Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy

Dariusz K. może wyjść z aresztu. Jego ukochana zmieniła prawników

Iza Adamczyk walczy o wolność kochanka

Sprawa Dariusz K. wciąż budzi wielkie emocje. Prawie dwa tygodnie temu były mąż Edyty Górniak śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę. Celebryta obecnie przebywa w areszcie, grozi mu nawet do 12-u lat więzienia. W trudnej chwili Dariusz może liczyć na wsparcie ukochanej, Izabeli Adamczyk, która niedawno złożyła wniosek o widzenie się z mężczyzną. Przypomnijmy: Ukochana odwiedzi Darka K. w areszcie. Musi przestrzegać surowych zasad

Adamczyk nie tyle chce poprawić komfort życia Dariusza w areszcie, co całkowicie go stamtąd wyciągnąć. W tym celu zmieniła kancelarię adwokacką, która będzie go bronić. Nowi prawnicy zaś postarają się by oskarżony jak najszybciej wyszedł na wolność. W rozmowie z "Super Expressem" przekonują:

Będziemy starać się, aby pan Dariusz odpowiadał z wolne stopy, aby zostały zastosowane środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym. W mojej ocenie jako obrońcy nie ma przesłanek, nie ma powodów, aby twierdzić, że pozostając na wolności, będzie on utrudniał postępowanie - mówi adwokat, Marcin Kondracki


Tabloid zapytał również prawnika, jaki może zapaść wyrok. Ten jednak czeka na opinie prokuratury:

Na tę chwilę zbyt wcześnie, by na ten temat się wypowiadać. Musimy poczekać na pozyskanie opinii, których przeprowadzenie zleciła prokuratura - przekonuje Kondracki


Według plotek, Dariusz K. nie najlepiej radzi sobie w areszcie. Jeden z tygodników podał, że próbował już popełnić samobójstwo. Zobacz: Darek K. chciał targnąć się na swoje życie!
 


Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dariusz K. pozostanie w areszcie
Akpa
Newsy
Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony
Jak spisał się jego nowy adwokat?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na start sprawy, w której prokurator postawił mu zarzut umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem narkotyków. Podejrzany może liczyć na wizyty swojej ukochanej, choć ich przebieg zdaje się być daleki od idealnego. Przypomnijmy: Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli Celebryta ma spędzić w areszcie trzy miesiące, choć jakiś czas temu zatrudnił nowego adwokata, którego zadaniem było odwrócić tę sytuację - Darkowi K. mocno zależało na tym, aby na wolności oczekiwać kolejnych kroków podjętych przez prokuraturę. Mecenas Marek Kondracki podkreślał, że jego klient nie będzie utrudniał śledztwa, a dozór policji i zakaz opuszczania kraju będzie wystarczającym zabezpieczeniem. Sąd jest jednak zupełnie innego zdania. Sąd nie uwzględnił tego zażalenia. Nic się nie zmieniło, jeżeli chodzi o długość aresztu K. Jesteśmy na etapie postępowania przygotowawczego. Czekamy na szczegółową informację na temat zawartości narkotyków we krwi podejrzanego oraz na wyniki postępowania dowodowego - tłumaczy w rozmowie z TVN Warszawa Przemysław Nowak , rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Przed podejrzanym jeszcze dwa miesiące pobytu w areszcie. Zobacz: Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury:

Linia obrony Dariusza K.
ONS
Newsy
Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony
Jak się czuje dwa tygodnie po spowodowaniu śmiertelnego wypadku?

Sprawa Dariusza K . , byłego męża Edyty Górniak wciąż budzi ogromne emocje. W połowie lipca mężczyzna śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych w Warszawie. Celebryta obecnie przebywa w areszcie, a za popełniony czyn grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. Na szczęście Darek może liczyć na wsparcie ukochanej, Izabeli Adamczyk , która robi wszystko, żeby jak najszybciej opuścił areszt. Przypomnijmy: Dariusz K. może wyjść z aresztu. Jego ukochana zmieniła prawników   Na chwilę obecną trwa postępowanie dowodowe, a prokuratorzy zebrali już zeznania świadków. Teraz biegli specjaliści z zakresu wypadków drogowych mają wydać opinię na temat przebiegu całego zdarzenia. Nie zmienia to jednak i tak kiepskiej już sytuacji Dariusza K. Jak udało się dowiedzieć "Fleszowi" mężczyzna przyjął już linię obrony. Nieco żenującą.   Sąd bierze pod uwagę sytuację osobistą, jak posiadanie małych dzieci, ale w tej chwili nie jestem w stanie odpowiedzieć, jaki to będzie miało wpływ na wyrok. Podejrzany Dariusz K. przyjął linię obrony, że nie pamięta tego zdarzenia. - mówi Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. "Flesz" zapytał też o to, jak czuje się zamknięty w areszcie muzyk:   Trudno mi odpowiedzieć, nie mam takich informacji... Jak pani myśli? Jak może się czuć człowiek w takiej chwili? - dodaje.   Co sądzicie o takiej linii obrony? Zobacz: Babcia Darka K. załamana zatrzymaniem wnuka. Wspomina jego związek z Edytą   Dariusz K. wyprowadzany z prokuratury:

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Kochanka Darka K. cierpi nie tylko psychicznie: Przy nim nie musiała martwić się o...
Głos zabrał detektyw

Choć od tragicznego w skutkach wypadku Dariusza K . minęło już kilka tygodni, temat wciąż pozostaje jednym z najczęściej komentowanych w kolorowej prasie. Były partner Edyty Górniak , który śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę, wciąż przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę. Celebryta nie może się tam czuć anonimowy, o czym świadczą wypowiedzi rodziny więźniów. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów   W kontekście Dariusza K. sporo mówi się także o jego ukochanej, Izie Adamczyk z którą planował wziąć ślub. Kobieta źle znosi rozstanie z partnerem, co potwierdzają znajomi pary w rozmowie z "Party".   Iza całymi dniami płacze. Prawie nie wychodzi z domu. Zgłosiła się nawet do psychologa. (...) Nie wie, jak uda jej się związać koniec z końcem. Przy Darku nie musiała martwić się o pieniądze. To on utrzymywał rodzinę - czytamy.   Rodzina aresztowanego zadbała o to, żeby jak najszybciej wyszedł on na wolność oraz otrzymał jak najmniejszy wyrok. Zatrudniony został drogi detektyw, który ma w tym pomóc.    Najpierw musimy podjąć starania o uchylenie aresztu. Trzeba mieć na uwadze, że Dariusz K. prowadzi ustabilizowany tryb życia, wychowuje trójkę dzieci, prowadzi firmę w Warszawie i jest osobą powszechnie znaną. W tych realiach bez wątpienia nie będzie podejmował prób ucieczki czy ukrywania się - mówi mec. Marcin Kondracki    O tym czy będzie to skuteczna linia obrony przekonamy się wkrótce. Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne ukochanej. Nie wszystko jednak stracone   W takich luksusach mieszkał Dariusz K.:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner