Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Biba odpadł z X-Factor

A miało być tak pięknie...

Drugi odcinek X-Factor na żywo przeszedł do historii. Tym razem wokaliści i zespoły miały postawione przed sobą duże i trudne wyzwanie. Jakie? Wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć się z piosenkami ery disco!

Zdecydowanie najlepiej w tym odcinku poradziła sobie najmłodsza grupa uczestników, którą dowodzi Tatiana Okupnik. Najgorzej? Grupa Kuby Wojewódzkiego!

Zgodnie z werdyktem widzów, to Paweł Biba Binkiewicz i Joanna Kwaśnik wzięli udział w dogrywce. Po ich występach jurorzy stwierdzili jednogłośnie, że to właśnie Joanna powinna przejść do kolejnego etapu show, a Biba musi pożegnać się z programem...

Tym samym tylko Tatiana Okupnik jest jedyna jurorką, której żaden z uczestników nie odpadł jeszcze z programu. W zeszłym odcinku głosami przewodniczących to zespół De Facto, którym kierował Czesław Mozil, nie przeszedł dalej.

Wydaje nam się, że Biba jest na tyle charyzmatyczny, że jeszcze na bank o nim usłyszymy! A wy jak myślicie?

Przeczytaj więcej na temat finalistów II edycji "X-Factor":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jury X-Factor na castingu
ONS
Newsy
Pierwszy odcinek "X-Factor" na żywo za nami. Z programem pożegnała się dwójka uczestników
Kto dostał najmniej głosów?

Za nami ogromne emocje związane z programem "X-Factor" , który dziś wszedł w decydującą fazę. Dwunastu uczestników po raz pierwszy wystąpiło w odcinku na żywo śpiewając wybrane przez siebie utwory. Jak już informowaliśmy rano, zdecydowano się na małą zmianę formuły show i po dzisiejszym odcinku, aż dwóch uczestników opuściło program. Przypomnijmy: Wielkie zmiany w "X-Factor". Tatiana zdradza szczegóły Uczestnicy pod przewodnictwem Kuby Wojewódzkiego , Ewy Farnej , Tatiany Okupnik i Czesława Mozila trenowali ciężko przez ostatnie dni, żeby wypaść jak najlepiej. Niektórym się to udało i po raz kolejny zaczarowali jurorów, inni zawiedli na całej linii, rozczarowując nie tylko trenerów, ale też samych siebie. Wykonawcy zdecydowali się na repertuar m.in. Aerosmith, Demi Lovato, Bruno Marsa i Janis Joplin. Gwiazdą wieczoru był Grzegorz Hyży , który niedawno wydał swój debiutancki singiel. Zobacz: Grzegorz Hyży powraca z nowym utworem. Uda mu się podbić listy przebojów? Najmniej głosów od widzów otrzymała Karolina Duszkiewicz   z grupy Tatiany i ona jako pierwsza opuściła program. W dogrywce zmierzyli się Artem Furman i Joao de Sousa ,  decyzją jurorów z programem pożegnał się ten drugi, tym samym pozbawiając Okupnik drugiego zawodnika. Zgadzacie się z takimi wyborami? ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''+''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''ipt>''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''); //-->     Wszyscy finaliści programu "X-Factor":

ONS
Newsy
Dawid Podsiadło WYGRAŁ X-Factor!
Zgadzacie się z tą decyzją?

Druga edycja polskiego "X-Factor" po blisko 3. miesiącach trwania przeszła właśnie do historii. Jej szczęśliwym zwycięzcą okazał się podopieczny Tatiany Okupnik, Dawid Podsiadło . Zdobył nagrodę główną, na którą składają się: kontrakt na wydanie płyty długogrającej, promocja albumu oraz 100 tysięcy złotych. Kolejne miejsca zajęli: Marcin Spenner i zespół stworzony na potrzeby programu, The Chance. W finale zmierzyła się trójka najlepszych uczestników. Zaśpiewali po dwie piosenki. Najpierw te które wykonali najlepiej trakcie trwania programu, a później duety z gwiazdami muzycznymi. The Chance zaśpiewały razem z Amy McDonald, która dziewczyny przyćmiła, Marcinowi Spennerowi towarzyszyła łotewska grupa Brainstorm, a Dawidowi Podsiadle Katie Melua. W drugiej edycji widzowie mogli w nim zobaczyć zmagania 9. uczestników, w których skład wchodzili soliści i zespoły. W roli prowadzącego producenci obsadzili po raz kolejny Jarosława Kuźniara. Postępy młodych talentów śledziło jury, w którym zasiadali: piosenkarz - Czesław Mozil, showman - Kuba Wojewódzki i piosenkarka znana poza Polską - Tatiana Okupnik. To oni decydowali, kto odpadał z programu. Zgadzacie się z decyzją widzów? Czy Dawid powinien wygrać? Przypomnijmy wszystkich finalistów programu:

ONS
Newsy
X-Factor: Joanna Kwaśnik za słaba na finał
Artystka z doświadczeniem przegrała z tworem programu

Za nami kolejny odcinek programu TVN "X-Factor". Tym razem okazał się on pechowy dla Joanny Kwaśnik z Wrocławia , która była najbardziej obytą ze sceną i doświadczoną medialnie uczestniczką 2. edycji programu. W skrócie przypomnijmy, że razem ze swoim zespołem The Crackers Band, Kwaśnik wydała płytę "The Funky State Of Mind", koncertowała w kilku krajach Europy, a prywatnie od przyjaźni się ze zwyciężczynią pierwszego polskiego talent show w Polsce - "Idol", Alicją Janosz . Zobacz: Radziła się Janosz zanim przyszła do "X-Factor" Kwaśnik wczoraj wykonała utwór "Another Way To Die" Alicii Keys, najmniej komercyjny z pośród wszystkich pozostałych uczestników. Czesław Mozil pozazdrościł Joannie talentu i tego, że trafiła do grupy Kuby. Innego zdania była Tatiana Okupnik. To ona ostatecznie zdecydowała, że Wrocławianka nie zaśpiewa już za tydzień. - To jest okropny moment, jeżeli trzeba wybierać między fantastycznie śpiewającą dziewczyna, a zespołem, który w każdym odcinku pokazuje nową odsłonę. Aśka, coś takiego jest, że twój talent nie przechodzi przez ekran telewizyjny. Dlatego oddaję głos na Soul City . Soul City trafiło do dogrywki z Joanną Kwaśnik za sprawą przeboju "I'll Be There For You" z serialu "Przyjaciele". Niskie noty zdobyła także ulubienica internautów, Ewelina Lisowska , która wykonała "Bring Me To Life" Evanescence. Stworzone na potrzeby programu trio  The Chance zaśpiewało hit Cher "The Shoop Shoop Song (It's in His Kiss)", a jedyni panowie, Marcin Spenner i Dawid Podsiadło zdecydowali się tradycyjnie na ckliwe ballady: "She's Like The Wind" i "Girl, You'll Be A Women Soon". Świadomość artystyczna i autentyczność przegrała z elastycznością szukających swojego kierunku finalistów. Zastanawiający jest jednak fakt, jak Tatiana, będąc w studio na żywo, oceniła wykonanie Joanny z "ekranu...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner