Andrzej Grabowski rozwodzi się po siedmiu latach małżeństwa
ONS

Andrzej Grabowski wyprowadził się od żony. Będzie rozwód!

Andrzej Grabowski rozwodzi się po siedmiu latach małżeństwa
ONS

Andrzej Grabowski po siedmiu latach małżeństwa rozwodzi się z Anitą Kruszewską! Niestety, potwierdziły się wcześniejsze plotki o rozstaniu pary. Według doniesień Twojego Imperium, aktor wyprowadził się z ich wspólnego domu pod Grodziskiem Mazowieckim i zamieszał w Warszawie. Kilka dni temu Andrzej Grabowski miał ponoć ustalić szczegóły rozwodu z prawnikiem żony. Według doniesień tygodnika, małżeństwo gwiazdora serialu "Świat według Kiepskich" już od pół roku "istnieje tylko na papierze".

Nie będę zaprzeczać, ale też nie chcę o tym rozmawiać - przyznał aktor.

O kłopotach w małżeństwie Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej zrobiło się głośno kilka dni temu. Jeden z tabloidów poinformował wówczas, że pierwsze problemy pojawiły się już rok temu, kiedy to żona aktora zaczęła mieć problemy zdrowotne. Anita Kruszewska przeszła wówczas dwa udary mózgu.

Któregoś poranka obudziłam się i niedowidziałam. W drugiej połowie dnia lekko opadła mi powieka. Myśląc, że to jest porażenie nerwu twarzowego, udałam się do przychodni. A stamtąd karetką zawieziono mnie do szpitala-mówiła w jednym z wywiadów.

Zobacz także: „Ja amantem? Proszę sobie nie żartować!” Andrzej Grabowski ma jednak sposób na kobiety. Niezawodny!

 

Andrzej Grabowski wyprowadził się od żony.

Aktor rozwodzi się z żoną po siedmiu latach małżeństwa.

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22