Rodzice żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzice, brat i siostra pożegnali Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzice żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Anna i Jerzy Starakowie oraz Julia i Patryk Starakowie pożegnali Piotra. Ukochanego syna i brata. Na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka pojawiły się prawdziwe tłumy. Rodzina, przyjaciele, znajomi i mieszkańcy Konstancina- Jeziornej przyszli do kościoła p.w. Świętego Józefa Oblubieńca, aby wziąć udział we wzruszającej  ceremonii. Msza miała się rozpocząć się o godzinie 19:00, ale kilkadziesiąt minut wcześniej w kościele pojawili się najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka, żeby czuwać przy jego trumnie. 

Rodzina żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzice, siostra, brat i żona Piotra Woźniaka-Staraka przybyli do kościoła po godzinie 18. Bliscy producenta filmowego kilka dni wcześniej zapowiedzieli, że uroczystości pogrzebowe będą trwać dwa dni. Jutro urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka ma zostać złożona w Fuledzie na Mazurach.  

Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko jakby wiedział, że musi się śpieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał tam spędzać czas z przyjaciółmi i bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą- czytamy w nekrologu podpisanym przez rodzinę producenta filmowego. 

Mszę w intencji Piotra Woźniaka-Staraka sprawował m.in. ksiądz Kazimierz Sowa, który od lat przyjaźni się z rodzina Staraków. 

Piotr Woźniak-Starak był synem Anny Woźniak-Starak z pierwszego małżeństwa.

Rodzice żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Jerzy Starak był ojczymem Piotra. To znany biznesmen, jeden z najbogatszych Polaków.  Jerzy Starak ma udziały  koncernach farmaceutycznych - Polpharmie i Polfie oraz udziały Herbapolu Lublin i Zakładów Tłuszczowych Kruszwica.

Rodzice żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Julia i Patryk Starakowie to przyrodnie rodzeństwo Piotra. Patryk - syn Jerzego Staraka z pierwszego małżeństwa - jest biznesmenem. Unika popularności. Na pogrzebie u boku Agnieszki był przyjaciel Piotr - Krzysztof Terej. Julia - córka Anny Woźnik-Starak i Jerzego Staraka obecnie mieszka z mężem w Szwajcarii.

Rodzice żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30