Andrzej Grabowski dementuje plotki o nowym związku

Andrzej Grabowski skomentował plotki na temat rozstania z żoną: "Nie mam żadnej kobiety"

Andrzej Grabowski dementuje plotki o nowym związku

Andrzej Grabowski skomentował medialne doniesienia o kulisach rozstania z żoną, w których sugerowano, że aktor znalazł pocieszenie u boku innej kobiety. Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" i juror "Tańca z Gwiazdami" zaprzeczył w "Fakcie" tym rewelacjom i zapewnił, że nikt nie pojawił się w jego życiu.

Andrzej Grabowski przyznaje również, że bardzo żałuje, że jego małżeństwo właśnie się rozpada.

Nie mam żadnej kobiety, nie układam sobie życia na nowo, nawet mi do głowy nie przychodzi, żeby to robić. Bardzo żałuję, że to co było dotychczas się skończyło - zapewnia w rozmowie z "Faktem". - To wszystko jest wyssane z palca. Nie wiem, kto puszcza ploty, że ja sobie układam życie, nie mam pojęcia. Może to moja żona, może nie moja żona. Nie wiem kto, po prostu bzdura totalna.

Przypominamy, że o kryzysie w małżeństwie Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej media plotkują już od kilku tygodni. Tabloidy donosiły wówczas, że problemy w ich związku rozpoczęły się już rok temu, kiedy to żona aktora doznała udaru. Sam Andrzej Grabowski zaprzeczył i zapewnił kilka dni temu, że ich problemy pojawiły się znacznie wcześniej oraz, że pomagał Anicie Kruszewskiej w walce o zdrowie.

A co mówiła żona Andrzeja Grabowskiego?.

Moim zdaniem prawda obroni się sama, bardzo w to wierzę. Decyzja o rozstaniu była jego - zdradziła żona Kruszewska w "Fakcie".  - Opowiadanie głupot nikomu na dobre nie wychodzi. Jestem silną kobietą. Po udarze sama stawałam na nogi, więc teraz też będę musiała. Dzięki Bogu nie leżę sparaliżowana i staram się żyć w miarę normalnie - powiedziała tabloidowi.

Zobacz także: Andrzej Grabowski wyprowadził się od żony. Będzie rozwód!

 

Andrzej Grabowski dementuje plotki o nowym związku.

 

Aktor zdradził kulisy swojego rozstania z żoną.

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27