Zmarł Wojciech Młynarski
Eastnews

Dziś pogrzeb Wojciecha Młynarskiego. Gdzie i o której zostanie pochowany?

Zmarł Wojciech Młynarski
Eastnews

Wojciech Młynarski zmarł w środę 15 marca. Miał 76 lat. O jego śmierci poinformowały za pomocą mediów społecznościowych jego dzieci: Paulina, Agata i Jan. Wojciech Młynarski zmagał się z problemami zdrowotnymi już od kilku lat. W maju 2014 roku trafił do szpitala z ostrym bólem serca. Od tego momentu jego stan zdrowia zaczął się pogarszać, szczególnie ostatnie 15 miesięcy jego życia należało do najtrudniejszych...

 

ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO: Tłumy pożegnały Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Wojciecha Młynarskiego?

Pogrzeb odbędzie się dziś - 24 marca, Wojciech Młynarski zostanie pochowany w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach.

(...) uroczystości pogrzebowe Wojciecha Młynarskiego odbędą się 24 marca (piątek) o godzinie 13.40 w Kościele św. Karola Boromeusza w Warszawie (ul. Powązkowska 14).


Urna z prochami zostanie odprowadzona i pochowana w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach.
Księga kondolencyjna zostanie wystawiona w dniach 22 i 23 marca (środa i czwartek) w Ratuszu na Placu Bankowym 3/5 w Warszawie.

WIĘCEJ:

 

Kim był Wojciech Młynarski?

Wojciech Młynarski to znany poeta, reżyser i wykonawca piosenki autorskiej, satyryk, artysta kabaretowy, autor tekstów piosenek, a także tłumacz, znany przede wszystkim z autorskich recitali, członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Napisał takie piosenki jak "Jesteśmy na wczasach", "Róbmy swoje" czy "Nie ma jak u mamy", "Jeszcze w zielone gramy", "Niedziela na głównym". W styczniu 2017 r. ukazał się zbiór jego wierszy i piosenek „Od oddechu do oddechu”.

 

Zobacz też: Jedyny taki wywiad córki z ojcem. Przypominamy rozmowę Agaty i Wojciecha Młynarskich z VIVY!​

 

Wojciech Młynarski nie żyje.

Wojciech Młynarski nie żyje. Na co zmarł?
EastNews

 

Agata i Paulina Młynarskie poinformowały o śmierci Wojciecha Młynarskiego.

Paulina Młynarska o śmierci ojca

 

Wojciech Młynarski miał 76 lat.

Jan Młynarski z ojcem

Więcej na temat Wojciech Młynarski
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43