Agata Duda, Andrzej Duda
Twitter
1/5
Twitter

Dziennik "Fakt" ujawnił ostatnio aferę, która zelektryzowała polskie media. Według tabloidu Izabela Pek, modelka, dziennikarka i działaczka polityczna, miała romans z konserwatywnym posłem Prawa i Sprawiedliwości, Stanisławem Piętą. Żonaty polityk miał jej nawet obiecywać pracę w PKN Orlen. Izabela Pek potwierdziła doniesienia o tym, że z posłem Piętą łączyła ją bliska relacja. Okazuje się jednak, że modelka ma też słabość do innego znanego polityka...

 

Zobacz także: Taniec Andrzeja Dudy podbija internet! Wybraliśmy najlepsze przeróbki. POnzaj Duda Gangam Style! WIDEO

 

Izabela Pek jest zafascynowana postacią prezydenta Andrzeja Dudy. Wystarczy przejrzeć jej konto na Twitterze, aby zauważyć, że modelka jest jego najwierniejszą fanką. Kobieta śledzi każdy jego ruch. Co więcej, Izabela Pek jeździ za nim po całej Polsce i korzysta z okazji, aby zrobić sobie z nim pamiątkowe selfie. Co o tych wyrazach sympatii sądzi sam Andrzej Duda? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Siostry Godlewskie śpiewają dla Andrzeja Dudy! Musicie to zobaczyć! Będzie nowy hit internetu?

2/5
Twitter

Izabela Pek była jedną z pierwszych osób, które złożyły Andrzejowi Dudzie życzenia z okazji tegorocznych urodzin. 30-latka zrobiła to już kilka dni wcześniej, aby mieć pewność, że prezydent na pewno je odczyta.

 

Drogi Panie Andrzeju! Ponieważ Pan wylatuje i zapewne pojutrze dostanie wiele tego typu wiadomości, postanowiłam, że napiszę dzisiaj. Kłaniam się, resztę już Pan wie. Jak bardzo lubię, podziwiam i dziękuje. Życzę Panu snów, z których można zaparzyć herbatę... i aniołów nad domem - napisała na Twitterze Izabela Pek.

 

Andrzej Duda jest jednak ostrożny, jeśli chodzi o internetową korespondencję. W przeszłości jeden z jego nieroztropnych wpisów doprowadził do poważnego kryzysu w jego małżeństwie. Pamiętacie, o co chodziło? Odpowiedź na następnej stronie!

3/5
Agata Duda, Andrzej Duda
East News

W 2016 roku inna fanka prezydenta Dudy, Jolanta Solarz, napisała na Twitterze, że jeżeli Andrzej Duda przyjmie przysięgę od sędziów Trybunału, ona zamieści zdjęcie "bez kiecki". Jak brzmiała odpowiedź głowy państwa? Andrzej Duda stwierdził, że w takim razie będzie ją obserwował i to uważnie! Podobno komentarz prezydenta zabolał jego żonę, która poczuła się urażona. Przez wiele tygodni między małżonkami wiało chłodem...

 

Zobacz: Po kryzysie nie ma śladu! Andrzej i Agata Dudowie na romantycznym wyjeździe! "Nie szczędzili sobie czułych gestów" ZDJĘCIA

4/5
Twitter

Fascynacja Andrzejem Dudą przybiera u niej dziwną formę. W Sylwestra na twitterowym profilu Izabeli Pek pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak wyglądało przyjęcie 30-latki. Honorowe miejsce przy stole zajmował... Andrzej Duda, a raczej jego fotografia. Czy to nie przeraża prezydenta naszego kraju?

5/5
Twitter

Andrzej Duda jest bardzo ostrożny w tej relacji. Co prawda prezydent zawsze zgadza się na wspólne zdjęcia z Izabelą Pek, jednak na Twitterze ucina wszelkie rozmowy, które mogłyby być uznane za flirt. Gdy w walentynki 30-latka napisała, że Andrzej Duda z pewnością był "ciachem" i dostawał sporo miłosnych kartek, ten odpowiedział w bardzo zdecydowany sposób.

 

Miałem już wtedy swoją ukochaną "Walentynkę" Agatkę i w tej materii nic się nie zmieniło od 26 lat - napisał Andrzej Duda.

 

Jak myślicie, czy Agata Duda bacznie obserwuje to, co dzieje się na Twitterze Izabeli Pek?

 

POLECAMY: "Sytuacja Pierwszej Damy jest dramatyczna" Pracownik kancelarii prezydenta o Agacie Dudzie

Więcej na temat Andrzej Duda