Nina Tyrka o świętach po rozstaniu z Egurollą
ONS

Czy Agustin Egurrola faktycznie rozstał się z Niną Tyrką? Mamy wypowiedź jurora!

Nina Tyrka o świętach po rozstaniu z Egurollą
ONS

Kilka miesięcy temu pojawiła się plotka, że Agustin Egurrola rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Niną Tyrką.  Podobno tancerka wyprowadziła się od niego razem z córeczką. Para nigdy jednak nie potwierdziła tych informacji. Do dzisiaj! W wywiadzie dla "Party", Agustin zapytany wprost, czy rozstał się z Niną, odpowiedział: 

Tak, ale nasze wspólne zdjęcie wciąż wisi w moim gabinecie, powiedział juror You Can Dance.

To pierwszy tak intymny wywiad Egurroli po rozstaniu z Niną Tyrką. Choreograf powiedział "Party", że potrzebuje teraz czasu, by wszystko przemyśleć i przewartościować. Potwierdził, że jest sam. I na razie nie zamierza tego zmieniać. Egurrola w tym trudnym czasie nie korzysta z pomocy terapeuty.

Jak każdy facet staram się takie rzeczy załatwiać sam, powiedział w "Party".

Jak poradziła sobie z rozstaniem rodziców córka Agustina Egurroli?

Dla Carmen nie jest to łatwe... Ale sądzę też, że moja relacja z nią stała się dużo głębsza. Spędzamy teraz razem zdecydowanie więcej czasu niż kiedyś. Robimy razem wszystko, na co tylko mamy ochotę: oglądamy telewizję, jemy kanapki, odrabiamy lekcje, powtarzamy słówka. Paradoksalnie dzięki Carmen mam też więcej czasu dla siebie. Bo ona potrafi wyrwać mnie z wiru pracy o każdej porze dnia i nocy. Chciałbym pewnego dnia zabrać Carmen na Kubę, by poznała swojego dziadka, który tam mieszka, powiedział.

Cały wywiad z Agustinem Egurrolą przeczytacie w magazynie "Party". Czy sądzicie, że po rozstaniu można się przyjaźnić i mieć dobre relacje z byłą partnerką? 

 

Nina Tyrka z córką

Nina Tyrka z córką
ONS

Agustin występuje teraz w programie You Can Dance

Agustin Egurrola zakochał się!

A Nina jest tancerką show "Taniec z gwiazdami

Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka w Tańcu z Gwiazdami

 

Więcej na temat Agustin Egurrola Nina Tyrka
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04