YouTube

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli przejść na dietę, tymczasem... Zobaczcie, co robią!

YouTube

Agnieszka i Wojtek, bohaterowie 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ostatnio poinformowali, że wspólnie przechodzą na dietę! Jednak na Instagramie uczestnika eksperymentu pojawiły się zdjęcia, na których para urządziła sobie małą bitwę na... frytki!

Fani szybko zaczęli dopytywać, co w takim razie z ich odchudzaniem! Zobaczcie co odpowiedział Wojtek! 

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła nam, kiedy poczuła, że związek z Adamem się nie uda!

Czy Agnieszka i Wojtek wytrwali w swoim wyzwaniu dotyczącym odchudzania? 

Agnieszka i Wojtek poznali się w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Za chwilę minie 1,5 roku odkąd są szczęśliwym małżeństwem. Fani mogą śledzić ich dalsze losy za pośrednictwem mediów społecznościowych, a także platformy Youtube, na której założyli swój kanał "Życie od pierwszego wejrzenia".

Jakiś czas temu para w jednym ze swoich filmów poinformowała, że zamierza podjąć się wspólnego wyzwania! Agnieszka i Wojtek zapowiedzieli, że chcą się razem odchudzać i zawalczyć o nowe, szczuplejsze sylwetki!

Mamy nowe wyzwanie, podejmujemy się walki o nasze lepsze figury! - zapowiedzieli Agnieszka i Wojtek w swoim filmie na Youtubie.

Chcę schudnąć, po prostu chcę - dodał Wojtek.

A ja chciałam Wojtusia zmotywować do tego, żeby w końcu zaczął ze mną chodzić na siłownię, albo może trochę biegać. Zobaczymy, co jeszcze zdołam wdrożyć w jego nowe życie. 

Agnieszka i Wojtek rozpoczęli treningi, przeszli również na dietę pudełkową. Jednak ostatnie zdjęcia, które pojawiły się na profilu chłopaka nieco zaskoczyły niektórych fanów. Fotografie pochodzą z sesji zdjęciowej, na której małżonkowie urządzili sobie małą "bitwę na frytki". 

Bo najważniejsze to dobrze się czuć w swoim towarzystwie a my z @agnieszka_lyczakowska czasami czujemy się jak dzieci i nawet potrafimy urządzić małą bitwę na frytki hahaha - napisał Wojtek pod zdjęciami.

Niektórzy fani zaczęli dopytywać, co w takim razie dalej z dietą! 

- A Wy nie na diecie czasami?

- Co to frytki? A gdzie dieta. 😍

- Dieta dieta a tu widzę frytki z majonezem :p

- A co z dieta? 🙈 Frytki wjechały 😄 - piszą fani. 

Wojtek na szczęście szybko rozwiał te wątpliwości fanów i poinformował, że sesja odbyła się już miesiąc temu, a wyzwanie odchudzające małżonków dalej trwa!

dieta jest teraz, to było ponad miesiąc temu i ostatnie podrygi złego jedzenia hahaha😜 - odpisał Wojtek. 

Trzymamy zatem kciuki za Agnieszkę i Wojtka, by wytrwali w swoim wyzwaniu do końca! Tymczasem zobaczcie sesję małżonków, która jest naprawdę urocza, a jednocześnie wywołała pytania dociekliwych fanów! (Aby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij strzałkę w prawo) 

 

Agnieszka i Wojtek poznali się w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, wzajemnie się wspiera, a teraz podjęła się wspólnego wyzwania! Małżonkowie wspólnie się odchudzają! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krótko i na temat... Po prostu ważne są tylko chwile... @agnieszka_lyczakowska dziękuję że jesteś... ♥️

Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojciech_janik_official)

 

Para zgromadziła rzeszę fanów, którzy śledzą ich losy za pośrednictwem Instagrama i platformy Youtube! 

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05