Andrzej Grabowski
ONS
Newsy

Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną po 7 latach?! Aktor skomentował plotki

Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną po 7 latach?! Aktor skomentował plotki

Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną! Okazuje się, że po siedmiu latach małżeństwa żona aktora wniosła o rozwód. Według doniesień "Super Expressu" problemy w związku Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej pojawiły się już rok temu. To właśnie wtedy rozpoczęły się również kłopoty zdrowotne żony aktora. Anita Kruszewska przeszła dwa udary mózgu.

Któregoś poranka obudziłam się i niedowidziałam. W drugiej połowie dnia lekko opadła mi powieka. Myśląc, że to jest porażenie nerwu twarzowego, udałam się do przychodni. A stamtąd karetką zawieziono mnie do szpitala - opowiadała w jednym z wywiadów Anita Kruszewska.

Tabloid sugeruje, że to właśnie wtedy zaczęły się kłopoty w małżeństwie aktora. Żona Grabowskiego w rozmowie z SE nie chciała rozmawiać o szczegółach rozstania.

Nie chcę tego publicznie komentować, w mojej sytuacji nie mogę się denerwować. Trzeci udar byłby tragedią - powiedziała SE żona Andrzeja Grabowskiego.

Doniesienia tabloidu skomentował sam Andrzej Grabowski, który nie zaprzeczył informacji o rozwodzie.

Nie będę zaprzeczać, ale też nie chcę o tym rozmawiać - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Informator tabloidu twierdzi, że do wniosek o rozwód został już przesłany do sądu, a małżonkowie czekają teraz na termin rozprawy.

 

Zobacz także: „Najlepszym sposobem na życie jest... głupota”. Z okazji urodzin Andrzeja Grabowskiego - najlepsze cytaty z wywiadu!

 

Andrzej Grabowski rozwodzi się  z żoną.

Żona aktora wniosła o rozwód po siedmiu latach małżeństwa.

Andrzej Grabowski rozwodzi się po siedmiu latach małżeństwa
ONS
Newsy
Andrzej Grabowski wyprowadził się od żony. Będzie rozwód!
Andrzej Grabowski wyprowadził się od żony. Będzie rozwód!

Andrzej Grabowski po siedmiu latach małżeństwa rozwodzi się z Anitą Kruszewską! Niestety, potwierdziły się wcześniejsze plotki o rozstaniu pary. Według doniesień Twojego Imperium, aktor wyprowadził się z ich wspólnego domu pod Grodziskiem Mazowieckim i zamieszał w Warszawie. Kilka dni temu Andrzej Grabowski miał ponoć ustalić szczegóły rozwodu z prawnikiem żony. Według doniesień tygodnika, małżeństwo gwiazdora serialu "Świat według Kiepskich" już od pół roku "istnieje tylko na papierze". Nie będę zaprzeczać, ale też nie chcę o tym rozmawiać  - przyznał aktor. O kłopotach w małżeństwie Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej zrobiło się głośno kilka dni temu. Jeden z tabloidów poinformował wówczas, że pierwsze problemy pojawiły się już rok temu, kiedy to żona aktora zaczęła mieć problemy zdrowotne. Anita Kruszewska przeszła wówczas dwa udary mózgu. Któregoś poranka obudziłam się i niedowidziałam. W drugiej połowie dnia lekko opadła mi powieka. Myśląc, że to jest porażenie nerwu twarzowego, udałam się do przychodni. A stamtąd karetką zawieziono mnie do szpitala-mówiła w jednym z wywiadów. Zobacz także: „Ja amantem? Proszę sobie nie żartować!” Andrzej Grabowski ma jednak sposób na kobiety. Niezawodny!   Andrzej Grabowski wyprowadził się od żony. Aktor rozwodzi się z żoną po siedmiu latach małżeństwa.  

Andrzej Grabowski dementuje plotki o nowym związku
Newsy
Andrzej Grabowski skomentował plotki na temat rozstania z żoną: "Nie mam żadnej kobiety"
Andrzej Grabowski skomentował plotki na temat rozstania z żoną: "Nie mam żadnej kobiety"

Andrzej Grabowski skomentował medialne doniesienia o kulisach rozstania z żoną, w których sugerowano, że aktor znalazł pocieszenie u boku innej kobiety. Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" i juror "Tańca z Gwiazdami" zaprzeczył w "Fakcie" tym rewelacjom i zapewnił, że nikt nie pojawił się w jego życiu. Andrzej Grabowski przyznaje również, że bardzo żałuje, że jego małżeństwo właśnie się rozpada. Nie mam żadnej kobiety, nie układam sobie życia na nowo, nawet mi do głowy nie przychodzi, żeby to robić. Bardzo żałuję, że to co było dotychczas się skończyło  - zapewnia w rozmowie z "Faktem". -  To wszystko jest wyssane z palca. Nie wiem, kto puszcza ploty, że ja sobie układam życie, nie mam pojęcia. Może to moja żona, może nie moja żona. Nie wiem kto, po prostu bzdura totalna. Przypominamy, że o kryzysie w małżeństwie Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej media plotkują już od kilku tygodni. Tabloidy donosiły wówczas, że problemy w ich związku rozpoczęły się już rok temu, kiedy to żona aktora doznała udaru. Sam Andrzej Grabowski zaprzeczył i zapewnił kilka dni temu, że ich problemy pojawiły się znacznie wcześniej oraz, że pomagał Anicie Kruszewskiej w walce o zdrowie. A co mówiła żona Andrzeja Grabowskiego ? . Moim zdaniem prawda obroni się sama, bardzo w to wierzę. Decyzja o rozstaniu była jego - zdradziła żona Kruszewska w "Fakcie".  -  Opowiadanie głupot nikomu na dobre nie wychodzi. Jestem silną kobietą. Po udarze sama stawałam na nogi, więc teraz też będę musiała. Dzięki Bogu nie leżę sparaliżowana i staram się żyć w miarę normalnie - powiedziała tabloidowi. Zobacz także: Andrzej Grabowski wyprowadził się od żony. Będzie rozwód!   Andrzej Grabowski dementuje plotki o nowym związku.   Aktor zdradził kulisy swojego rozstania z żoną.

Żona Andrzeja Grabowskiego doznała udaru mózgu
ONS
Newsy
Dramat w rodzinie Andrzeja Grabowskiego. Żona aktora doznała udaru mózgu
Anita Kruszewska po dwóch tygodniach wyszła ze szpitala

Ostatnie tygodnie były dla Andrzeja Grabowskiego i jego rodziny bardzo dramatyczne. Okazuje się bowiem, że żona aktora doznała udaru mózgu. Anita Kruszewska trafiła na dwa tygodnie do jednego z warszawskich szpitali. Na szczęście, jak sama żona Grabowskiego zdradziła, już czuje się lepiej . Kruszewska w rozmowie z magazynem "Dobry tydzień" opowiedziała o tym, jak wyglądały ostatnie dni. - Któregoś poranka obudziłam się i niedowidziałam. W drugiej połowie dnia lekko opadła mi powieka. Myśląc, że to jest porażenie nerwu twarzowego, udałam się do przychodni . A stamtąd karetką zawieziono mnie do szpitala. Czuję się już naprawdę dobrze. Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę lekarzom i pielęgniarkom z bielańskiego szpitala. Wakacje zostawiamy na później, nie mogę się opalać . Andrzejowi Grabowskiemu w opiece nad żoną pomaga jej córka, która postanowiła przyleć ze Szwajcarii ze względu na problemy ze zdrowiem Kruszewskiej. Trzymamy kciuki za szybki powrót do pełni sił i zdrowia! Zobacz na Polki.pl: Agata Młynarska trafiła do szpitala!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner