporo się dzieje w życiu Blanki Lipińskiej, a obserwatorzy zawsze są ciekawi, co u niej słychać. Właśnie dlatego autorka erotycznych powieści z cyklu "365 dni" systematycznie organizuje na swoim profilu sesje pytań i odpowiedzi. Tym razem przy okazji wyszło na jaw, że w przeszłości była prześladowana! Kto uprzykrzył jej życie? Blanka Lipińska miała prześladowcę  Życie  Blanki Lipińskiej  wydaje się być naprawdę bajeczne. Popularna gwiazda z pozoru nie ma na co narzekać. Jakiś czas temu  Blanka Lipińska świętowała swoje 37. urodziny na luksusowym jachcie . Wówczas towarzyszyli jej najlepsi przyjaciele, a sama zainteresowana nie kryła swojego szczęścia. Niedługo potem  Blanka Lipińska została sfotografowana z nowym partnerem ! Choć pisarka nie odniosła się do licznych plotek o jej nowym związku, wszystko wskazuje na to, że jest naprawdę szczęśliwa. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było. Już na początku swojego obcowania z show-biznesem na własnej skórze przekonała się, że sława ma swoje blaski i cienie. W czasie sesji pytań i odpowiedzi jedna z internautek zapytała: - Czy kiedykolwiek bałaś się osoby, która podeszła po zdjęcie itp.? To właśnie wtedy pisarka przytoczyła opowieść z przeszłości, która mrozi krew w żyłach: - Tak, na samym początku, kiedy jeszcze miałam spotkania autorskie prześladował mnie mężczyzna, który był przerażający... i z wyglądu i z zachowania Zobacz także:  Blanka Lipińska napisała kilka książek, ale szczerze przyznaje: "Mam zaniedbania na poziomie podstawówki" Należy zaznaczyć, że Blanka Lipińska nie jest jedyną celebrytką, która spotkała się z taką sytuacją. Jakiś czas temu  Inga z "Hotelu Paradise" opowiedziała o nękaniu przez stalkera . Sprawa wylądowała w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik