Ledwie miesiąc temu przeżywali jedną z najpiękniejszych chwil w życiu - własny ślub. W sobotę Joanna Opozda i Antek Królikowski towarzyszyli w najpiękniejszym dniu młodszej siostrze aktora. Julia Królikowska powiedziała "tak" lekkoatlecie i wielokrotnemu medaliście zawodów biegowych Jakubowi Piotrowi Nowakowi.

Reklama

Joanna Opozda pokazała jak wraz z Antkiem wyglądali w drodze na ślub. Sukienka, którą wybrała, naprawdę robiła wrażenie.

Zobacz także: Joanna Opozda potwierdziła ciążę! "Powoli zaczyna zmieniać się ciało"

Antek Królikowski z żoną na ślubie siostry

Uroczystość ślubna córki Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej odbyła się w warszawskim kościele Najświętszego Zbawiciela przy Placu Zbawiciela. W tych niezwykłych chwilach przy młodej parze nie mogło zabraknąć rodziny i przyjaciół. A już na pewno najbliższych - w tym oczywiście starszego brata, Antka.

Królikowski i jego dopiero co poślubiona żona Janna Opozda pojechali na ślub Julii wyluzowani i w doskonałych nastrojach. Pokazała to na swoim profilu na Instagramie Joanna. Aktorska para, postawiła na klasyczną elegancję. On w ciemnym garniturze, ona w czarno-białej sukience, z ciekawym printem i delikatną koronką.

Zobacz także
Instagram/asiaopozda/

Miesiąc temu Joanna Opozda i Antoni Królikowski przeżywali swoje piękne chwile. Antoni Królikowski i Joanna Opozda pobrali się 7 sierpnia w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Na ich ślubie pojawiła się plejada gwiazd. Wśród gości byli - Małgorzata Rozenek, z mężem Radosławem Majdanem, Marina Łuczenko-Szczęsna. Wesele aktorskiej pary odbyło się w pałacu w Zdunowie,.

Pawel Wodzynski/East News

Julia Królikowska stanęła na ślubnym kobiercu miesiąc później. 22-letnia aktorka znana z roli Kasi w "Klanie" oraz studentka 4. roku medycyny wyszła za 10 lat starszego sportowca. Jakub Piotr Nowak jest wybitnym lekkoatletą, biegaczem - specjalistą od średnich i długich dystansów. Ma na koncie wiele medali - w tym również na mistrzostwach Polski.

Reklama

Zobacz także: Julia Królikowska skończyła 22 lata. Jak przez lata zmieniła się Kasia z ''Klanu''

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama