Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak jako jedna z pierwszych przyjechała na mszę żałobną w w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Ceremonia odbyła się 29 sierpnia 2019 r. w Konstancinie-Jeziornej. Przyjechały na nią tłumy żałobników:  najbliżsi, przyjaciele i znajomi producenta filmowego. Żona tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka Woźniak-Starak, od chwili zaginięcia męża nie wypowiadała się publicznie. Dopiero w dzień pogrzebu w mediach pojawił się nekrolog, w którym żegnała ukochanego. 

P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S.- czytamy w nekrologu. 

Tego samego dnia wieczorem Agnieszka Woźniak-Starak razem z bliskimi zmarłego męża brała udział w mszy żałobnej w jego intencji. 

Zobacz także: "Dzień Dobry TVN" pożegnało Piotra Woźniaka-Staraka. Poświęcono mu ostatnie minuty programu

1/5
Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża
East News

Dla Agnieszki Woźniak-Starak ostatnie dni były prawdziwym koszmarem. Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Służby ratunkowe przez kilka dni poszukiwały producenta filmowego. Niestety, 22 sierpnia wiceszef MSWiA przekazał smutną informację o odnalezieniu ciała męża Agnieszki Woźniak-Starak. Tydzien później, 29 sierpnia, Agnieszka pożegnała tragicznie zmarłego męża. Towarzyszyły jej tłumy przyjaciół Piotra Woźniaka-Staraka, a przede wszystkim jego rodzina - rodzice, brat i siostra.

2/5
Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża
East News

Kilka dni temu rodzina Piotra Woźniaka-Staraka poinformowała, że uroczystości pogrzebowe będą trwały 2 dni - msza żałobna 29 sierpnia i pogrzeb na Mazurach 30 sierpnia. Bliscy producenta filmowego opublikowali w mediach poruszający nekrolog. 

Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić - robimy to w Jego imieniu. 

W mszy żałobnej oprócz Agnieszki brało udział rodzeństwo Piotra Woźniaka-Staraka - brat Patryk i siostra Julia.

3/5
Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka prosiła, żeby po mszy żałobnej nie składać kondolencji, a zamiast kwiatów przekazać ofiarę na dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratujące porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

 

4/5
Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża
East News

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na mszy u boku przyjaciela Piotra - Krzysztofa Tereja. Terej razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem prowadzili firmę producencką Watchout Studio. Kinowe hity "Bogowie" czy "Sztuka kochania" były ich wspólną praca i sukcesem. Piotra Woźniaka-Staraka żegnał jednak nie tylko świat filmu m.in. Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Alicja Bachleda Curuś czy Zofia Ślotała. 

Zobacz także: Bliscy i przyjaciele żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Tłumy na mszy żałobnej

5/5
Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża
East News

Na mszy żałobnej Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się pierwszy raz publicznie od tragicznej informacji o wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Para obchodziłaby w sierpniu trzecią rocznicę ślubu. O ich miłości mówił ksiądz Kazimierz Sowa we wzruszającym pożegnaniu podczas mszy.

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak