Maja Sablewska i Agnieszka Szulim w Dzień Dobry TVN
ONS

Sablewska i Szulim podobno za sobą nie przepadały. Teraz znalazły nić porozumienia

Maja Sablewska i Agnieszka Szulim w Dzień Dobry TVN
ONS

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu w kuluarach mówiło się o tym, że Agnieszka Szulim i Maja Sablewska niespecjalnie za sobą przepadają. Nie miało to wprawdzie żadnego poparcia w konkretnych słowach czy gestach którejkolwiek z gwiazd, ale plotka żyła swoim życiem. Ostatnio jednak obie panie świetnie się razem bawiły na jednym z muzycznych festiwali. Przypomnijmy: Sablewska bawiła się z Szulim i Nergalem. Fani Dody nie mogli tego nie skomentować

Maja i Agnieszka spotkały się ponownie w niedzielę w Dzień Dobry TVN. Sablewska była gościem programu i brała udział w czacie z fanami, którego moderacją zajmowała się właśnie Szulim. Wśród pytań internautów przewijały się głównie te dotyczące programu, choć nie zabrakło też bardziej intymnych. Jeden z nich zapytał o chęć posiadania dzieci. Sablewska w odpowiedzi przywołała ostatni wywiad Agnieszki dla "Vivy!", w którym dość jasno wyraziła swoje zdanie o macierzyństwie.
 

Czytałam ostatnio Twój wywiad w "Vivie!" i podpisuję się pod nim. No niestety, ja jestem teraz w takim momencie swojego życia, że stawiam na siebie. Ja uważam, że dzieci trzeba wychowywać, a nie po prostu odchować. Oddanie w ręce opiekunki mnie nie satysfakcjonuje. Więc niestety albo stety to jeszcze przede mną - wyznała Sablewska.


Szulim początkowo wydawała się trochę speszona, ale oczywiście przychyliła się do zdania koleżanki.


Jest wiele ludzi, którzy bardzo chcą mieć dzieci, po prostu. Ale nie wszyscy powinni - ja też wychodzę z takiego założenia - wtórowała jej.


Czy to początek nowej przyjaźni w show-biznesie?

Zobacz: Sablewska może być z siebie dumna. Dzięki niej przyjechała do nas zagraniczna gwiazda

Agnieszka Szulim pomogła bezdomnemu na ulicy:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04