Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Babcia o Dariuszu Krupie. Wypadek Dariusz Krupy. Dariusz Krupa oskarżony
ONS
Newsy

Babcia Darka K. załamana zatrzymaniem wnuka. Wspomina jego związek z Górniak

"Nie dożyję jego wolności"

Ostatnie wydarzenia związane z wypadkiem, który spowodował Dariusz K., wstrząsnęły całą jego rodziną. Obecnie oskarżony przebywa w areszcie, grozi mu do 12 lat więzienia. Była żona muzyka, Edyta Górniak, w szybkim tempie wydała oświadczenie, w którym poprosiła o uszanowanie najbliższych zatrzymanego, na czele z synem Allanem. Przypomnijmy: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K.

Teraz głos w sprawie zabrała babcia Dariusza, pani Zofia. W rozmowie z "Super Expressem" twierdzi, że jest załamana aresztowaniem wnuka. Nie wierzy jednak w to, że mógł być pod wpływem narkotyków: 

Wypadki są, ten nie był pierwszy i nie ostatni. Oglądam przecież telewizję. W to uwierzę... Musiał być zdenerwowany. Ale żeby narkotyki brał, nie uwierzę. Żeby nawet 100 sędziów mi to powiedziało. Nigdy! Przyjeżdżał do mnie i bym się zorientowała. A gdybym się dowiedziała, że bierze narkotyki, poszłabym i w dupę mu dolała - mówi zdenerwowana babcia Dariusza K.


Pani Zofia wspomina również ich związek z Edytą. Małżeństwo za najlepszych czasów świetnie się ze sobą dogadywało:

On przeżył to rozstanie, tę miłość. On kochał Edytę Bardzo! Oboje tak się kochali. Nie wiem, co się stało. On i gospodarz dobry, i śniadanka jej robił... A ona do mnie mówiła "Babunia, babunia". Ja Edytę bardzo lubię. Szkoda mi Allana. Jego tatuś kochaniutki... - przekonuje w rozmowie z dziennikiemBabcia Darka K. martwi się również, że nie doczeka jego wolności:

Nie dożyję wolności Darka. Wątpię. Chociaż aby świeczkę zapalił... - mówi.


Według ostatnich ustaleń tabloidów, o wolność dla Darka walczy jego kochanka, Iza. Zobacz: Dariusz K. może wyjść z aresztu. Jego ukochana zmieniła prawników


Tak mieszkał Dariusz K.: 

Linia obrony Dariusza K.
ONS
Newsy
Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony
Jak się czuje dwa tygodnie po spowodowaniu śmiertelnego wypadku?

Sprawa Dariusza K . , byłego męża Edyty Górniak wciąż budzi ogromne emocje. W połowie lipca mężczyzna śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych w Warszawie. Celebryta obecnie przebywa w areszcie, a za popełniony czyn grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. Na szczęście Darek może liczyć na wsparcie ukochanej, Izabeli Adamczyk , która robi wszystko, żeby jak najszybciej opuścił areszt. Przypomnijmy: Dariusz K. może wyjść z aresztu. Jego ukochana zmieniła prawników   Na chwilę obecną trwa postępowanie dowodowe, a prokuratorzy zebrali już zeznania świadków. Teraz biegli specjaliści z zakresu wypadków drogowych mają wydać opinię na temat przebiegu całego zdarzenia. Nie zmienia to jednak i tak kiepskiej już sytuacji Dariusza K. Jak udało się dowiedzieć "Fleszowi" mężczyzna przyjął już linię obrony. Nieco żenującą.   Sąd bierze pod uwagę sytuację osobistą, jak posiadanie małych dzieci, ale w tej chwili nie jestem w stanie odpowiedzieć, jaki to będzie miało wpływ na wyrok. Podejrzany Dariusz K. przyjął linię obrony, że nie pamięta tego zdarzenia. - mówi Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. "Flesz" zapytał też o to, jak czuje się zamknięty w areszcie muzyk:   Trudno mi odpowiedzieć, nie mam takich informacji... Jak pani myśli? Jak może się czuć człowiek w takiej chwili? - dodaje.   Co sądzicie o takiej linii obrony? Zobacz: Babcia Darka K. załamana zatrzymaniem wnuka. Wspomina jego związek z Edytą   Dariusz K. wyprowadzany z prokuratury:

Edyta Górniak w okularach
Newsy
Rodzice Dariusza K. POZWALI Edytę Górniak?! Walczą o opiekę nad Allanem? Wiemy, jaka jest prawda!
Rodzice Dariusza K. POZWALI Edytę Górniak?! Walczą o opiekę nad Allanem? Wiemy, jaka jest prawda!

Już ponad rok Dariusz K. siedzi w areszcie i czeka na wyrok w sprawie wypadku , podczas którego zabił samochodem kobietę na pasach. Jego rodzice, Wiesława i Tadeusz Krupa, przeżywają jego proces, a do tego bardzo tęsknią za wnukiem Allanem, z którym nie widzieli się przez rok . Jak podaje jeden z tabloidów, rodzice Darka postanowili zawalczyć przed sądem o swoje prawa. Rodzice Dariusza K. pozwali Edytę Górniak? “Nie chciałabym opowiadać o tym publicznie, bo to dla mnie zbyt bolesne i może zaszkodzić Allankowi”, - powiedziała Wiesława Krupa w "Super Expressie". Podobno wraz z mężem miała przejść badania psychologiczne. Jaka jest prawda? Czy wkrótce byli teściowie Edyty spotkają się z nią w sądzie? “Rodzice Darka złożyli wniosek do sądu już dawno temu i pierwsza rozprawa miała odbyć się na początku września. Jednak w sierpniu ich pozew został wycofany, nie odbyła się żadna rozprawa. Podobno rodzice Darka przestraszyli się, że zeznania Edyty czy przebieg procesu może negatywnie odbić się na sytuacji Darka, który ciągle czeka na wyrok” - zdradza nam osoba z otoczenia gwiazdy. Do rozprawy nie doszło, rodzice wycofali pozew. Czy poza sądem rodzice Darka dogadają się z Edytą? “ Edyta po aresztowaniu Darka zabrała Allana do psychologa . Po konsultacji ze specjalistą zdecydowała, że jej syn nie będzie odwiedzał ojca w areszcie. Czasem jednak bliscy Darka próbują namówić do tego Allana, co nie podoba się Edycie. Ona chce, żeby dziadkowie mieli kontakt z Allanem, ale uważa, że takie spotkania mogą się odbywać wyłącznie w jej obecności” -  dodaje nam osoba z otoczenia gwiazdy. Edyta Górniak , gdy była żoną Dariusza K. , blisko przyjaźniła się z teściami. Byli dla niej prawdziwą rodziną, której nigdy wcześniej nie miała. Jednak po rozwodzie ich kontakty bardzo się ochłodziły. Do dziś nie...

Karolina Korwin Piotrowska o książce Dariusza K.
ONS
Newsy
Dariusz K. wydaje książkę o Górniak. Korwin: Mamy nową definicję "dna"
Jest komentarz dziennikarki

Przebywający od kilku miesięcy w więzieniu, Dariusz K ., czeka na kolejną rozprawę sądową w związku ze śmiertelnym wypadkiem, który spowodował w lipcu, ubiegłego roku. Podczas pierwszej sprawy w sądzie, część winy zrzucił na Edytę Górniak , która rzekomo utrudniała mu kontakty z synem, co wpłynęło na to, że zaczął zażywać narkotyki. Przypomnijmy: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak. Edyta wydała oświadczenie: Wierzę, że wyrok... Dziś "Fakt" podał sensacyjną informację o planach oskarżonego celebryty. Podobno Dariusz K. ma zamiar wydać książkę o życiu z artystką i przedstawić fakty po swojemu. W ten sposób liczy na odbudowanie zniszczonej reputacji . W publikacji opowie o wszystkich konfliktach z Edytą: Czeka najpierw na koniec rozprawy, ale myśli poważnie o książce, której część będzie poświęcona Edycie . Miałaby ona oczyścić jego reputację i przedstawić ciężką drogę pełną konfliktów z Edytą, która doprowadziła go do tego miejsca, w którym jest. Chciałby, żeby ludzie go zrozumieli. - mówi Faktowi osoba z jego otoczenia Poprosiliśmy o komentarz Karolinę Korwin Piotrowską , która zna mechanizmy show-biznesu, jak nikt inny w Polsce. Dziennikarka jest przerażona: Szczerze? To przerażające, koszmarna ilustracja słów, że "tonący brzytwy się chwyta". Zwykle nie jestem skora do współczucia Edycie Górniak, ale teraz współczuję jej bardzo w zaistniałej sytuacji i jej synowi również. Jeśli to prawda, co piszą media, to mamy nową definicję słowa "dno". Ale wiem też, że media tylko na coś takiego, jak owa "książka" czekają.. . - mówi nam Korwin Pomysł Dariusza rzeczywiście wydaje się być absurdalny. Zobacz: Edyta Górniak i Baron zdradzili prawdę o swoim "związku" Zatrzymanie Dariusza K.:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner