Julia Von Stein zyskała popularność podczas programu "Królowe życie", a następnie dostała angaż w "Diabelnie Boskich". Nie da się ukryć, że Julia i jej reszta rodziny są ulubieńcami widzów, dlatego fani chętnie śledzą celebrytkę w mediach społecznościowych. Poza popularnością Julia Von Stein nie może narzekać na aspekt finansowy. Kobieta mogła sobie pozwolić na zakup mieszkania w centrum Warszawy. Jednak teraz okazuje się, że warta kilka milionów willa nie spełniła oczekiwań celebrytki.

Reklama

Julia Von Stein ostro o apartamencie za kilka milionów złotych

Julia Von Stein w programie "Diabelnie Boskie" w TTV pokazuje całą swoją rodzinę oraz ich codzienność. Celebrytka pracuje w zakładzie pogrzebowym, który jest jednym z najbardziej popularnych w Tarnowie. Dzięki temu Julia Von Stein nie narzeka na aspekt finansowy i często wspomina o tym, że jedyny czego pragnie to partner i dziecko.

Jej duże zaplecze finansowe pozwoliło na zakup apartamentu, w którym metr kwadratowy może kosztować nawet 45 000 zł. "Cosmopolitan" przy ulicy Twardej w Warszawie nie spełnia jednak wymogów "Diabelnie Boskiej", która w środku nocy postanowiła zwrócić się do fanów.

Jest oczywiście 3, ja posprzątałam całe mieszkanie, bo w końcu jutro przychodzą do mnie panowie na odkrywki mojego zalanego mieszkania . Słuchajcie mieszkania ze parę grubych milionów, a żyję jak w jakimś kołchozie. To jest obóz przetrwania dla mnie. Łącznie z tym, że naczynia jedynie, gdzie mogę myć, to w wannie. To jest po prostu k*rwa skandal
- grzmiała Julia.
Julia Von Stein skarży się na swój apartament
@julia_von_stein

Na domiar złego, Julia Von Stein jest chora i jedyne o czym myśli to odpoczynek. Niestety według jej relacji wynika, że braki w jej mieszkaniu spędzają jej sen z powiek i celebrytka nie może złapać tchu w swoim własnym domu.

Ja oczywiście dalej z gorączką, idę zażyć leki i się położyć. Czy ktoś się kiedyś nade mną zlituje, że jak jestem chora, to potrzebuję odpocząć w domu. Ale trzymajcie kciuki za odkrywki w moim mieszkaniu, żebym nie miała ruiny, bo nie wiem gdzie będę mieszkała
- narzeka Julia z Diabelnie Boskich.

Obserwujecie Julię w social mediach?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Julia von Stein szuka męża, ale ma pewien warunek: "Musi zrozumieć moją miłość do mojego ojca"

Julia Von Stein szuka męża
@juia_von_stein
Julia von Stein podczas wywiadu z Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama