Agnieszka Kaczorowska i Rafał Samborski romans
ONS

Kaczorowska o 40-letnim partnerze: Zobaczył w moich oczach coś, co go zahipnotyzowało

Agnieszka Kaczorowska i Rafał Samborski romans
ONS

Agnieszka Kaczorowska to nie tylko aktorka, ale również tancerka, która wystąpiła w ostatniej edycji  "Tańca z Gwiazdami", w której partnerował jej Rafał Maślak. Media od początku rozpisywały się o ich romansie, ale kiedy program zakończył się obiektem plotek i dywagacji stał się nowy partner Agnieszki, Rafał Samborski. Zobacz: Kaczorowska i jej 40-letni partner przerywają milczenie. Wydali oświadczenia

Kaczorowska i jej ukochany mieli dość nasilających się plotek na swój temat, dlatego w najnowszym wywiadzie dla Plejada.pl aktorka opowiedziała o początkach ich znajomości. Gwiazda szczerze wyznała, że zakochała się w 40-letnim montażyście na planie tanecznego show, ale parą zostali dopiero po zakończeniu "Tańca".

Z Rafałem Samborskim, moim obecnym mężczyzną, zaczęłam się spotykać po tym, jak moja para odpadła z programu. Wcześniej mijaliśmy się na korytarzach, spoglądaliśmy na siebie, ale w związku z tym, że bezpośrednio ze sobą nie pracowaliśmy i każdy był zajęty swoimi obowiązkami, nie mieliśmy się okazji bliżej poznać. Dopiero gdy zakończyłam swój udział w tamtej edycji, umówiliśmy się raz, potem drugi, trzeci – zaczęliśmy rozmawiać, no i wtedy strzała Amora we mnie uderzyła i zakochałam się po uszy!


Tancerka opowiedziała także o tym, co najbardziej spodobało się jej partnerowi w niej:

Rafał mi mówił, że gdy pierwszy raz na siebie spojrzeliśmy, to w moich oczach zobaczył coś, co go zahipnotyzowało. Ja go oczywiście widywałam, ale nie było tak, że do niego jakoś specjalnie wzdychałam. Sądziłam, że to ciekawy człowiek i tyle. Najwięcej zmieniła rozmowa, bo u mnie już tak jest, że muszę z kimś pogadać, poznać go i jego sposób myślenia, to jest dla mnie najważniejsze, a nie sam wygląd.


I wszystko jasne.

Zobacz: Praca na planie "Tańca z gwiazdami" już wre. Kaczorowska pokazała zdjęcie z parkietu
 Agnieszka Kaczorowska na premierze filmu "Hiszpanka"

 

Nowe oblicze Kaczorowskiej:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00