Agustin Egurrola i Żora Korolyov
VIPHOTO/East News/
Newsy

Agustin Egurrola żegna Żorę Korolyova: "Byłeś szczęśliwy, zakochany"

Agustin Egurrola uczcił pamięć Żory Korolyova i wspomniał ich ostatnie spotkanie. Minął zaledwie miesiąc... "Serce pęka..." - pisze choreograf.

Agustin Egurrola uczcił pamięć zmarłego nagle Żory Korolyova. Tancerze znali się wiele lat i Agustin podobnie jak mnóstwo osób związanych z choreografem jest w ogromnym szoku, nie mogąc uwierzyć w to, co się stało. Nic nie zapowiadało tak tragicznych wydarzeń, Agustin wspomniał swoje spotkanie z Żorą, które odbyło się zaledwie miesiąc temu...

"Rolnik szuka żony": Kamila Boś komentuje zdjęcia z Agustinem Egurrolą! Co ich łączy? TYLKO U NAS

Agustin Egurrola żegna Żorę Korolyova "serce pęka"

Dla Agustina Egurroli Żora Korolyov był przyjacielem i wsparciem w pracy zawodowej. Panowie zawsze mogli na siebie liczyć i mimo różnych praw, jakimi rządzi się taneczny świat zawsze stali za sobą murem. Żora Korolyov był bardzo zapracowaną osobą, będącą w kontakcie z najlepszymi tancerzami i choreografami w Polsce. W dniu śmierci także miał mnóstwo planów, wieczorem miał nawet zabrać córkę na spacer. Niestety, nagle upadł i mimo pomocy medycznej nie udało się go uratować. 

Agustin Egrurrola wspomina właśnie Żorę jako bardzo zapracowanego człowieka. Tancerze rozmawiali ostatni raz miesiąc wcześniej. W bardzo smutnych słowach Agustin wspomina to spotkanie:

- Żora…
Widzieliśmy się miesiąc temu, byłeś pełen pasji, marzeń, chciałeś zdobywać świat… Byłeś szczęśliwy, zakochany… Nie wiem co napisać, serce pęka… Twoja odwaga i uśmiech zostaną ze mną na zawsze 🙏

Agustin Egurrola nie raz współpracował z Żorą Korolyovem i zawsze mógł liczyć na jego wsparcie. To własnie Żora Korolyov stanął w obronie przyjaciela gdy Agustin Egurrola przeszedł ze stacji TVN do TVP. Gdy okazało się, że Agustin będzie jurorem w programie "Dance Dance Dance" spadł na tancerza ogromny hejt. Tymczasem Żora Korolyov mówił:

- Myślę, że niepotrzebnie się wylał na niego tak ogromny hejt. Ponieważ on przede wszystkim jest artystą. I to on decyduje, a nie stacja będzie decydowała. co on ma robić, kiedy ma robić i z kim ma robić. Uważam, że wybór stacji to jest jego sprawa. Ale on robi to, co on kocha i to, na czym się zna najlepiej. Czyli na tańcu. Jest choreografem, jest jurorem. W 95% zgadzam się ze wszystkimi jego wypowiedziami w programie Dance, Dance Dance. Trudno. Takiego wyboru dokonał - mówił w rozmowie z "Jastrząb Post".

Żora Korolyov w Jak oni śpiewają
East News

Zobacz także: Dlaczego Żora Korolyov przeprowadził się do Polski? Historia zmarłego tancerza

Po jego śmierci w licznych wspomnieniach gwiazd wychodzi na jaw, jak z wieloma osobami współpracował i cieszył się ich szacunkiem. Głos w sprawie śmierci Żory Korolyova zabrała także jego partnerka. Jeszcze nie wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb tancerza, wiadomo jednak już, że odbędzie się w Warszawie, mieście, które Żora Korolyov darzył wielką miłością. 

Partnerka żegna Żorę Korolyova
Instagram @ewelina.bator

Sylwia Grzeszczak wspomina Żorę Korolyova
Instagram @zorakorolyov
Newsy
Sylwia Grzeszczak wspomina Żorę Korolyova "Niedawno napisał do mnie..."
Sylwia Grzeszczak nie może pogodzić się ze śmiercią Żory Korolyova. Jeszcze niedawno rozmawiali i mieli wspólne plany: "Nie zdążyliśmy..."

Śmierć Żory Korolyowa to ogromny szok. Tancerz zmarł nagle w wieku 34 lat. Żora Korolyov miał mnóstwo planów na przyszłość i wiele projektów do zrealizowania. Był umówiony na liczne spotkania... Sylwia Grzeszczak wspomina ostatnią swoją rozmowę z choreografem, artystka nie może uwierzyć w to, co się stało. Na swoim Instagramie zdobyła się na intymne wyznanie.  Sylwia Grzeszczak wspomina Żorę Korolyowa. "Nie zdążyliśmy..." Żora Korolyov odszedł nagle. Pozostawił swoją ukochaną partnerkę , 10-letnią córeczkę Sonię Sophię i mnóstwo bliskich i przyjaciół. Ilość oświadczeń wielu gwiazd i wspomnień Żory jest ogromna i ujawnia, jak bardzo pracowity i przyjacielski był to człowiek. Tancerza między innymi  pożegnały byłe partnerki taneczne z "Tańca z Gwiazdami" sama produkcja tanecznego show , Agustin Egurrola, Izabela Janachowska i wiele innych osobowości, dla których Żora był bardzo ważny.  Jak się okazuje, do licznych pożegnań i wspominek dołączyła także Sylwia Grzeszczak, która na swoim Instagramie przyznała, że szykowała się do współpracy z Żorą Korolyovem! Wokalistka opublikowała czarno-białe zdjęcie tancerza i we wzruszających słowach napisała: -Żora... niedawno napisał do mnie... bo kibicował. Chciał stworzyć choreografię do mojego występu... Nie zdążyliśmy... Za wszystkie ciepłe i przyjazne słowa w moim kierunku po prostu dziękuję... Zobacz także:  Żora Korolyov nie żyje. Tanecznego partnera żegna Izabela Janachowska: "Tego, co przeżyliśmy..."  Żora Korolyov słyną ze swojej ciepłej osobowości. W branży, w której tak łatwo o rywalizację i złe emocje został zapamiętany jako dobry, wspierający człowiek. Sylwia Grzeszczak swój występ w "The Voice of Poland"...

Pogrzeb Żory Korolyova
East News / Pawel Wodzynski East News
Newsy
Pogrzeb Żory Korolyova: w ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy i przyjaciele
Na pogrzebie Żory Korolyova pojawiło się mnóstwo bliskich i przyjaciół, którzy chcieli pożegnać tancerza w jego ostatniej drodze. Nie zabrakło też gwiazd "Tańca z gwiazdami".

5 stycznia o godz. 13.00 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe Żory Korolyova. Masza żałobna odbyła się w franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Żora Korolyov zmarł nagle 21 grudnia. Nagła i zaskakująca śmierć tancerza jest badana przez prokuraturę, ale wyniki śledztwa nie są jeszcze znane. Nieoficjalną przyczyną śmierci 34-letniego gwiazdora, jak informował se.pl było zapalenie mięśnia sercowego. Pogrzeb Żory Korolyova W ostatniej drodze Żorę Korolyova przyszli pożegnać najbliżsi i przyjaciele, a wśród nich Olga Kalicka, Tomasz Barański, Rafał Maserak, Jan Kliment, Jacek Jeschke. Po mszy tancerz zostanie pochowany na Cmentarzu Północnym, jak już wcześniej informowała jego partnerka, Ewelina Bator .  Ostatnie pożegnanie Naszego Kochanego Żory Korolyova odbędzie się dnia 5.01.2022 o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Po mszy Nasz Kochany Żora zostanie pochowany na Cmentarzu Północnym - informowała partnerka tancerza, Ewelina Bator. Zobacz także:   Żora Korolyov nie żyje. Pamiętacie partnerki taneczne gwiazdora "Tańca z gwiazdami"? Partnerka Żory poinformowała, że podczas pogrzebu tancerza będzie można pomóc choremu na białaczkę chłopcu: Wystarczyło popatrzeć w Jego oczy, żeby zobaczyć tam ogrom dobra i miłości. W Jego imieniu my dalej będziemy nieść to DOBRO. Podczas mszy żałobnej będzie można pomóc choremu na ostrą białaczkę limfoblastyczną Karolowi. Dostałam te prośbę od kilku osób mocno związanych z Karolem - wiem, że to znak, który Żorka dał z nieba. http://www.siepomaga.pl/ratuj-karola Na pogrzebie Żory Korolyova pojawił się również Agustin Egurrola oraz wielu tancerzy i...

Partnerka Żory Korolyova wspomina ukochanego
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Partnerka Żory Korolyova opublikowała emocjonalny wpis. "Dalsi znajomi mnie widzą i trochę uciekają wzrokiem"
Po śmierci Żory Korolyova Ewelina Bator uczy się, jak żyć bez ukochanego partnera. Kobieta opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis o swojej żałobie.

Wiadomość o śmierci Żory Korolyova, która pojawiła się  w mediach pod koniec 2021 roku, była zarówno jedną z najbardziej dramatycznych, jak i niespodziewanych. Początkowo nikt nie mógł uwierzyć w to, że młody instruktor tańca, który osiągnął wielką popularność dzięki programowi "Taniec z gwiazdami", nie żyje. Tancerz ukraińskiego pochodzenia odszedł w wieku 34 lat.  Śmierć Żory Korolyova szczególnie przeżyła jego partnerka. Ewelina Bator, po pogrzebie podczas którego wygłosiła wzruszającą mowę, co jakiś czas publikuje poruszające wpisy na Instagramie. Bator niedawno opublikowała kolejny post, w którym opowiedziała o życiu w żałobie. Partnerka Żory Korolyova szczerze o przeżywaniu żałoby Pogrzeb Żory Korolyova wywołał ogromne emocje. Ostatnie pożegnanie tancerza odbyło się 5 stycznia 2022 roku we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy, przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. W świątyni nie mogło zabraknąć bliskich przyjaciół zmarłego instruktora tańca. Pożegnała go także ekipa "Tańca z gwiazdami". Zobacz także:  Pogrzeb Żory Korolyova. Gwiazdy "Tańca z gwiazdami" żegnają tancerza. Maserak, Kliment, Jeschke i inni         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Ewelina Bator (@ewelina.bator) Niedługo po ceremonii Ewelina Bator zaczęła dzielić się przykrymi przemyśleniami . Partnerka Żory Korolyova przyznała, że pierwszy miesiąc bez ukochanego był najgorszym okresem w jej życiu. Zwróciła też uwagę na to, jak rzadko...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik