Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski są parą? Sławek Uniatowski i Agnieszka Włodarczyk są parą?! Agnieszka Włodarczyk całuje Sławka Uniatowskiego Agnieszka Włodarczyk całuje Sławka Uniatowskiego Agnieszka Włodarczyk i Sławomir Uniatowski w Sopocie
Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski są parą?
Nowy romans w show-biznesie?
1/7
Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski są parą?

Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski są parą?! Paparazzi spotkali aktorkę i muzyka w jednej z restauracji w Sopocie. Para przytulała się do siebie, karmiła nawzajem, a nawet... całowała! Tak przynajmniej wygląda to na zdjęciach. Czy to oznacza, że mamy nowy związek w show-biznesie?

 

Agnieszka Włodarczyk ma nowego chłopaka?! To znany muzyk!

Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski spotkali się w Sopocie z okazji koncertu „Tribute to Frank Sinatra”, który odbył się w Operze Leśnej. Agnieszka i Sławek spędzili kilka bardzo romantycznych chwil w  nadmorskiej miejscowości. Objęci udali się do jednej z ulubionych knajp Włodarczyk w mieście, a tam czułości nie brakowało! Sławek karmił Agnieszkę, głaskał ją po policzku... Aktorka jest nim zauroczona, a na swoim Facebooku, tuż przed koncertem, napisała:

A ze mną niezwykle zdolny i przystojny Sławek Uniatowski - zachwala gwiazda.

Jak udało nam się dowiedzieć, Sławomir i Agnieszka znają się już od kilkunastu lat! Trudno więc powiedzieć, czy rzeczywiście są parą. Włodarczyk, po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, jest singielką, a więc na pewno jest otwarta na nową miłość.

 

Zobaczcie gorące zdjęcia Agnieszki i Sławka!

 

Zobacz także: Rozwód i co dalej. Nowy związek po rozwodzie

 

 

2/7
Sławek Uniatowski i Agnieszka Włodarczyk są parą?!
3/7
Agnieszka Włodarczyk całuje Sławka Uniatowskiego

Gdy miłość kwitnie warto o nia dbać! Prezent dla ukochanej znajdziesz - tu. A dla ukochanego - tu.

4/7
Agnieszka Włodarczyk całuje Sławka Uniatowskiego
5/7
Agnieszka Włodarczyk i Sławomir Uniatowski w Sopocie

Agnieszka założyła na spacer długą, szarą sukienkę (podobną znajdziesz TU) i modny kapelusz. Zobacz! Paznokcie pomalowała jaskarwym lakierem do paznokci ( zobacz, ten jest podobny), który świetnie kontrastował z sukienką. Aktorka ma również hit sezonu - małą torebkę na łańcuszku - podobną znajdziesz TU. Sławek Uniatowski wie, że elegancki mężczyzna zawsze nosi pasek (podobny jest dostępny tu).

6/7
Agnieszka Włodarczyk i Sławomir Uniatowski są parą? Zdjęcia
7/7
Agnieszka Włodarczyk przytula Sławka Uniatowskiego

Sławek Uniatowski wie, że zwężane spodnie, to hit sezonu! Podobne znajdziesz - TU. Dobrał do nich eleganckie mokasyny. Zobacz! A może spodobał ci się zegarek Agnieszki? Ten jest podobny!

Więcej na temat Agnieszka Włodarczyk