Agnieszka Kaczorowska na spotkaniu z Krzysztofem Janczarem

Agnieszka Kaczorowska w nowym projekcie?

Agnieszka Kaczorowska na spotkaniu z Krzysztofem Janczarem

Ostatnio media poświęcają wiele uwagi Agnieszce Kaczorowskiej. Od kiedy gwiazda serialu “Klan” wygrała program “Taniec z gwiazdami”, wciąż otrzymuje nowe propozycje zawodowe. Najpierw została prowadzącą SuperHit Festiwalu w Sopocie, później poprowadziła festiwal w Zielonej Górze „Disco pod gwiazdami”, a teraz - jak donosi „Super Express” - ma szansę zostać gwiazdą disco-polo!

Według gazety - Agnieszka wystąpi w teledysku zespołu Boys do piosenki “To dla ciebie jestem”. W klipie aktorka wcieli się w rolę dziewczyny Marcina Millera.

“To będzie coś niesamowitego. Szykuje się naprawdę bardzo namiętny i wzruszający teledysk. Agnieszka jest idealną kandydatką do tej roli. No i wizualnie będzie pasowała do Marcina”, zdradza informator Se.pl
 

Jak się jednak dowiedzieliśmy, to są tylko plotki - Agnieszka Kaczorowska wcale nie zamierza zagrać w teledysku Boys.
 

Mimo że w teledyskach disco-polo wystąpiło już wiele gwiazd show-biznesu - Rafał Maślak pojawił się w teledysku zespołu MIG do piosenki "Ona jedyna", a Joanna Koroniewska i Robert Gonera zagrali w teledysku "Miłego dnia" zespołu Classic-  aktorka ma teraz wiele innych ciekawszych zajęć.

Na pocieszenie dla tych, którzy żałują, że to tylko plotki, mamy Rafała Maślaka w klipie "Ona jedyna":
 

Agnieszka Kaczorowska na spotkaniu z Krzysztofem Janczarem

 

All-ONS_2185631-DSC.jpg


 

Marcin Miller na urodzinach Polo TV

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36