Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anja Rubik o seplenieniu
ONS
Newsy

Korwin zapytała Rubik o wadę wymowy. Anja: Ja nie będę prezenterką telewizyjną. Naturalnie seplenię

"To jest sexi seplen"

Nie milkną echa wizyty Anji Rubik w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej - "Magiel towarzyski". Dziennikarka nie unika trudnych pytań, na które top modelka chętnie odpowiadała. Panie poruszyły m.in. temat kontrowersyjnych opinii o urodzie gwiazdy. Przypomnijmy: Magiel towarzyski: Korwin: Kobiety o twarzy konia nie wymyślili internauci. Rubik: To jest straszne

Jeden z fragmentów rozmowy nie pojawił się w telewizyjnym wydaniu, ale na szczęście można go obejrzeć na Facebooku Magla towarzyskiego. Anja tłumaczy się w nim ze swojej wady wymowy. Choć Karolina jasno stwierdziła, że sepleni już coraz mniej, choć jest to seksowne, modelka przekonywała, że w ogóle nad tym nie pracowała, ponieważ tu o u niej naturalne. Ponadto - nie chce być prezenterką:

Korwin: Przypomina mi się jak mówiłaś, jak poznałyśmy się przy Top Model, miałaś wtedy sexy seplen. Mówię to w czasie przeszłym, wypracowałaś ten seplen.
Rubik: Naprawdę? U mnie jest tak, że im częściej jestem w Polsce i częściej mówię po polsku, to mi to troszeczkę mija. Ja naturalnie lekko seplenię, to już zostanie ze mną. Nie pracowałam nad tym, rozmawiałam z wieloma osobami w  TVN. Rozmawialiśmy i się zastanawialiśmy się, czy ja rzeczywiście powinnam nad tym pracować. Ale ja nie będę prezenterką telewizyjną. Ja tutaj mam prowadzić Project Runway jako ja, a ja seplenię i tak to musi zostać. Byłoby bardzo dziwne, kiedy ja wchodzę nagle na wybieg i mówię piękną polską polszczyzną.  To nie byłabym wtedy ja.


I niech tak już zostanie.

Zobacz: Anja Rubik: Nie znam finansowych granic
Anja Rubik na planie Project Runway:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik o podobieństwie do Oli Żebrowskiej
Facebook
Newsy
Rubik i żona Żebrowskiego wyglądają jak siostry. Anja wyliczyła podobieństwa
Co myśli o takim porównaniu?

Uroda Anji Rubik budzi ogromne emocje. Wiele osób zarzuca jej, że jest mało seksowna jak na top modelkę, inni wyśmiewają ją wprost za twarz. Gwiazda nic sobie nie robi jednak z nieprzychylnych komentarzy. Przypomnijmy: Magiel towarzyski: Korwin: Kobiety o twarzy konia nie wymyślili internauci. Rubik: To jest straszne Wiele osób porównuje Anję Rubik do żony Michała Żebrowskiego, Aleksandry. Kiedy modelka odwiedziła jego teatr 6. piętro, wszyscy postanowili zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Natychmiast podniosły się głosy, że Rubik i Żebrowska wyglądają jak klony. Modela w rozmowie z tvn.pl przyznała, że nie przeszkadza jej takie porównanie, ponadto - wyliczyła inne podobieństwa: Czy jesteśmy podobne? T ak jak rozmawiałyśmy, to ja nie widziałam bezpośredniego podobieństwa, ale na tym zdjęciu z Michałem to faktycznie wyglądamy jak siostry. J esteśmy blondynkami, mamy podobną budowę twarzy, jesteśmy w podobnym wieku. To bardzo miła dziewczyna . - przekonuje Która ładniejsza? Zobacz: Anja Rubik: Nie znam finansowych granic Anja Rubik na planie Project Runway:  

ONS
Newsy
Anja Rubik o "Project Runway": Polska nie wie zbyt dużo o modzie
Modelka zdradziła, co zobaczymy w wielkim show

Anja Rubik ma szansę stać się najgorętszą gwiazdą telewizyjną nadchodzącej wiosny. Wszystko za sprawą jej udziału w "Project Runway". Modelka w nowym show pojawi się w roli prowadzącej i być może tak samo, jak Joanna Krupa, zyska nowych fanów za sprawą swojego specyficznego akcentu. Zobacz: "Nie będę pouczać uczestników, ale..." W tym tygodniu top modelka gościła w studiu "Dzień Dobry TVN". Na kanapach przyznała, że ma lekkie problemy z wysławianiem się po polsku. - Z góry przepraszam za swoje wszystkie przekręty językowe, których na pewno będzie wiele. Rubik zdementowała również plotki, które pojawiły się w tabloidach, jakoby miała chodzić na lekcje do logopedy. Modelka przyznała, że na początku były takie plany, ale producenci show stwierdzili, że akcent pasuje do jej osobowości. - Nie prawda. A jeżeli tak piszą, to znaczy, że jest odrobinę lepiej, więc się cieszę. Rozmawialiśmy o tym, ale stwierdziliśmy, że tak mówię i taki mój urok. Więcej osób mówi poprawnie, niż z takim lekkim seplenieniem. Pracuję nad tym. Jestem już w Polsce od dwóch tygodni, więc coraz łatwiej mi idzie. Na sam koniec rozmowy Anja powiedziała, czego oczekuje po programie i co może wnieść on nowego do jej życia. - Moda jeszcze rośnie na rynku polskim. Jestem Polką, ja tu często przyjeżdżam i chcę być w jakiś sposób w to zaangażowana. Podoba mi się to, że mogę pomóc młodym projektantom. Jest ciężko się przebić. Polska nie wie zbyt dużo o modzie. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile ciężkiej pracy i pomysłu idzie za każdym projektem i kolekcją. Poza tym do czego jest mi to potrzebne? Tak naprawdę do niczego, ale jest to wyzwanie. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Anja Rubik ostatecznie wypadnie przed kamerami. Będziecie oglądać "Project Runway"? Anja Rubik z penisem (tylko dla...

Anja Rubik na okładce Flesza
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Anja Rubik na okładce "Flesza". Opowiada o ciemnych stronach modelingu
Co jeszcze w numerze?

Ostatnio Anja Rubik gościła w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej - "Magiel Towarzyski". Modelka została zapytana o komentarze internautów, którzy na portalach społecznościowych porównują jej twarz do końskiej. Rubik przyznała, że to jest straszne. Zobacz:  Magiel towarzyski: Korwin: Kobiety o twarzy konia nie wymyślili internauci. Rubik: To jest straszne Teraz najsłynniejsza polska modelka pojawi się na okładce poniedziałkowego "Flesza". Rubik ostrzega nastolatki i opowie o ciemnych stronach pracy w jej zawodzie. Co jeszcze w numerze? Już niedługo urodziny Anny Muchy, a w magazynie informacja o tym, co chciałaby otrzymać aktorka. Poza tym do numeru zostanie dołączony specjalny dodatek o modzie, gdzie znajdziecie najmodniejsze trendy na wiosnę. Magazyn "Flesz do kupienia już od jutra w każdym kiosku.  Zobacz:  Anja Rubik nie musi martwić się o pieniądze?     Anja Rubik na konferencji TVN:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner