Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną! Okazuje się, że po siedmiu latach małżeństwa żona aktora wniosła o rozwód. Według doniesień "Super Expressu" problemy w związku Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej pojawiły się już rok temu. To właśnie wtedy rozpoczęły się również kłopoty zdrowotne żony aktora. Anita Kruszewska przeszła dwa udary mózgu.

Reklama

Któregoś poranka obudziłam się i niedowidziałam. W drugiej połowie dnia lekko opadła mi powieka. Myśląc, że to jest porażenie nerwu twarzowego, udałam się do przychodni. A stamtąd karetką zawieziono mnie do szpitala - opowiadała w jednym z wywiadów Anita Kruszewska.

Tabloid sugeruje, że to właśnie wtedy zaczęły się kłopoty w małżeństwie aktora. Żona Grabowskiego w rozmowie z SE nie chciała rozmawiać o szczegółach rozstania.

Nie chcę tego publicznie komentować, w mojej sytuacji nie mogę się denerwować. Trzeci udar byłby tragedią - powiedziała SE żona Andrzeja Grabowskiego.

Doniesienia tabloidu skomentował sam Andrzej Grabowski, który nie zaprzeczył informacji o rozwodzie.

Nie będę zaprzeczać, ale też nie chcę o tym rozmawiać - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Informator tabloidu twierdzi, że do wniosek o rozwód został już przesłany do sądu, a małżonkowie czekają teraz na termin rozprawy.

Zobacz także

Zobacz także: „Najlepszym sposobem na życie jest... głupota”. Z okazji urodzin Andrzeja Grabowskiego - najlepsze cytaty z wywiadu!

Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną.

Reklama

Żona aktora wniosła o rozwód po siedmiu latach małżeństwa.

Reklama
Reklama
Reklama