Newsy

Julia Królikowska skończyła 22 lata. Jak przez lata zmieniła się Kasia z ''Klanu''?

Julia Królikowska skończyła 22 lata. Jak przez lata zmieniła się Kasia z ''Klanu''?

Julia Królikowska była obecna na planie ''Klanu'' niemal od urodzenia. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała małą Julkę na plan, gdy ta miała zaledwie kilka tygodni. Kasia rosła na oczach widzów. Aż trudno uwierzyć, że córka Pawła Królikowskiego ma już 22 lata! Mimo obecności w mediach od małego i twórczej, aktorskiej rodziny, Julia konsekwentnie unika rozgłosu, czerwonego dywanu i ścianek. Czy wciąż pracuje w zawodzie aktorki i jak dziś wygląda? Tego dowiecie się z naszego wideo.

 Zobacz także: Córki Aleksandry Woźniak to już nastolatki! Jedna z nich podbija internet i jest kopią swojej mamy

Julia Królikowska
East News

Kadr z filmu "Matylda"
East News
Newsy
Pamiętacie dziewczynkę z filmu "Matylda"? Zobacz, co dziś robi 33-letnia aktorka!
"Matylda" to jeden z tych filmów, które na dobre zapisały się w klasyce kina. Pamiętacie dziewczynkę, która wcieliła się w tytułową bohaterkę? Dziś Mara Wilson zajmuje się czymś zupełnie innym. Niestety, doświadczyła niewyobrażalnej tragedii.

Film o dziewczynce, która za pomocą nadzwyczajnych zdolności odgrywała się na niezbyt miłych dorosłych, którzy zachodzili jej i jej rówieśnikom za skórę, przyciągnął przed ekrany miliony widzów i stał się klasykiem kinematografii. Choć "Matylda" przyniosła aktorce wcielającej się w tytułową bohaterkę, ogromną rozpoznawalność, Mara Wilson, dziś 33-letnia kobieta, zniknęła z show-biznesu. Co takiego stało się w życiu dziecięcej gwiazdy? Zobacz także:  "Kevin sam w domu": Tragiczna historia ojca Kevina. John Heard pochował syna, sam zmarł nagle kilka miesięcy później Niestety, los, podobnie jak w przypadku odgrywanej przez nią w latach 90. postaci, nie zawsze był dla niej łaskawy. Aktorka przeżyła pasmo tragedii, a ostatecznie, odnalazła się w zupełnie innej roli. Czym dziś zajmuje się Mara Wilson i jak potoczyło się jej życie? Obejrzyjcie wideo i poznajcie historię dziecięcej gwiazdy, którą mogliśmy podziwiać również w takich filmach jak "Pani Doubtfire", czy świątecznym klasyku "Cud na 34. ulicy". 

Samo życie
East News
Seriale
Pamiętacie Łukasza z "Samego życia"? Dziś Dariusz Wnuk ma 44 lata. Możecie zobaczyć go w innym popularnym serialu
Pamiętacie Łukasza z "Samego życia"? Dziś Dariusz Wnuk ma 44 lata. Możecie zobaczyć go w innym popularnym serialu

Serial "Samo życie" cieszył się ogromną popularnością i swego czasu był prawdziwym hitem stacji Polsat. Akcja serialu koncentrowała się głównie wokół pracowników fikcyjnego warszawskiego dziennika "Samo Życie" i w sumie wyemitowanych zostało ponad 1500 odcinków tej produkcji. Wśród gwiazd, które wystąpiły w serialu znaleźli się Przemysław Sadowski, Edyta Olszówka , Monika Krzywkowska czy właśnie Dariusz Wnuk. Zobacz także:  Pamiętacie siostrę Bożenkę z "Na dobre i na złe"? Dziś Edyta Jungowska ma 54 lata! Czym się zajmuje? Aktor wcielił się w rolę niepełnosprawnego Łukasza Dunina, który poruszał się na wózku. Jego bohater pracował w redakcji "Samego Życia" i głównie pisał artykuły o tematyce muzycznej i kulturalnej. Dziś Dariusz Wnuk ma 44 lata i... no właśnie! Co u niego słychać? Co robi i jak wygląda?  Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Bohaterowie ''Jumanji'' z 1995 roku
kadr z filmu ''Jumanji''
Newsy
Pamiętacie ''Jumanji''? Niesamowite, jak zmieniły się filmowe dzieciaki. Poznalibyście dziś filmowego Alana i Sarę? 
Film ''Jumanji'' to kontrowersyjne wspomnienie dzieciństwa. Wciągający i przerażający był obowiązkowym punktem dziecięcej filmografii. Jak dziś wyglądają aktorzy wcielający się w rolę Alana i Sary?

Film ''Jumanji'' to kontrowersyjne wspomnienie dzieciństwa. To film, który wciągał jak żaden inny, ale także nieźle przerażał! Dzieciaki go uwielbiały. W główne role Alana i Sary, dwójki dzieci, które niechcący rozpoczęły niebezpieczną grę planszową, wcielili się Adam Hann-Byrd i Laura Bell-Bundy. Co dziś się z nimi dzieje i jak wyglądają? Czy kontynuowali karierę w branży filmowej? Sami zobaczcie!  Zobacz także:  Jak dziś wygląda 52-letnia "Ania z Zielonego Wzgórza"? Na próżno doszukiwać się rudych włosów! Poznalibyście ją? Jak dziś wyglądają dzieci z ''Jumanji''? ''Jumanji'' swoją premierę miało w 1995 roku. W głośnej produkcji główne role zagrali Adam Hann-Byrd, jako 13-letni Alan i Laura Bell-Bundy, która wcieliła się w postać przyjaciółki głównego bohatera, Sary.  Młodzi aktorzy rozpoczęli niezwykłą przygodę z filmem w wielkim stylu, bo u boku samego Roberta Williamsa.  Dziś zarówno Adam jak i Laura kontynuują swoją filmową karierę. Mroczny odtwórca roli Alana, po premierze w ''Jumanji'' zagrał jeszcze w kilku tytułach, m.in.: ''Halloween H20: 20 lat później'', ''Granice zewnętrzne'' i ''Nieproszony''. Adam Hann-Byrd pozostał w branży filmowej, ale zajął się pracą przy scenariuszach. W 2009 roku zatrudnił się w pokoju scenarzystów serialu ''Fringe'', gdzie odkrył ogromną pasję do tego zawodu. W 2011 roku rozpoczął pracę jako stypendysta w Warner Bros. Television Writers Workshop. Jako scenarzysta Adam Hann-Byrd pracował przy serialu ''The Morning after'' oraz jako scenarzysta i producent przy ''Brain Food Daily''.  Z kolei Laura Bell-Bundy...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner