Instagram

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje urodziny! Największe wrażenie robi tort!

Instagram

Pamiętacie sympatyczną Anię ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Uczestniczka eksperymentu niedawno świętowała swoje 29. urodziny! Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z tego dnia, a największe wrażenie zrobił oczywiście piękny tort! Jak wiadomo, Ania jest specjalistką w tej dziedzinie i przygotowała prawdziwe cukiernicze arcydzieło. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" utrzymuje kontakt z innym uczestnikiem programu. Adrian będzie zazdrosny?

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skończyła 29 lat 

Ania Wróbel była uczestniczką 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Sympatyczna dziewczyna szybko podbiła serca widzów. Niestety, jej związek z Grzegorzem nie przetrwał i para na zakończenie eksperymentu postanowiła się rozstać. Na szczęście Ani udało się znaleźć prawdziwą miłość i obecnie jest w szczęśliwym związku! 

Kilka dni temu uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowała swoje 29. urodziny! Z tej okazji Ania opublikowała wyjątkowy post na Instagramie. 

Moja ostatnia dwójka z przodu.. 😁 Ale mówią, że życie zaczyna się po 30, więc zobaczymy co przyniesie kolejny rok, a tymczasem cieszę się jeszcze młodością 😁😂 - napisała Ania.

Dziewczyna opublikowała kilka zdjęć z dzieciństwa, a także pochwaliła się pięknym tortem! Jak wiadomo, Ania jest prawdziwą specjalistką w tej dziedzinie, a jej wielką pasją jest właśnie tworzenie tortów. Z tej okazji uczestniczka 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na okrągłe, białe ciasto, które ozdobiła złotą polewą. Na górze pojawiły się też złote listki, a z boku ważka w tym samym kolorze. Efekt jej pracy jest po prostu niesamowity. 

Ani składamy serdeczne życzenia i trzymamy kciuki za szczęście w miłości! Zobaczcie jaki piękny tort przygotowała zdolna uczestniczka programu z okazji swoich 29. urodzin!

Instagram

 

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie. Niedawno jednak to się zmieniło i dziewczyna jest zakochana w przystojnym Piotrze!

 

Ania w programie dała się poznać jako przesympatyczna osoba! Dziewczyna zyskała rzeszę fanów, którzy śledzą jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. 2 maja Ania skończyła 29 lat! 

Instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43