Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Atak kwasem na Kubę Wojewódzkiego
Akpa
Newsy

Wojewódzki nie pojawia się w pracy! Co z jego stanem zdrowia?

A prawica śmieje się z jego wypadku

Wczoraj polskie media i internet obiegła sensacyjna wiadomość - Kuba Wojewódzki został zaatakowany kwasem pod siedzibą Radia Eska. O zdarzeniu poinformował na swoim blogu kolega dziennikarza, Jarosław Kuźniar. Przypomnijmy: Wojewódzki oblany kwasem! Zaatakował go szaleniec

Zdarzenie oburzyło środowisko polskich gwiazd i dziennikarzy, a na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły. Jak donosi "Fakt", Wojewódzki ma poparzoną część twarzy i szyi, ale wczoraj wieczorem wypisał się ze szpitala w Wilanowie na żądanie. O krok dalej idzie "Super Express", który podaje, że showman mógł wskutek wypadku... stracić wzrok.

Nie wszyscy jednak stanęli po stronie Kuby i oprócz wyrazów współczucia pojawiły się również wypowiedzi zgoła odmienne. Ich autorami są głównie przedstawiciele środowisk prawicowych, którzy bagatelizują atak na gwiazdę TVN-u czy wręcz wyśmiewają całą sytuację, podważając nawet jej autentyczność.

Dla mnie Wojewódzki jest postacią tak żałosną, że nie mogę tego traktować całkiem poważnie. Co nie zmienia postaci rzeczy, że jak ktoś 100 razy prowokuje, to w końcu dostanie w gębę. Kto sieje wiatr, zbiera burzę. To stwierdzenie nie oznacza usprawiedliwiania. Jestem konsekwentnie przeciwnikiem fizycznych ataków na kogokolwiek. I obawiam się eskalacji - napisał Łukasz Warzecha, publicysta "W Sieci".


Atak na Wojewódzkiego ostro skrytykowała Agnieszka Szulim, która od czasu transferu do TVN mocno przyjaźni się z Kubą.

Żyjemy w kraju, w którym ludzie latami walczyli o wolność słowa, po to, żeby jakiś debil mógł podejść na ulicy i oblać Cię jakimś kwasem, bo nie podoba mu się, co mówisz i piszesz... Sorry Polsko - oznajmiła na swoim Facebooku Szulim.


Wojewódzki miał dziś rano poprowadzić audycję "Zwolnienie z WF-u", ale nie pojawił się w studio. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz: Korwin o ataku na Wojewódzkiego: Nieźle się bawią, to atak na wolność słowa!

Kuba Wojewódzki na randce z dziewczyną:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki w szpitalu
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: To ten mężczyzna napadł na Wojewódzkiego!
Zdjęcia z napadu na showmana

Wczoraj rano pod siedzibą Radia Eska został zaatakowany Kuba Wojewódzki - nieznany sprawca oblał dziennikarza żrącym kwasem. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach i internecie. Przypomnijmy: Wojewódzki nie pojawia się w pracy! Co z jego stanem zdrowia? Policja próbuje ustalić tożsamość napastnika i dziś na stronie internetowej Komendy Stołecznej Policji pojawiły się zdjęcia z monitoringu, na których widać twarz sprawcy. Według relacji Wojewódzkiego, został on zaatakowany przez około 25-letniego mężczyznę, szczupłego i wysokiego, ubranego na czarno. Wszyscy, którzy rozpoznają go na zdjęciu proszeni są o kontakt z policją. Tak wygląda człowiek, który zaatakował Wojewódzkiego. Uda się go złapać? Zobacz: Korwin o ataku na Wojewódzkiego: Nieźle się bawią, to atak na wolność słowa!     Wojewódzki na randce z dziewczyną:

TVN wzmacnia ochronę gwiazd po ataku na Kubę
ONS
Newsy
TVN boi się o swoje gwiazdy: Ochrona została wzmocniona
Kto już dostał swojego ochroniarza?

Niespełna tydzień temu w polskich mediach zawrzało - Kuba Wojewódzki został zaatakowany pod siedzibą Radia Eska, gdzie prowadzi poranne audycje. Sprawa odbiła się szerokim echem, a sam zainteresowany nie szczędził ostrych słów pod adresem napastnika. Przypomnijmy: Wojewódzki PIERWSZY RAZ skomentował oblanie kwasem Całą sytuację bada teraz policja, która szuka sprawcy i próbuje wyjaśnić zajście. Atak na Wojewódzkiego sprowokował też dyskusję o nietykalności osób publicznych - szczególnie tych, których poglądy i wypowiedzi są kontrowersyjne na tyle, aby sprowokować ewentualną przemoc. Zareagował również TVN. Jak czytamy na blogu "Uljaszowanie.blog.pl", podczas wczorajszego półfinału show "Mam Talent", stacja po ataku na Kubę wzmocniła ochronę swoich najcenniejszych gwiazd. Zdradzę Wam również pewną tajemnicę… okazało się, że ochrona na planie programu TVN została wzmocniona po ataku na Kubę Wojewódzkiego. Producenci uznali, że inne gwiazdy również są zagrożone i wprowadzili na plan kilka dodatkowych osób. Przez to na wielu zdjęciach z wczorajszej wizyty na planie będziecie mogli oglądać pana ochroniarza, który skutecznie zasłaniał przedstawicielom mediów scenę, ale z uwagi na to, że dostał konkretne zadanie i wskazano mu miejsce, gdzie musi stać, nic się nie dało z tym zrobić - czytamy w jej wpisie. Myślicie, że gwiazdy TVN-u powinny się obawiać tego, że podzielą los Kuby? Może będą chodzić na imprezy w towarzystwie ochrony? Zobacz: Korwin o ataku na Wojewódzkiego: To atak na wolność słowa! Kuba Wojewódzki na randce z dziewczyną:

Sablewska ostro o Wojewódzkim
ONS
Newsy
Sablewska: Kuba jest fałszywy. Sprzedałby przyjaciela za pięć złotych
Mocne słowa Mai pod adresem Kuby

W ostatnich tygodniach Kuba Wojewódzki raczej nie mógł liczyć na pozytywny PR wokół własnej osoby. Wprawdzie wątpimy, że kiedykolwiek mu na tym zależało, ale niedawna afera z Newsweekiem i przepychanki słowne z Tomaszem Lisem raczej też nie poprawiały mu humoru. Tym bardziej, że obaj panowie do tej pory utrzymywali dość pozytywne stosunki. Kuba zdecydował się jednak na atak. Przypomnijmy: "Okłamałeś mnie! Jesteś handlarzem!" Szerokim echem odbiły się też żarty Wojewódzkiego z Mariusza Trynkiewicza - seryjnego mordercy i pedofila, który niedawno wyszedł na wolność. Uznano, że osoba, która zamordowała małoletnich chłopców nie jest zbyt dobrą wymówką do radiowych gagów Kuby i po raz kolejny przekroczył granicę. Skomentowała to m.in. Maja Sablewska , która między słowami dopiekła Wojewódzkiemu na swoim Facebooku.   W czasach gdzie media ogarnęła nienawiść, chryja i bezmyślność, (...był sobie Kubuś 50cio latek, który brzytwy się chwyta i nie widzi, że tonie... ) chciałabym życzyć Wam dużo MIŁOŚCI ! - napisała. Dziś Maja była gościem na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style, gdzie promowała drugi sezon swojego programu "Sablewskiej sposób na modę". Postanowiliśmy zapytać ją o Wojewódzkiego i ich relacje, wszak gdy Sablewska zaczynała swoją przygodę z "X-Factorem" Kuba był jedną z osób, które mocno ją wspierały. Kilka miesięcy później Wojewódzki już regularnie wyśmiewał Maję w swoich felietonach i plotkowano nawet, że zadbał osobiście, aby Sablewska nie pojawiła się w fotelu jurorskim w kolejnych edycjach, czego nie potwierdziła żadna ze stron.   Kuba ma taką osobowość, że on jest po prostu fałszywy. On swojego własnego przyjaciela sprzedałby za 5 złotych. On tak robi z każdą osobą, która stanowi dla niego chociaż centymetr konkurencji, zrobił tak nie tylko z Figurskim. To...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner