Agata Młynarska zabrała głos pierwszy raz po śmierci Wojciecha Młynarskiego! Okazuje się, że rodzeństwo Młynarskich dość szybko po śmierci taty postanowiło zacząć działać w tym, aby ludzie pamiętali o artyście. W związku z tym Agata Młynarska zdradziła w "Show", jakie ma plany wraz z rodzeństwem.

Reklama

ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO: Tłumy pożegnały Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan

Rozkręcamy fundację - działamy we troje z Pauliną i Jasiem, angażują się też nasze dzieci. Ta praca bardzo nas konsoliduje, scala. Choroba taty na pewno nas zjednoczyła. Dotychczas każde wędrowało swoją drogą. Jako rodzeństwo bardzo się kochamy, ale nie wchodziliśmy sobie w drogę. Fundacja jest naszym zobowiązaniem wobec taty i jego twórczości. Naszym ważnym zadaniem na życie.

Zobacz:

Agata Młynarska i Sylwia Mor - Mów do mnie mamo

Zobacz także

Agata Młynarska pierwszy raz zabrała głos po śmierci Wojciecha Młynarskiego

Choć nie było tajemnicą, że Wojciech Młynarski chorował bardzo długo to informacja o jego śmierci i tak była sporym szokiem. Wszyscy znają jego kultowe piosenki i twórczość kabaretową. Jako pierwsza o śmierci ojca poinformowała Paulina Młynarska. Chwilę potem głos zabrało rodzeństwo - Agata i Jan. W poniedziałek poznaliśmy również testament Wojciecha Młynarskiego. My trzymamy kciuki za fundację, którą Agata, Paulina i Jan chcą dalej prowadzić.

Zobacz:

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Wojciecha Młynarskiego?

Agata Młynarska zdradziła, jakie ma plany po śmierci ojca

Dziennikarka wraz z rodzeństwem będzie rozkręcała fundację upamiętniającą twórczość Wojciech Młynarskiego

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama