Agnieszka Wesołowska w ciąży na balu Fundacji TVN
ONS
Newsy

Wesołowska skarży się w ciąży na za duże... "To prawdziwa udręka!" Słusznie narzeka? ZDJĘCIA

Wesołowska skarży się w ciąży na za duże... "To prawdziwa udręka!" Słusznie narzeka? ZDJĘCIA
Zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie!
Suknia weselna Agnieszki Szczurek. Suknia weselna Agnieszki Wesołowskiej. Jak wyglądała sukienka weselna Agnieszki Szczurek
ONS
Newsy
Jak ci się podoba suknia ślubna Agnieszki Szczurek?
a

a

Agnieszka Wesołowska i Kuba Wesołowski na spacerze
Newsy
Kuba Wesołowski został ojcem! Jego żona Agnieszka urodziła... Chłopiec czy dziewczynka?
Anna Lewandowska stawiała na dziewczynkę. Miała rację?

Gorący news! Kuba Wesołowski został ojcem! Jak podaje plotek.pl, Agnieszka Wesołowska wczoraj urodziła... córeczkę. To pierwsze dziecko aktora "Na Wspólnej" i jego żony Agnieszki, reporterki TVN.    Kuba Wesołowski został ojcem! Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska są małżeństwem od dwóch lat. Para pobrała się 14 czerwca 2014. W maju tego roku okazało się, że para spodziewa się dziecka! W mediach trwały spekulacje na temat tego, czy przywitają na świecie chłopca czy dziewczynkę... Aktor w rozmowie z Olivierem Janiakiem w "Co za tydzień" zasugerował, że urodzi mu się syn, ale później w kwestii płci dziecka Wesołowskich wypowiedziała się Anna Lewandowska, która z kolei zasugerowała, że będzie to dziewczynka. I ostatecznie to ona chyba miała rację, bo ostatnie informacje wskazują, że parze urodziła się córeczka. Gratulujemy i czekamy na pierwsze zdjęcia ich córeczki!   ZOBACZ:  Agnieszka Woźniak Starak do żony Kuby Wesołowskiego: "Ty weź idź już rodzić"! Jej reakcja? Bezbłędna!   Jakub Wesołowski i Agnieszka Wesołowska zostali rodzicami! Para przywitała na świecie córkę Gratulujemy!

Agnieszka Szczurek w nowej fryzurze
ONS
Fleszstyle
Metamorfoza Szczurek nadal trwa. Teraz zaskoczyła nową fryzurą
Wygląda lepiej?

Ostatnio dużo mówi się o Agnieszce Szczurek , żonie Jakuba Wesołowskiego , która postanowiła wprowadzić do swojego życia pewne zmiany. Z pomocą przyszła jej oczywiście Anna Lewandowska , która pomaga celebrytce w utrzymaniu zdrowej diety. Z tego też powodu narodziła się między nimi przyjaźń. Zobacz: Lewandowska zmieniła dietę Wesołowskiej. Agnieszka zrezygnowała z wielu przysmaków Efekty widać nie tylko po sylwetce i licznych zdjęciach na profilu społecznościowym, gdzie Szczurek chwali się tym, że coraz częściej uprawia sport. Wczoraj pochwaliła się także nową fryzurą. Celebrytka radykalnie skróciła włosy oraz skusiła się na ombre, czyli rozjaśnione końcówki. Agnieszka nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie zdecydowała się na tego typu eksperymenty. Na wtorkowej gali MTV EMA z czerwonymi włosami pojawiła się Natalia Siwiec , a Honorata Skarbek zaskoczyła długimi włosami. Jak widać metamorfoz w polskim show-biznesie ostatnio nie brakuje. Zobacz: Honey pokazała się w długich włosach, Siwiec zaszalała z kolorem   Edyta Pazura w nowej fryzurze:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner