Agnieszka Szulim zagra w filmie
ONS

Szulim nie chciała czytać powieści erotycznej. Przyjęła za to inną propozycję

Agnieszka Szulim zagra w filmie
ONS

Agnieszka Szulim to jedna z najbardziej zapracowanych dziennikarek w naszym kraju. Gwiazda TVN przygotowuje się do nowego sezonu swojego programu "Na językach", a w weekendy występuje w roli prowadzącej "Dzień dobry Wakacje". Mimo tak dużej liczby obowiązków, znajduje czas na aktualizowanie treści na serwisach społecznościowych - niedawno przyznała się jednej z fanek, że otrzymała erotyczną propozycję, którą zdecydowała się jednak odrzucić. Przypomnijmy: Szulim dostała erotyczną propozycję. Wygadała się przez przypadek 

Głos Agnieszki to jedna z jej mocnych stron, którą chcieli wykorzystać wydawcy powieści erotycznej i choć propozycji nie przyjęła, teraz postanowiła zmienić zdanie - nie będzie to jednak książka dla dorosłych, a zabawna komedia dla dzieci. Szulim dołączyła bowiem do polskiej obsady "Wakacji Mikołajka". Dziennikarka użyczyła głosu atrakcyjnej niemieckiej turystce, która nieźle namiesza w życiu rodziców tytułowego bohatera. 

Film trafi na ekrany kin już pod koniec przyszłego tygodnia - wtedy będziemy mogli przekonać się jak w nowej roli odnalazła się dziennikarka. Myślicie, że sobie poradziła? 

Zobacz: Szulim i Sablewska nie przepadały za sobą. Teraz znalazły nić porozumienia

Seksowna Agnieszka Szulim w drodze do studia TVN:

Więcej na temat Agnieszka Szulim
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53