Anna Lewandowska o życiu w Hiszpanii
Instagram/@annalewandowska
Newsy

Anna Lewandowska szczerze o życiu w Hiszpanii! "Robert miał traumę po tym, jak..."

Anna Lewandowska zdecydowała się na szczery wywiad! Zdradziła, jak wygląda życie jej rodziny w Barcelonie i co było najtrudniejsze. Odkryła nową pasję: "Mój mąż robi tylko wielkie oczy"

Anna Lewandowska w wywiadzie opowiedziała, jak jej rodzina odnalazła się w nowym dla nich miejscu, czyli Barcelonie. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" gwiazda przyznała, że to ona zajęła się organizacją domu i to ze względu na Roberta. Opowiedziała również, jak jej córki czują się w hiszpańskich szkołach i co było dla nich najtrudniejsze. 

Anna Lewandowska pokazała, jak spaceruje z dziećmi po Barcelonie. Tak wygląda ich codzienność!

Anna Lewandowska o życiu w Barcelonie i traumie Roberta

Ostatnie miesiące dla rodziny Lewandowskich były bardzo intensywne, a wszystko ze względu na przeprowadzkę do Barcelony w związku z transferem piłkarza. Anna i Robert musieli znaleźć nowy, odpowiedni dom, ale również szkoły dla swoich córek - Klary i Laury. W Monachium spędzili aż 12 lat, pożegnali się więc także ze swoimi przyjaciółmi oraz znajomymi. Początki nie były łatwe, zwłaszcza dla Roberta Lewandowskiego. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Anna zdradziła:

Jestem ekstrawertykiem, więc szybko się aklimatyzuję. Mój mąż jest introwertykiem, więc ta aklimatyzacja wyglądała u niego bardzo skrupulatnie. Był skupiony przede wszystkim na kwestiach piłkarskich. Ja zajęłam się całą organizacją domu. Szybko go znalazłam. Wiedziałam, że to priorytet, bo Robert miał traumę po tym, jak w Dortmundzie spędził trzy miesiące w hotelu - mówi trenerka. 

Teraz sytuacja jest znacznie lepsza:

Zaczynamy czerpać z życia w Hiszpanii pełnymi garściami. Doceniamy to, co mamy. Wychodzimy rano z dziećmi, kupujemy kawę, spacerujemy po plaży i w wolnych chwilach spotykamy się ze znajomymi - przyznaje Lewandowska.

Anna i Robert Lewandowscy w Hiszpanii
Instagram/@annalewandowska

Lewandowscy nie ukrywali, że ich priorytetem jest przyszłość córek, skupili się więc na wyborze odpowiednich szkół dla Klary i Laury. Dla dziewczynek również to był trudny czas, zwłaszcza dla starszej Klary, która musiała zostawić koleżanki. Na szczęście dziś obie świetnie czują się w nowych placówkach i nawiązują kolejne znajomości: 

Klara i Laura były więc już trochę przygotowane do zmiany. Choć nie ukrywam, że na początku były to jednak ciężkie chwile. Szczególnie dla starszej córki, która jest emocjonalnym dzieckiem, a musiała się pożegnać ze swoimi koleżankami. Na szczęście wszystko pozytywnie się ułożyło i dziewczynki szybko odnalazły się w nowym miejscu. Mają nowe koleżanki, chodzą na dziecięce imprezy. Zaczynamy funkcjonować tak jak w normalnym, codziennym życiu - tłumaczy Anna.

Anna Lewandowska z córkami
Instagram/@annalewandowska

Nowa pasja Anny Lewandowskiej 

Lewandowska opowiedziała także, jak ona odnalazła się w nowej rzeczywistości. Gwiazda czuje się doskonale w Hiszpanii, docenia przede wszystkim słoneczną pogodę. Rozwija również swoją pasją, do czego namówił ją Robert. Chodzi o... taniec!

Jeden dziennikarz fajnie to podsumował: "Jeżeli ktoś zna Anię, to wie, że to pochodząca z Łodzi ekstrawertyczka, ale z hiszpańską duszą". Bardzo mi się to spodobało, bo rzeczywiście tak jest. […]  Kocham latynoską muzykę, zaczęłam chodzić na bachatę. To jest fajne, że po "30" odkryłam nową pasję. Mój mąż robi tylko wielkie oczy i mówi: "Przestań z tym kickboxingiem. Idź tańczyć, bo to kochasz". I chodzę codziennie. Może i Robert kiedyś spróbuje. Mam taką nadzieję (śmiech)

Zobacz: Anna Lewandowska na treningu tanecznym z Rafałem Maserakiem! Gwiazda zaskoczyła swoimi umiejętnościami

Anna Lewandowska z córkami i mężem
Instagram/@annalewandowska

Anna i Robert Lewandowscy z córkami w Hiszpanii
Instagram/@annalewandowska

 

Anna Lewandowska o edukacji córek
Instagram/@annalewandowska
Newsy
Anna Lewandowska o przeprowadzce do Barcelony: "Dla Klary to już 4 język"
Anna Lewandowska czuje się w Barcelonie jak w domu! A co na to rodzina? Żona Roberta Lewandowskiego szczerze o przeprowadzce do nowego kraju. Nie było łatwo?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski po 12 latach mieszkania w Monachium, przeprowadzili się do słonecznej Barcelony, gdzie światowej sławy piłkarz gra pod nowymi, klubowymi barwami. Jak się okazuje, nowe miasto służy nie tylko znanemu małżeństwu, ale również ich córkom, choć początki wcale nie były takie łatwe. Koniecznie sprawdźcie, co takiego w rozmowie z "Party" zdradziła Anna Lewandowska. To właśnie Barcelona stanie się już na zawsze ich domem? Anna Lewandowska o przeprowadzce i mieszkaniu w Barcelonie W wywiadzie dla "Party" Anna Lewandowska wyznała, że dziś w Barcelonie czują się jak w domu i nie ukrywa, że ma nadzieje, że zostaną tam na dłużej. Słynna trenerka nie ukrywa, że zarówno ona, jak i Robert Lewandowski, byli zaskoczeni tym, jak ciepło zostali powitani, choć początki w nowym mieście okazały się dla niej ogromem pracy. Jesteśmy tu bardzo szczęśliwi. Przyjęto nas tutaj naprawdę cudownie – Katalończycy są bardzo otwarci, sympatyczni i pomocni. Ja jestem typem ekstrawertyczki, dlatego szybko się tu odnalazłam i zaaklimatyzowałam. Zapisałam się na lekcje bachaty, dzięki czemu szybko zdobyłam nowe znajomości. Z kolei Robert jest introwertykiem, więc w jego przypadku ta adaptacja jest skrupulatna i dokładna. Dlatego wiedziałam, że muszę szybko znaleźć dla nas dom i jak najszybciej zapewnić stabilizację. Znalazłam dom blisko plaży, co odmieniło naszą codzienność. Teraz szlifujemy język i mam nadzieję, że zostaniemy tu na dłużej. Na jak długo? Anna Lewandowska nie ukrywa, że wszystko zależy od tego, jak dalej rozwinie się kariera jej męża, choć dziś najważniejsza jest dla nich bliskość z rodziną. Zobaczymy. Jesteśmy bardzo związani z Polską, z naszą rodziną. Kiedyś myśleliśmy o przeprowadzce do USA, ale czas pandemii pokazał nam, jak ważne jest to,...

Anna Lewandowska
Nur Photo/East News
Newsy
Anna Lewandowska zdradziła, jak WAGs przyjęły ją w Barcelonie: "Nie ukrywam, że brakowało mi takich relacji"
W rozmowie z prasą Anna Lewandowska ujawniła, jak wyglądają jej relacje z innymi WAGs w Barcelonie. Przyznała, że w Niemczech brakowało jej przyjaciółek.

Anna Lewandowska udzieliła obszernego wywiadu "Przeglądowi sportowemu", w którym opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po przeprowadzce do Hiszpanii. Trenerka ujawniła, jak została przywitana przez żony i partnerki piłkarzy w Barcelonie. W dodatku zdradziła, że przez ostatnie miesiące spędzone w Monachium brakowało jej takich relacji. Anna Lewandowska o nowych koleżankach w Barcelonie: "Niesamowicie mnie przyjęły" W rozmowie z "Przeglądem sportowym" Anna Lewandowska została zapytana o nowe znajomości, które zdążyła nawiązać w Barcelonie. Trenerka przyznała, że nie sądziła, że od razu spotka się z tak ciepłą reakcją żon piłkarzy w Hiszpanii. Zobacz także:   Anna i Robert Lewandowscy znikną z życia publicznego?! "Będziemy chcieli dać sobie chwilę" Niesamowicie mnie przyjęły. Jestem bardzo miło zaskoczona. Spotkałam się z ogromną życzliwością, wsparciem i chęcią pomocy przy organizacji nowego życia w Barcelonie. Mamy regularny kontakt, widujemy się z nimi i piłkarzami — ujawniła. Później Anna Lewandowska wyznała, że w ciągu ostatnich miesięcy spędzonych w Monachium brakowało jej bliskich relacji z innymi kobietami. Duży wpływ na to miało także ograniczenie życia towarzyskiego w związku z pandemią. Nie ukrywam, że brakowało mi takich relacji pod koniec naszego pobytu w Monachium. Z uwagi na kilka transferów piłkarzy oraz pandemię takie kontakty osłabły. W Niemczech obostrzenia były dość restrykcyjne, więc nie było możliwości zawierania nowych znajomości. Gdy wyprowadzaliśmy się z Monachium, żegnaliśmy się głównie z sąsiadami — wyjaśniła. Z kim Anna Lewandowska ma najlepszy kontakt? Jedna z jej przyjaciółek z Monachium bywa w Barcelonie, ponieważ to jej rodzinne strony. Okazuje się, że złapała dobry kontakt z zoną Leo Messiego, Antonellą...

Anna Lewandowska pochwaliła się pokojem córek
Instagram @annalewandowskahpba/@_rl9
Newsy
Anna Lewandowska pokazała królestwo córek. Klara i Laura nie mają oddzielnych pokojów 
Anna Lewandowska weszła z kamerą do pokoju córek w swojej hiszpańskiej posiadłości i pokazała, jak mieszkają Klara i Laura. Jest zaskoczenie.

Anna i Robert Lewandowscy na dobre urządzili się już w Hiszpanii, gdzie czują się jak w domu. Para została bardzo ciepło przyjęta w Barcelonie, co potwierdzają nagłówki w katalońskiej prasie. Miejscowe dzienniki zachwycają się nie tylko grą piłkarza, ale również profesjonalnym podejściem i pracowitością trenerki personalnej. Wielkie emocje nadal wzbudza willa, w której zamieszkały gwiazdy. Ze względu m.in. na dobro córek, rodzice jak na razie nie chwalą się swoją posiadłością. Ostatnio jednak Anna Lewandowska pokazała pokój Klary i Laury! Anna Lewandowska pokazała, jak mieszkają jej córki Anna Lewandowska przejmuje się wychowaniem córek , o czym często mówi otwarcie w mediach społecznościowych. Zarówno ona, jak i Robert Lewandowski, prowadzą intensywne życie, pełne wyjazdów związanych z zobowiązaniami zawodowymi. Para nie chce, by ich dzieciom czegokolwiek brakowało, ale starają się też, by Klara i Laura nie dorastały w bańce. Zobacz także:   Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" na meczu Roberta Lewandowskiego zwrócił się do Anny!  Widać, że Anna Lewandowska chce, żeby dziewczynki wychowywały się w normalnych warunkach. Niedawno gwiazda pokazała pokój swoich pociech. Klara i Laura mają jedną sypialnię i to w dodatku dość niewielką. Dziewczynki śpią na oddzielnych łóżkach, do dyspozycji mają także krzesełko, biurko oraz mały namiot na podłodze. Słuchajcie, pokój dziecięcy to bardzo ważne miejsce, o które staram się zawsze dbać - powiedziała gwiazda. Pokój córek Lewandowskich jest urządzony stylowo, ale bez przepychu. Dominują w nim pastelowe kolory, wśród których króluje róż. Do środka wpada dużo światła. Anna Lewandowska zadbała też o to, by na ścianach wisiały ładne grafiki, którymi także się pochwaliła na Instagramie. Zobacz także:   Anna Lewandowska w kosmicznej...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik