Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka odmawia pomocy. Czy aktorka jeszcze wróci do pracy?

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka nadal zmaga się z chorobą alkoholową. Popularna aktorka, szerszej publiczności znana głównie z roli w kultowym serialu "Klan", obecnie regularnie chodzi na spotkania odwykowe, lecz do pracy jeszcze nie wraca. Agnieszka Kotulanka może liczyć na wparcie swoich dzieci, które dbają, by ich mama w końcu stanęła na nogi. Na szczęście wokół aktorki jest także wielu innych życzliwych ludzi, którzy wyciągają do niej pomocną dłoń. Niestety Kotulanka nie jest na tyle silna, by wrócić do aktywności zawodowej.

Rozmawiałem z Agnieszką w ubiegłym roku o ewentualnej współpracy. Reżyseruję sztuki i ona zawsze znajdzie u mnie miejsce. Wtedy mi powiedziała, że nie jest jeszcze gotowa. Czekam na jakiś odzew z jej strony. Aktualnie przygotowuję spektakl w Teatrze Komedia, którego premiera zaplanowana jest na jesień, więc tam Agnieszka raczej nie zagra, ale kto wie, co będzie później - zdradził na łamach "Na Żywo" Jerzy Bończak.

Przypomnijmy, że Agnieszka Kotulanka została usunięta z obsady serialu "Klan". Kotulanka przestała pojawiać się na planie, więc producenci nie mieli wyjścia. Grana przez nią postać została uśmiercona, więc aktorka nie ma już powrotu do serialu, którego losy i tak obecnie stoją pod znakiem zapytania. Myślicie, że jeszcze będziemy świadkami wielkiego powrotu Agnieszki Kotulanki na szczyt?

 

Zobacz też: Jacek Borkowski o Agnieszce Kotulance: Nie odbiera telefonu i nie wpuszcza nikogo do domu.

 

Agnieszka Kotulanka wciąż zmaga się chorobą alkoholową.

Agnieszka Kotulanka

Czy jeszcze kiedyś zobaczymy aktorkę na scenie lub ekranie?

Agnieszka Kotulanka

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52