Anna Lewandowska w czerwonej sukience

Agnieszka Wesołowska świętowała swoje urodziny w towarzystwie Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego! Gwiazdy urządziły sobie potrójne przyjęcie urodzinowe i w sobotni wieczór bawili się do białego rana. Fotką na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się żona Kuby Wesołowskiego. Z jej opisu wynika, że przyjęcie był dużą niespodziankę zarówno dla niej, jak i dla Lewandowskich. O wszystko zadbał przystojny aktor!

Uchwycony moment zaskoczenia. Dziękuję @jakubwesolowski za ogromną niespodziankę i ten niewybredny trójkącik :) 

Na imprezie pojawiła się też Sara Boruc, która dla swojej przyjaciółki, Anny Lewandowskiej przygotowała wyjątkowy prezent. Blogerka pokazała na Instagramie, że wręczy trenerce biżuterię, którą sama projektuje. Prezent dla Roberta Lewandowskiego był zapakowany w papier i niestety Sara Boruc nie pochwaliła się tym, co kupiła piłkarzowi. 

Agnieszka Wesołowska świętowała urodziny z Lewandowskimi!

Na przyjęciu nie zabrakło również tortu, który widać na zdjęciu zamieszczonym przez Agnieszkę Wesołowską. Na pewno był on bezglutenowy i bardzo zdrowy, czyli taki jak Anna Lewandowska lubi najbardziej! A dlaczego cała trójka świętowała razem? Tak się składa, że obchodzą urodziny w podobnym terminie. Robert Lewandowski skończył 28 lat 21 sierpnia, Agnieszka Wesołowska 27. urodziny obchodziła właśnie 27 sierpnia, a Anna Lewandowska skończy 28 lat 7 września. 

Jak widać przyjaźń w show-biznesie jest możliwa, czego dowodem jest relacja trenerki i dziennikarki! Całej trójce życzymy wszystkiego najlepszego!

 

Zobacz: Ona już tak nie wygląda! Agnieszka Wesołowska mocno ścięła włosy i... Zobacz, jak się zmieniała!​

 

Agnieszka Wesołowska świętowała urodziny z Anną i Robertem Lewandowskimi

Anna Lewandowska przemawia przez mikrofon

Anna i Robert Lewandowski kroili zdrowy tort!

Anna Lewandowska kroi tort

Na urodzinach pojawiła się także Sara Boruc!

Stylizacja Sary Boruc

Blogerka podarowała Annie Lewandowskiej biżuterię, którą projektuje!

Prezent dla Anny Lewandowskiej