Piotr Woźniak-Starak w okularach

Agnieszka Szulim pierwszy raz tak szczerze o związku z Piotrem Starakiem!

Piotr Woźniak-Starak w okularach

Agnieszka Szulim w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Do tej pory dziennikarka raczej dawkowała informacje na temat życia prywatnego. Tym razem zdradziła, czym zauroczył ją milioner!

Agnieszka Szulim o Piotrze Woźniaku-Staraku

Okazuje się, że gwiazda odnalazła w Piotrze to, czego sporej części mężczyzn brakuje. Opowiedziała o tym w wywiadzie Natalii Hołowni w KobiecymOkiem.tv:

Piotrek ma w sobie coś, co dzisiaj mężczyźni mają rzadko - charyzmę. I to jest strasznie fajne. My się jakoś znaleźliśmy i mamy takie poczucie, że zrobilibyśmy straszną głupotę, jakbyśmy to zmarnowali. 

Jak Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak dbają o swój związek?

Zakochani bardzo dbają  swój związek - nie zapominają o czułych gestach. Agnieszce Szulim i Piotrowi Starakowi raczej nie grozi nuda w związku:

Bardzo dbamy o to, co jest między nami. Od początku dbamy też o szczegóły. Jakieś takie nasze rzeczy, które są istotne, ale o których się na co dzień zapomina i wpadasz w rutynę. 

Ostatnio Agnieszka i Piotr świętowali swoje zaręczyny na hucznej imprezie. Odbyły się one w posiadłości, w której mają zamieszkać Szulim i Starak.

Zobacz także:

Piotr Woźniak-Starak kupił PAŁAC w Konstancinie! To prezent dla Agnieszki Szulim! Wiemy, ile zapłacił!

Agnieszka Szulim o publicznych zaręczynach

Agnieszka Szulim podkreśliła też, że uwielbia być zaskakiwana i mało komu udaje osiągnąć się taki efekt. Przyznała, że oświadczyny na charytatywnym balu TVN były dla niej ogromnym szokiem i kompletnie się tego nie spodziewała:

Tego się nie spodziewałam i nie przypuszczałam, że będę miała publiczne zaręczyny. Ale było super. Lubię być zaskakiwana. Nawet jeśli były negatywne komentarze na ten temat to nie miałam czasu ani energii, żeby się na tym skupić. Ja zawsze wychodzę z założenia, że najważniejsze jest to jak ja się z czymś czuję, a ja się czułam rewelacyjnie. 

Teraz czekamy tylko na ślub!

 

Agnieszka Szulim jeszcze nigdy nie zdradziła tyle na temat swojego związku

Agnieszka Szulim czarnym czarniturze z biżuteryjnymi ozdobami, Piotr Starak w białej koszuli i czarnym garniturze
ons.pl

Dziennikarka przyznała, że jest bardzo szczęśliwa u boku Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak trzymają się za ręce

Pierwszy raz opowiedziała też o publicznych zaręczynach

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu Złotych Taśm 2015

 

Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49