Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anja Rubik o dziwnym castingu
ONS
Newsy

Anja Rubik o krok od reklamy margaryny: Miałam być rośliną, która kiełkuje i się wije

Dlaczego nic nie wyszło?

Anja Rubik to z pewnością najbardziej rozpoznawalna Polska za granicą, która ma na swoim koncie same sukcesy. Modelka wykonała setki kampanii reklamowych dla największych marek na świecie. Nic dziwnego, że jest również nieprzyzwoicie bogata. Przypomnijmy: Rubik jest milionerką. Opowiedziała o swoich wydatkach: Nie ma dla mnie finansowych granic

Początki w modelingu nie były jednak najłatwiejsze, o czym przekonała się nie raz. W rozmowie z serwisem styl.natemat.pl opowiedziała o swoich pierwszych castingach m.in. do reklamy margaryny, gdzie musiała spełnić absurdalne zadania:

Mojego pierwszego castingu nie pamiętam (śmiech). Możliwe, że to było w Warszawie. Ale pamiętam za to jeden taki casting do reklamy telewizyjnej, do margaryny. Miałam być rośliną, która kiełkuje i się wije (śmiech). To było fatalne - przekonuje

Wyobrażacie sobie ją w takiej reklamie?

Zobacz: Anja Rubik w erotycznej pozie dla "Vogue'a" z przystojnym modelem. Jej mąż może być zazdrosny
Anja Rubik w Project Runway:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik o wydatkach
ONS
Newsy
Rubik jest milionerką. Opowiedziała o swoich wydatkach: Nie ma dla mnie finansowych granic
W jakiej kwestii?

Anja Rubik opowiedziała niedawno o swojej mamie, która zawsze dba o nią jak o dziecko, kiedy tylko pojawia się w Warszawie. Sama modelka zapewnia, że również stara się, aby nic jej nie zabrakło. Przypomnijmy: Mama Rubik traktuje ją jak dziecko. Anja nigdy tak szczerze o niej nie mówiła Niedawno Anja pojawiła się na okładce "Gali". W rozmowie z tygodnikiem gwiazda opowiedziała o swoich wydatkach. Rubik w tamtym roku po raz pierwszy trafiła na listę najbogatszych osób, z majątkiem szacowanym na kilkanaście milionów złotych. Jurorka "Project Runway" nie musi więc oszczędzać, dlatego też stara się rozpieszczać rodziców, m.in. podczas wypadów do drogich restauracji: Nie robię z tych prezentów wielkiego halo. Staram się im pomagać i obdarowywać ich dyskretnie. Sprawia mi to wielką przyjemność. Ale siostrzeńca rozpuszczam, jak tylko mogę, oczywiście pod kontrolą siostry. Czasami jej słucham, a czasami nie. A kiedy zabieram rodziców do restauracji, staram się, żeby nie widzieli cen, sama za-mawiam dla nich jedzenie, żeby nie martwili się, że za dużo wydaję. Chcę się z nimi dzielić wszystkim, co mam. - przekonuje Zobacz: Co łączy Anję Rubik i Annę Lewandowską?   Najbardziej lubi jednak wydawać na podróże: Na wycieczki, podróże, hotele, dobre jedzenie, wino i wizyty w spa. Jeżeli chodzi o podróże, to nie ma dla mnie finansowych granic . - twierdzi Szczerze zazdrościmy. Zobacz: Zawód modelki jest bardzo niebezpieczny. Rubik duszona przez węża podczas sesji. To jednak nie wszystko Anja Rubik na konferencji Project Runway:

Anja Rubik o sporzątaniu
ONS
Newsy
Rubik nie potrafi sprzątać. Pomogła jej w tym światowa gwiazda: Dzięki niej mam porządek
Modelka już się nauczyła

Anja Rubik należy do grona najbogatszych Polek. Nic dziwnego, że może pozwolić na wszystko, co luksusowe. Doskonale przekonują się o tym już jej rodzice, na których modelka nie potrafi oszczędzać. Przypomnijmy: Rubik jest milionerką. Opowiedziała o swoich wydatkach: Nie ma dla mnie finansowych granic Nic dziwnego, że gwiazda ma w swojej kolekcji setki uran, butów i dodatków. Ciężko jej jest wszystko to utrzymać w porządku. Na szczęście z pomocą przyszła Karolina Kurkova, słynna modelka Victoria Secret, która pokazała naszej gwieździe, jak ułożyć ciuchy. Dziś jest zadowolona z jej rad: W domu mam bałagan. W mojej szafie długo panował chaos, ale ostatnio dzięki Karolinie Kurkovej mam już tam porządek. Powiedziała mi, jak to zrobić, i tego się trzymam. Koszule z koszulami, swetry w różnych kolorach osobno, spodnie oddzielnie… Teraz jest mi z tym dobrze. - mówi w Gali Cieszymy się razem z Anją. Zobacz: C o łączy Anję Rubik i Annę Lewandowską? Anja Rubik na konferencji Project Runway:  

Anja Rubik o niebezpiecznych sesjach
ONS
Newsy
Zawód modelki jest bardzo niebezpieczny. Rubik duszona przez węża podczas sesji. To jednak nie wszystko
Anja opowiedziała o kulisach swojej pracy

Anja Rubik to najlepsza polska top modelka. Gwiazda doskonale zna swoją wartość, dlatego też zastanawia się nad ubezpieczeniem czegoś, co jest dla niej najcenniejsze - nogi. Specjaliści obliczyli, że są warte fortunę. Przypomnijmy: Anja Rubik chce ubezpieczyć swoje nogi. Są warte fortunę Zawód modelki to nie tylko podróże po całym świecie. Za spełnianiem swoich pasji stoi również wiele niebezpieczeństw. Gwiazda opowiedziała o najbardziej radykalnych sytuacjach podczas jej pracy w rozmowie z tvn.pl. Nie raz pracowała m.in. z wężami boa, a jeden z nich zaczął ją dusić: Z wężami miałam parę sesji, było całkiem nieźle. Jeden boa był w złym humorze, albo wyczuł zapach szczurka, bo ja miałam szczurka. Boa są strasznie ciężkie, te boa wokół mnie owinęli  kiedyś, a to jest parnaście kilo, i trudno powiedzieć czy on zaczyna ściskać czy to jest jego waga. I ten jeden wąż był w gorszym humorze i zaczął bardziej ściskać i nie mogłam oddychać. Była akcja i musieli odplątać go na siłę. Jest niebezpiecznie np. w basenie, jak kabel od lampy wpada do wody, to można zostać porażonym prądem . - mówiła ze stoickim spokojem Podziwiamy. Zobacz: Rubik oceniła metamorfozę Chylińskiej. Teraz sama chce zdecydować się na podobną   Anja Rubik na planie Project Runway:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner