Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Szulim znów wypowiada się o Dodzie
ONS
Newsy

Szulim nie może przestać mówić o Dodzie. A obiecywała coś innego

Co powiedziała tym razem?

Tydzień temu doszło do pierwszej konfrontacji Dody i Agnieszki Szulim w sądzie. Sprawa nie dotyczyła rzekomej głośnej afery w Chorzowie, ale naruszenia dóbr osobistych rodziców Rabczewskiej w programie "Na Językach". Proces odroczono, a wokalistka nie kryła swojego zdziwienia linią obrony, którą obrała Szulim. Przypomnijmy: "Czyta z kartki to, co jej podetkną pod nos"

Przypomnijmy, że tuż po incydencie na Śląsku, Agnieszka pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie dokładnie opisała swoją wersję zdarzeń i nawoływała do bojkotu Dody. Jednocześnie zapowiedziała, że to jej "pierwszy i ostatni komentarz" dotyczący Rabczewskiej, a od tej pory jej kontaktami z wokalistką zajmą się już tylko prawnicy. Wszystko wskazuje na to, że chęć wbicia kolejnej szpilki rywalce nie pozwala Agnieszce trzymać się tego postanowienia.
 

Ten proces to nic więcej jak kolejna próba reanimacji kariery Dody moim kosztem. Tonący Szulim się chwyta - wyznaje zadowolona w rozmowie z "Fleszem".


Data kolejnej rozprawy nie jest jeszcze znana, a trzeba pamiętać, że Szulim czekają jeszcze dwa procesy - bezpośredni z Dodą oraz drugi, w którym stroną pozywającą jest brat piosenkarki.

Zobacz: Szulim broniła się w sądzie: Nie jestem osobą redagującą program. A rok temu mówiła, że...

Agnieszka Szulim i Doda w sądzie:

Dżaga staje w obronie Dody
ONS
Newsy
Dżaga zażenowany Szulim: Jakaś paranoja! Czyta z kartki bo jest za głupia
Przyjaciel Dody zabrał głos

Od kilku tygodni jesteśmy obserwatorami konfliktu między Dodą i Agnieszką Szulim . Wszystko zaczęło się od bójki w Chorzowie, po której dziennikarka TVN złożyła pozew przeciwko wokalistce. Na tym jednak nie koniec - w sądzie toczy się również sprawa przeciwko Szulim i TVN-owi wytoczona przez rodziców Rabczewskiej. Poszło o materiał zamieszczony w programie "Na językach", który miał obrazić rodziców Dody. Przypomnijmy: Ruszył proces Szulim. Dziennikarka ma dość nietypową linię obrony W konflikt po raz kolejny włączył się się przyjaciel Dody i jej sobowtór, Dżaga . Na swoim profilu na Facebooku odniósł się do wczorajszego artykułu "Flesza" ( czytaj ), którzy zarzucił Rabczewskiej, że próbuje reanimować swoją karierę przy pomocy Szulim. Treść wypowiedzi bardzo oburzyła Ząbkowskiego, który nazwał ją pseudo-dziennikarką czytającą z kartki.   Ahahahahaha no nie a myślałem że gorszym debilem być nie można. Super ze jedna z najlepszych wokalistek naszego kraju musi "reanimowac" kariere dzieki pseudo-dziennikarce ktora czyta z kartki bo jest za glupia zeby kreatywnie cos swojego po wiedziec.Jakas paranoja. PS.To tak jak ja bym rozsypal na jednym z festynów kulki do udrażniania rur na scenie,usiadł na nich i pozniej napisal ze wystepowalem ze swoim show "na Krecie" poniewaz "tonący Krety się chwyta".Jedno nie ma nic wspolnego z drugim.Żal. - czytamy.   Przypomnijmy, że to, co Agnieszka powiedziała w sądzie nieco różni się z wersją sprzed roku. Zobacz: Szulim broniła się w sądzie: Nie jestem osobą redagującą program. A rok temu mówiła, że... Zdjęcia z rozprawy Szulim:

Nowe fakty w sprawie bójki Dody i Szulim
ONS
Newsy
Szulim podała Dodę do sądu za bójkę. Jest oficjalny komentarz
Ciąg dalszy wielkiej afery

Bójka Dody i Agnieszki Szulim to z pewnością jedno z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie od lat. Do incydentu doszło już ponad miesiąc temu i od tego czasu przez media przetoczyła się prawdziwa lawina doniesień, spekulacji i plotek, a same zainteresowane w rozmowie z prasą przedstawiały zupełnie dwie różne wersje wydarzeń. Przypomnijmy: "Szulim nie jest dla mnie człowiekiem. Moi rodzice już ją pozwali" Dziennikarka TVN od początku zapowiadała, że złoży przeciwko Rabczewskiej pozew do sądu. Mijały tygodnie, a o sprawie nieco ucichło i niektórzy spekulowali nawet, iż Agnieszka zrezygnowała z tego pomysłu. Nic bardziej mylnego. Jak donosi "Fakt", Szulim złożyła w sądzie prywatny akt oskarżenia przeciwko Dodzie. Dodaje jednocześnie, że to jej ostatnia wypowiedź w tej sprawie w mediach. W związku z pojawiającymi się spekulacjami i sprzecznymi doniesieniami prasowymi na temat ataku na moją osobę, który miał miejsce w Chorzowie, złożyłam do sądu prywatny akt oskarżenia przeciwko Pani Dorocie Rabczewskiej. Informuję również, mając na uwadze dobro postępowania karnego, toczącego się we wskazanej sprawie, że nie będę na jego temat udzielać żadnych wywiadów ani komentarzy - wyznała dziennikarka. Jak myślicie, jaki będzie finał tej sprawy? Zobacz: "To bojkot sfrustrowanej Szulim. Stanęłam z nią twarzą w twarz"   Agnieszka Szulim i Doda w Chorzowie:

Agnieszka Szulim, Doda
ONS
Newsy
Ciąg dalszy afery Agnieszka Szulim kontra Doda! Piosenkarka twierdzi, że została pobita... pejczem?
Ciąg dalszy afery Agnieszka Szulim kontra Doda! Piosenkarka twierdzi, że została pobita... pejczem?

Są nowe fakty w sprawie słynnego "pobicia w toalecie", której bohaterkami są Doda i Agnieszka Szulim! Według doniesień "Super Expressu" teraz  Doda twierdzi, że została pobita przez prezenterkę w czasie słynnej afery w Chorzowie. Jaki będzie finał tej sprawy? Czy Agnieszka Szulim pobiła Dodę pejczem? Jak do tej pory, sprawa wydała się być jasna. Po bójce w toalecie Agnieszka Szulim zamieściła w Internecie zdjęcia twarzy ze śladami pobić, po czym założyła Dodzie sprawę w sądzie. Okazuje się jednak, że również Doda zamierza dochodzić swoich praw. Piosenkarka twierdzi, że miała zostać pobita przez Agnieszką Szulim... pejczem!  W wyniku tego zdarzenia Doda miała stracić cały paznokieć. Doniesienia tabloidu potwierdził adwokat wokalistki: Kiedy pani Agnieszka Badziak (nazwisko Szulim po mężu - przyp. red.) skierowała prywatny akt oskarżenia przeciwko pani Rabczewskiej o naruszenie nietykalności ciała (ma pretensje o spryskanie pistoletem na wodę), zostało złożone zawiadomienie o przestępstwie na policję i do prokuratury w Chorzowie przez panią Rabczewską. Prowadzono dochodzenie zgodnie z art. 157 paragraf 1, czyli uszkodzenie ciała. Pani Rabczewska miała wyrwany cały paznokieć razem z macierzą - powiedział "Super Expressowi" Sergiusz Doniecki. Doda wykonała obdukcję, która ma potwierdzać jej wersję sprawy. Co z o obdukcją Agnieszki Szulim?: Pani Dorota zrobiła obdukcję, której Agnieszka Badziak nie zrobiła, bo nie miała co robić, gdyż ona nie miała obrażeń. Te zdjęcia w internecie my kwestionujemy. Nie ma oryginalnego nośnika, na którym te zdjęcia zostały pierwotnie wykonane. Nie ma nośnika, więc trudno stwierdzić, czy nie jest kolorowane, przerabiane, strona nie chce dać tego do sądu - potwierdza adwokat Dody. Jak zakończy się proces Doda kontra Agnieszka Szulim? "Super Express" informuje, że jeśli zeznania Dody się...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner