Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali intercyzę
ONS
Newsy

Jolie i Pitt podpisali intercyzę. Co z dziećmi i ogromnym majątkiem w razie rozwodu?

Zaskakująca decyzja pary

Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta z pewnością już teraz można uznać za najważniejsze zagraniczne wydarzenie w show-biznesie. Do dziś świat komentuje nietypową suknię ślubną aktorki. Nie wszystkim przypadła ona do gustu. Przypomnijmy: Suknia ślubna Angeliny Jolie miała zachwycić świat. Stało się inaczej

Wiele osób zastanawia się, co stanie się z dziećmi i majątkiem w razie rozwodu. Jak donosi serwis posh24.com małżonkowie bardzo sobie ufają, ale mimo wszystko podpisali intercyzę. Jeżeli miałoby dojść do rozstania pary, dziećmi zajmie się Angelina. Ponadto, ustalili, że majątek, który szacuje się na ponad 425 milionów dolarów, zostanie rozdzielony w sprawiedliwy sposób - każdy otrzyma tyle, ile wniósł do rodzinnego budżetu. Natomiast wspólnie zarobione pieniądze zostaną przekazane dzieciom.

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz: Aniston przeżywa ślub Jolie i Pitta. Postawiła ostry warunek dziennikarzom


Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta:

Angelina Jolie w okularach
Newsy
Niania dzieci Jolie i Pitta: "Dzieci bardziej słuchały się Brada, 9 niań nie było w stanie ich przypilnować!"
Niania dzieci Jolie i Pitta: "Dzieci bardziej słuchały się Brada, 9 niań nie było w stanie ich przypilnować!"

Niania dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta ujawnia kulisy pracy w ich domu! Od kilku dni świat huczy o rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie, o który wystąpiła sama aktorka. Gwiazda jako powód rozstania podała niezgodność co do sposobu wychowywania dzieci. Kilka dni później w sprawie Brada Pitta wszczęto postępowanie odnośnie znęcania się na dziećmi zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Aktor oczywiście wszystkiemu zaprzecza, ale do pojednania tej pary raczej nie dojdzie. Niania dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta ujawnia kulisy związku Tymczasem w amerykańskim tabloidzie "In Touch" pojawiła się relacja niani, która zdradziła, jak wyglądało życie w domu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Okazuje się, że sześcioro dzieci to ogromne wyzwanie i nianiom ciężko było nad nimi zapanować. Dzieci ze względu na nieregularny tryb pracy rodziców nie mogły chodzić do normalnej szkoły w związku z tym w ich domu obecny był też nauczyciel. Najmłodsze dziecko pary, Maddox, uczęszczało do jednej z placówek w Los Angeles, ale niestety bez rezultatu. "In Touch" dotarło do jednej z niań ( a było ich 6 - po jednej na każde dziecko), która zdradziła, że rzeczywistość w domu Angeliny Jolie i Brada Pitta była dość ciężka. W szystko za sprawą ciągłych kłótni Maddoxa i Paxa, którzy też niejednokrotnie bili się i szarpali. Najwięcej sensacji wzbudza jednak historia, która miała miejsce, kiedy Maddox miał 10 lat. Chłopiec upił się i jeździł autem dookoła posesji rodziców! Dzieci trochę bardziej słuchały się Brada, ale tak naprawdę żadne z nich nie miało nad nimi pełnej kontroli. Kiedyś cała szóstka biegała po domu w środku nocy, by obudzić rodziców i wyrwać ich z łóżka. Najstarszy Maddox od zawsze był zafascynowany bronią i wojną, dlatego Angelina Jolie postanowiła kupić mu sztylety. Podobno kiedy Jolie i Pitt chcieli pobyć sami musieli...

Angelina Jolie na okładce Vivy!
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Cała ślubna sesja Angeliny i Brada w "Vivie!"
Nie zobaczycie jej w żadnym innym polskim magazynie

O ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta mówił cały świat. Wielkim zainteresowaniem cieszył się również w Polsce. Dlatego też magazyn "Viva!" przygotował dla swoich czytelników wielką niespodziankę - na okładce nowego numeru znalazła się właśnie Jolie . Ponadto, dowiemy się wszystkiego na temat sekretnego ślubu aktorów. W środku mnóstwo pięknych zdjęć z ceremonii. Zobacz: Suknia ślubna Angeliny Jolie miała zachwycić świat. Stało się inaczej Co jeszcze w numerze? Niezwykli goście - Dorota Segda, Jan Komasa, Melody i Tomasz Gudzowaty . Reportaże z pierwszej ręki - zmierzch Corridy? Śladami gwiazd - Olena Leonenko i jej podróż po Kijowie. Magazyn przygotował również wielką akcję rabatową - ponad 264 kuponów do ponad 6 tysięcy sklepów. Nowa "Viva!" już jutro w sprzedaży w atrakcyjnej cenie - tylko 3,29 zł. Serdecznie polecamy. Zobacz:  Donatella pokazała projekt sukni ślubnej Angeliny. Bardzo różni się od efektu końcowego? Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta:

Jennifer Aniston o ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta
ONS
Newsy
Aniston przeżywa ślub Jolie i Pitta. Postawiła ostry warunek dziennikarzom
Najtrudniejsze dopiero przed nią

Ślubem Angeliny Jolie i Brada Pitta od kilku dni żyje cały świat. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami, ale do internetu szybko wyciekły zdjęcia z uroczystości. Możemy zobaczyć na nich nie tylko jak aktorzy przygotowywali się do tego dnia, ale i pamiątkowe zdjęcia z gośćmi. Przypomnijmy:  Wyciekły zdjęcia ze ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta! Trzymano je w wielkiej tajemnicy Wydarzenie było zaskoczeniem nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla Jennifer Aniston , byłej żony Brada. Aktorka gdy dowiedziała się o tym fakcie, była zszokowana. Powszechnie wiadomo, że nadal nie pogodziła się z rozstaniem z gwiazdorem. Nic więc dziwnego, że dziennikarze podczas wywiadów pytają głównie o ich ślub. Jennifer postanowiła więc coś z tym zrobić. Jak donosi "Radar Online", Aniston przed każdą rozmową stanowczo zastrzegła, że nie chce wypowiadać się na ten temat.  Gwiazda nie życzy sobie również pytań o jej plany i ciążę. To wszystko jednak na krótką metę, bowiem przed aktorką najtrudniejsze spotkanie. Już niedługo cała trójka ma uczestniczyć w ślubie George’a Clooneya . Czy zdobędzie się na odwagę i pojawi się na uroczystości? To byłoby naprawdę wielkie wydarzenie. Zobacz:  Suknia ślubna Angeliny Jolie miała zachwycić świat. Stało się inaczej Zdjęcia ze ślubu Brada i Angeliny:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner