Anna Lewandowska w koszulce Nike

Anna Lewandowska będzie reklamować bank?! Wystąpi w reklamie zamiast Kevina Spacey'ego!

Anna Lewandowska w koszulce Nike

Anna Lewandowska będzie reklamować bank?! Kariera trenerki rozwija się coraz prężniej. Przed sportsmenką coraz więcej wyzwań. Właśnie na jej profilu na Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie w sportowym stroju i biało-czerwonych barwach. Opis jest bardzo wymowny, ponieważ gwiazda sugeruje, że została właśnie ambasadorką znanej marki. I to takiej, którą reklamował Kevin Spacey!

Kiedyś był Kevin Spacey... Teraz będę ja 🙊🙈 czy domyślacie się co to będzie😉? Koniec weekendowego nagrania ---> czas wracać do domu! 🙏🏻✈️

Najprawdopodobniej chodzi o Bank Zachodni WBK, ponieważ jednym z hashtagów, który użyła Anna Lewandowska jest #bank. A właśnie tę firmę reklamował aktor znany z wielu produkcji, m.in. z serialu "House of cards". W ten weekend trenerka właśnie skończyła nagrywać spot reklamowy i obwieściła swoim fanom, że wraca do ukochanego domu.

To świetny czas dla Ani Lewandowskiej. Niedawno gwiazda została też ambasadorką znanej firmy Calzedonia. Właśnie dlatego jako jedyna gwiazda z Polski w zeszłym tygodniu gościła w Weronie, gdzie odbył sie spektakularny pokaz marki. Nowości Calzedonii zobaczymy też w nowej książce żony Roberta Lewandowskiego, do której zdjęcia powstawały w ciepłych krajach. Jesteście ciekawi, o czym będzie?

 

Zobacz: Ile kosztuje obóz treningowy z Anią Lewandowską? Będziecie zaskoczeni!​

 

Anna Lewandowska będzie reklamować bank?

Anna Lewandowska w czerwonej bluzie

 

Reklama banku z Kevinem Spacey

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14