W środę w naszej redakcji pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan! W ten sposób zaczynamy nasz nowy cykl - gwiazdy, które odwiedzą naszą redakcję, będą poproszone o... napisanie o sobie newsa! Tematyka - dowolna. Długość - również ;) Basia Kurdej-Szatan napisała o swoich zbliżających się wakacjach. News został już opublikowany na naszej stronie TUTAJ! Okazuje się, że naszej gwieździe bardzo spodobała się praca dziennikarki, choć, jak sama przyznała, niektóre rzeczy ją śmieszą ;) Jakie - zobaczcie wideo ;)

 

Nie ułatwialiśmy Basi tego zadania. Trochę potańczyliśmy, trochę pośpiewaliśmy, ciągle ją o coś pytaliśmy. W ten sposób udało nam się potwierdzić - Barbara dołączy do kolejnej edycji The Voice of Poland! 

 

Mimo wszystko Barbara była bardzo skupiona na swoim zadaniu. Następnie - oceniła swoje najlepsze i najgorsze stylizacje. Zapis tej części  - na Facebooku Party.pl pod tym linkiem!

 

Mamy nadzieję, że nasz cykl przypadnie wam do gustu. Nie ukrywamy - to cudowne uczucie, gdy ktoś Cię wyręcza w pracy, a także zajmuje stanowisko, przez co masz dwie godziny przerwy! ;) Dzięki Basia! 

 

Nie obyło się bez pamiątkowego selfie ;) 

Barbara Kurdej Szatan w redakcji Party.pl

 

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan