Agnieszka Kaczorowska w nowej "Gali" zdradza szczegóły swojego związku z 40-letnim Rafałem Samborskim. Ich związek wywołał burzę w sieci. Aktorka była posądzana o rozbicie rodziny montażysty Polsatu.

Reklama

Po latach tancerka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się na związek ze starszym mężczyzną. Przyczyna tkwi w tym, że jako nastolatka wychowywała się bez ojca. Dlatego też świadomie szukała kogoś, kogo mogłaby potraktować jako opiekuna:

Jest taka psychologiczna teoria, że dziewczyny wychowywane bez ojca, podświadomie szukają opiekuna w starszym partnerze. Mój pierwszy poważny związek był prawdopodobnie efektem takich poszukiwań - mówi w listopadowej "Gali"

Agnieszka Kaczorowska przyznała, że nie przeszkadzał jej wiek. Chodziło jej o emocjonalną dojrzałość. Rafał Samborski był więc dla niej odpowiednim facetem:

To nie chodzi o wiek, tylko o emocjonalną dojrzałość. Jeśli mężczyzna jest na poziomie, to można z nim porozmawiać, czegoś się do niego nauczyć, a to dla mnie naprawdę ważne. Lubię otaczać się ludźmi, przy których się rozwijam. Ale ważne, by ta relacja była partnerska - wyjaśnia.

Teraz Agnieszka nie ma czasu na miłość. Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz tak szczerze o "romansie" z Kadziewiczem: "K***, co my robimy?"

Zobacz także

Agnieszka Kaczorowska tłumaczy się ze związku z 40-letniem facetem

Reklama

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz na pewno się parą

Reklama
Reklama
Reklama