Już wiosną pojawi się jubileuszowa 20. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na antenie Polsatu. Na scenie pojawią się wybrani uczestnicy poprzednich sezonów show. Teraz w mediach pojawiła się informacja, że wielki powrót na antenę ma zrobić też Barbara Kurdej-Szatan!

Reklama

Barbary Kurdej-Szatan wraca do telewizji. Weźmie udział w popularnym programie

Ostatnio wyciekła lista z gwiazdami, które pojawią się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Według medialnych doniesień do programu powróci Katarzyna Skrzynecka, która ma być tym razem nie jurorką, a uczestniczką. W jubileuszowej edycji show ma pojawić się również Piotr Gąsowski, choć jeszcze nie wiadomo, w jakiej roli. Na scenie zaprezentuje się również wiele innych gwiazd, które widzowie zdążyli poznać w poprzednich edycjach popularnego show.

W artystów w show wcielą się też ponownie Stefano Terrazzino (zwycięzca trzeciej edycji), Aleksandra Szwed (zwyciężczyni 5. edycji), Kacper Kuszewski (zwycięzca 8. edycji), Filip Lato (zwycięzca 9. edycji) i Mateusz Ziółko (zwycięzca 10. edycji)
— poinformował portal Wirtualnemedia.pl

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan przekazała smutne wieści. Chodzi o 3-letniego syna

Jak podaje serwis "Wirtualne Media" Barbara Kurdej-Szatan również ma wziąć udział w 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jakiś czas temu aktorka zniknęła z telewizji i skupiła się na pracy w teatrze. Artystka przechodziła trudny okres po tym, jak została skrytykowana w mediach społecznościowych po swoim komentarzu dotyczącego Straży Granicznej.

Barbara Kurdej-Szatan

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie: "Może do siebie nie pasujemy jednak"

Zobacz także
Reklama

A wy czekacie na udział Barbary Kurdej-Szatan w jubileuszowej 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

2018.03.11 Warszawa Barbara Kurdej Szatan FOT KS/AF EOS
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama