Halina Młynkova w kucyku

Halina Mlynkova zrezygnowała z prowadzenia "The Voice of Poland"! Wiemy, kto ją zastąpi!

Halina Młynkova w kucyku

Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Halinę Mlynkovą w "The Voice of Poland"! Jak donosi "Fakt" aktorka pojawi się w jesiennej edycji show i dołączy do swoich kolegów z planu "Kocham Cię, Polsko", czyli Tomasza Kammela i Macieja Musiała. Basia Kurdej-Szatan świetnie radzi sobie jako gospodyni w tego typu programach, dlatego TVP postanowiło powierzyć jej kolejny swój program. 

Kurdej-Szatan sprawdziła się w „Kocham cię, Polsko”, gdzie pracuje z Kammelem i Musiałem, którzy też prowadzą „The Voice”. W TVP uznano, że warto postawić na sprawdzone grono - mówi informator tabloidu. 

Podobno Halina Mlynkova sama zrezygnowała z roli prowadzącej, ponieważ chce skupić się na życiu rodzinnym i tworzeniu muzyki. Jak donosi "Fakt" pod uwagę do roli gospodyni brana była też Magda Mielcarz, która odmówiła. Kilka dni temu poznaliśmy też jury, które będzie oceniało uczestników show. I okazuje się, że w "The Voice of Poland" pojawi się nowa jurorka, która zastąpi Edytę Górniak, czyli Natalia Kukulska. Będziecie oglądać nową edycję muzycznego show?

 

Zobacz: Gwiazdor "The Voice of Poland" poważnie chory i walczy o życie! "Mój stan nazwano zagrożeniem życia"​

 

Halina Mlynkova zrezygnowała z prowadzenia "The Voice of Poland"

ONS

Wokalistkę zastąpi Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan w białej sukience

Pod uwagę brana była również Magda Mielcarz

Magdalena Mielcarz w dżinsach, płaszczu i z paskiem
Ons.pl

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59