Agnieszka Szulim o zamieszaniu wokół życia prywatnego
ONS

Kryzys u Agnieszki Szulim: Jest mnie za dużo. To mnie przeraża

Agnieszka Szulim o zamieszaniu wokół życia prywatnego
ONS

Wydawało się, że po Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie, jeszcze długo nie pojawi się w polskim show-biznesie związek, który będzie budził takie emocje. Przewidywania te zweryfikowała informacja o romansie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka - od tego czasu media żyją tylko jednym tematem, a każdy dzień to nowe doniesienia. Przypomnijmy: Milioner rozpieszcza Szulim. Przedstawił jej teściową w romantycznym miejscu Europy

Szulim i jej bogaty ukochany nie schodzą z czołówek gazet i serwisów internetowych, a Agnieszka mimo ogromnego zainteresowania, konsekwentnie odmawia jakichkolwiek komentarzy. Dziennikarka nie ukrywa jednak, że jest przytłoczona ilością i treścią publikacji na ten temat. W rozmowie z Dzień Dobry TVN wyznała, ma wrażenie, że jest już jej w mediach za dużo i chciałaby, aby dziennikarze nie popuszczali wodzy fantazji. Twierdzi nawet, że jej życie medialne ją po prostu przerosło.
 

Mam wrażenie, że jest mnie już wszędzie za dużo i wolę tego nie mnożyć. Jak czytam w gazetach artykuły o tym, co ja niby myślę, to mnie to przeraża. Moje życie medialne mnie przerosło i mam wrażenie, że mnie wyprzedza. Dlatego mam prośbę do kolegów w gazetach - błagam, zwolnijcie! - zaapelowała w Dzień Dobry TVN Szulim.


Myślicie, że z media zrezygnują z tak gorącego tematu? Mamy wątpliwości...

Zobacz: Wszyscy plotkują o romansie Szulim i milionera. Agnieszka odpowiedziała zdjęciemAgnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na premierze filmu "Obywatel":

Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58