Julia Królikowska wyszła za mąż. Kim jest jej wybranek?
AKPA
Newsy

Julia Królikowska wyszła za mąż! Jej wybranek to sporo starszy od niej sportowiec

Jedna z najbardziej znanych rodzin aktorskich w Polsce się powiększa! Julia Królikowska powiedziała w sobotę "tak" w warszawskim kościele Najświętszego Zbawiciela. Zobaczcie, kim jest jej mąż!

Córka Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz siostra Antka Królikowskiego jest już mężatką! 22-letnia Julia Królikowska wzięła w sobotę ślub z Jakubem Nowakiem, wybitnym lekkoatletą. Uroczystość odbyła się w warszawskim kościele Najświętszego Zbawiciela przy Placu Zbawiciela.

Tym samym Julia poszła w ślady swojego starszego brata, Antka Królikowskiego. Miesiąc temu stanął na ślubnym kobiercu z aktorką, Joanną Opozdą. A ślub popularnej pary stał się jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy w polskim show biznesie.

Zobacz także: Julia Królikowska skończyła 22 lata. Jak przez lata zmieniła się Kasia z ''Klanu''?

TYLKO U NAS! Mama Antka Królikowskiego zdradza, w czym Julia Wieniawa jest prawdziwą mistrzynią! Zdziwicie się!

Kim jest mąż Julii Królikowskiej?

Mąż gwiazdy serialu "Klan" jest od niej sporo starszy - w tym roku kończy 32 lata. Jakub Piotr Nowak jest lekkoatletą, biegaczem - specjalistą od średnich i długich dystansów, wielokrotnym medalistą na różnych zawodach - w tym również na mistrzostwach  Polski. 

Jak informuje "Super Express", Nowak jest prezesem fundacji, współtworzy Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju. Twórcą imprezy był zmarły aktor.

Tymczasem Julię Królikowską świetnie kojarzą widzowie polskich seriali. Na planie ''Klanu'' była niemal od urodzenia. I to dosłownie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała Julkę na plan popularnej produkcji, gdy ta miała zaledwie kilka tygodni.

Julia Królikowska
kadr z serialu ''Klan''

Jako serialowa Kasia dorastała na oczach widzów. Dziś jest dorosłą, 22-letnią studentką 4. roku medycyny na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. A od soboty również żoną.

Państwu młodym gratulujemy i życzymy, by wszystkie dni były tak szczęśliwe jak dzień ślubu. 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2018 rok
EastNews
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby. Poruszające słowa wdowy po Pawle Królikowskim
Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest w żałobie po mężu. Aktorka wyjawiła, jak przeżywa ten trudny czas.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą. Aktor zostawił piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę, która czuwała przy swoim mężu do ostatniej chwili. Teraz na łamach "Faktu" wdowa opowiedziała, jak przeżywa okres żałoby. Padły wzruszające słowa. Zobacz także:  To było ostatnie marzenie Pawła Królikowskiego. Prawie się spełniło... Małgorzata Ostrowska - Królikowska wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby po mężu Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego była dla wszystkich ogromnym szokiem. Chociaż wszyscy wiedzieli, że aktor zmagał się z chorobą i od 20 grudnia 2019 roku przebywał w szpitalu, to jednak każdy głęboko wierzył, że artysta wygra tę walkę. Niestety 27 lutego media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciela i fani aktora pogrążyli się w żałobie. Dla Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej , która przeżyła z mężem 30 lat wspólnego życia, był to ogromny cios.  Aktorka wyjawiła na łamach "Faktu" jak radzi sobie z tą ogromną tragedią. Wdowa opowiedziała, jak spędza okres żałoby.  Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami. Małgorzata Ostrowska - Królikowska miała nadzieję, że wkrótce uda jej się wrócić na plan "Klanu". Niestety  przez panującą pandemię, TVP zawiesiło nagrania do serialu, w którym aktorka gra od przeszło 20 lat. Z tego też względu artystka znalazła sobie inne zajęcie, które pomaga jej odsunąć myśli na bok. Mam też ogródek, który potrzebuje...

 Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."
Instagram
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."
Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..."

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z 18. urodzin jej córki, Marceliny. Marcelina to najmłodsza córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego . Trudno uwierzyć, że Marcelina jest już pełnoletnia! Wszyscy pamiętamy jeszcze jak była taka maleńka  Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat ... dorosłość??? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie nasza małą Cyśką❤️❤️życie toczy się dalej.... - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Zobacz także:  Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech! To zdjęcie, którym z fanami podzieliła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok) Maj 1, 2020 o 12:34 PDT Zobacz także:  Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant" Paweł Królikowski był ojcem Antoniego, Julii, Marceliny, Ksawerego i Jana, doczekał również jednego wnuka, Józefa. Na zdjęciu widzicie jak Marcelina (oznaczona czerwonym okręgiem) wyglądała jeszcze kilkanaście lat temu. Marcelina Królikowska jest już dorosła! Wyrosła na piękną kobietę. Marcelina Królikowska kocha fotografię. Swoimi pracami dzieli się m.in. na Instagramie. Jej modelką była np. jej siostra Julka...

Antoni Królikowski w zielonej bluzie
East News
Newsy
Antoni Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie po pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jest na nim cała rodzina
Antoni Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie po pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jest na nim cała rodzina

Rodzina Królikowskich przechodzi aktualnie bardzo trudny okres. Od śmierci  Pawła Królikowskiego minęło już ponad dwa tygodnie. Podczas pogrzebu Antoni Królikowski podziękował tacie, za wszystkie cenne lekcje życia, które od niego otrzymał. Dziś pomimo jego braku, rodzina Królikowskich stara się iść dalej i brać przykład z radości i dobroci z jaką Paweł Królikowski będzie kojarzył się już na zawsze. Antoni zaprezentował jak spędza czas z rodzeństwem i mamą w swoim rodzinnym domu w Zalesiu Górnym.  Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików" Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z rodziną Antoni Królikowski w obliczu pandemii koronawirusa, która dopadła nas wszystkich, pokazał jak spędza czas z najbliższymi. Na załączonym przez niego zdjęciu, widzimy aktora w obecności ukochanej rodziny: mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz młodszego rodzeństwa, Marceliny, Julii i Ksawerego.  Postanowili wspólną spędzoną w domu niedziele wykorzystać do integracji i grają w gry planszowe.  #dom 🐰❤️ - napisał Antek pod zdjęciem z mamą i rodzieństwem Miło patrzeć na to zdjęcie i dostrzec na ich twarzach uśmiechy. Pod rodzinnym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy wsparcia, m. in. od Pauliny Sykut-Jeżyny, Agnieszki Włodarczyk, Elżbiety Romanowskiej i wielu innych gwiazd, które przesyłają aktorowi i jego rodzinie symboliczne serca wyrażające wsparcie.  Zobacz także:  Julia Wieniawa nie potrafiła powstrzymać łez wspominając Pawła Królikowskiego... Jak wspierała Antka? Antoni Królikowski spędza okres tzw. kwarantanny w rodzinnym domu w Zalesiu Górnym. Wraz z mamą...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner