Anna Lewandowska
Newsy

Ile kosztuje obóz treningowy z Anią Lewandowską? Będziecie zaskoczeni!

Warty swojej ceny?

Rozpoczęły się zapisy na letni obóz treningowy po okiem Anny Lewandowskiej. Znana trenerka już po raz kolejny organizuje wyjazd, w czasie którego będzie można nie tylko ćwiczyć pod okiem najlepszych specjalistów od pracy z ciałem, z nią samą włącznie, ale także wzbogacić wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania. Czy i w tym roku nie będzie brakować chętnych na wakacje z Anią Lewandowską? Miejsca poprzedniej edycji obozu zostały zarezerwowane zaledwie w godzinę od ogłoszenia informacji! A ile kosztuje przyjemność spędzenia tygodnia z gwiazdą fitnessu i jej ekipą? Podpowiadamy... niemało!

Najdroższe torby gwiazd! Która z nich posiada taką za 180 tysięcy złotych?

Letni obóz Anny Lewandowskiej - cena, termin, program

Tygodniowy letni wyjazd z Anią kosztuje... 2900 zł! Wiele osób zarzuca Lewandowskiej, że niektóre jej propozycje nie przystają do możliwości finansowych Polaków. Tak było w przypadku masła za 100 zł.  Dla wszystkich, którzy jednak zechcą zapłacić tę kwotę, przygotowano profesjonalny program treningowy i nie tylko. Wszystko zapowiada się bardzo interesująco. Tylko czy wysoka cena jednak nie odstraszy potencjalnych zainteresowanych? Zapłacilibyście tyle za obóz pod okiem żony Roberta Lewandowskiego?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska otworzyła sklep internetowy. Czy fartuch za 129 zł będzie hitem?

 

Ruszyły zapis na wakacyjny obóz Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska przyłapana w Poznaniu

Za trening po okiem gwiazdy fitnessu trzeba zapłacić 2900 zł.

Anna Lewandowska
East News

Wybierzecie się?

Anna Lewandowska
East News

Pupy gwiazd
Internet
Newsy
Koniec z nudnym selfie, teraz króluje belfie! Zobacz zdjęcia zgrabnych pup polskich gwiazd!
Koniec z nudnym selfie, teraz króluje belfie! Zobacz zdjęcia zgrabnych pup polskich gwiazd!
Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
290 tys. złotych w 20 minut! To kolejny rekord Anny Lewandowskiej! Za co?
"Serwer ledwo żyje"

Nie ma już miejsc na zimowy obóz Anny Lewandowskiej! Trenerka poinformowała na swoim profilu, że wszystkie - a było ich aż 100 - sprzedały się w zaledwie 20 minut! To rekordowy wynik. Obozy treningowe Lewandowskiej cieszą się wielką popularnością, lecz w tym roku fani trenerki przeszli sami siebie. Zobacz też: Anna Lewandowska ma w końcu jedną z najdroższych toreb na świecie! Jej cena? Można za to kupić NOWY samochód! Z roku na rok jesteście coraz szybsi! Niestety miejsca na mój obóz się już skoczyły - blisko 100 miejsc w 20 minut! Serwer ledwo żyje, skrzynka mailowa zapchana! Aaaaaaaaaa! Widzimy się już 29.01.2017!!!! Zimowy obóz Anny Lewandowskiej - miejsce, cena, program Najbliższy obóz treningowy Lewandowskiej odbędzie się w terminie 29.01.2017 – 05.02.2017. Uczestnicy spotkają się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”, gdzie po okiem Anny Lewandowskiej oraz jej ekipy będą walczyć o dobrą formę. Zaplanowano treningi, wykłady, zdrowe posiłki, odnowę biologiczną oraz specjalistyczne konsultacje. Ile kosztuje trening po okiem gwiazdy fitnessu? Niemało! Na cenę składa się wpisowe wysokości 500 zł, a następnie podzielona na dwie raty kwota 2400 zł. Mimo tego, chętnych nie brakuje! Miejsca rozeszły się jak ciepłe bułeczki!   Polecamy: Ćwiczenia na większy biust – zestaw 3 ćwiczeń oraz pompki do wykonywania w domu     Miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej sprzedały się w 20 minut! To kolejny sukces znanej trenerki! Brawo, Ania!

Anna Lewandowska została prezesem Olimpiad Specjalnych w Polsce
Instagram
Newsy
Uczestniczki obozu Ani Lewandowskiej dostały na "dzień dobry" prezenty. Jakie?
Zobacz zdjęcie!

Anna Lewandowska przywitała uczestniczki swojego obozu treningowego w ośrodku Dojo Stara Wieś. Przygotowała dla nich paczki powitalne. Co się w nich znajduje? Na pewno są bardzo zdrowe! Sami zobaczcie.   Welcome pack jak zawsze przywitał uczestniczki obozu by Ann😋💪🏻😉 @foods_by_ann @olejowyraj @resibobynature @powerwaters #palcelizac #vegenovo #magnesium300 - napisała Ania na Instagramie. W skład prezentu od Ani wchodzą jej batony i przekąski, mąka kokosowa, woda, magnez, książka specjalnie przygotowana na obóz letni, opaski od potu, które będą pewnie na ćwiczeniach niezbędne, wegetariańskie przekąski oraz kosmetyki. Taki prezent powitalny na pewno będzie przydatny przez następne 6 dni. Przypominamy, że tydzień z Anią na obozie to nie tylko ćwiczenia, ale też warsztaty gotowania, zdrowego żywienia, dbania o siebie. Koszt to 2900 zł. Na tę edycję obozu Lewandowskiej przyjechało sporo polskich WAGs. Zobacz także: Ile kosztuje obóz treningowy z Anią Lewandowską? Będziecie zaskoczeni!   Ania Lewandowska ze swoimi obozowiczkami.   Anna Lewandowska całymi dniami dba o formę.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner