Znamy testament Wojciecha Młynarskiego. W środę późnym wieczorem Paulina Młynarska poinformowała, że po długiej chorobie zmarł jej tata. Chwilę później również Agata Młynarska zabrała głos w tej sprawie. Do sieci wyciekł również wywiad z synem Wojciecha Młynarskiego, Janem Młynarskim. Muzyk opowiedział o relacji z ojcem i przyznał jednocześnie, że nigdy nie miał z nim głębokiej więzi. Teraz został ujawniony testament Wojciecha Młynarskiego!

Reklama

ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO: Tłumy pożegnały Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan

Zobacz:

Zobacz także

Kochający ojciec i wybitny poeta. Wojciech Młynarski nie żyje. Wspomnienie genialnego twórcy

Testament Wojciecha Młynarskiego

Co Wojciech Młynarski przepisał dzieciom? Okazuje się, że muzyk miał bardzo duży majątek, a Agata i Paulina Młynarskie odziedziczą całkiem sporo. Jaki jest testament muzyka?

Rodzinny dom w Kościelisku, warty 1,2 mln zł, został przepisany w całości na Paulinę. Ta jeszcze tego samego miesiąca wystawiła go na sprzedaż. Podobno chce kupić dla całej rodziny inną posiadłość - czytamy w "Super Express".

Poza tym Wojciech Młynarski posiadał dwupokojowe mieszkanie na ulicy Lwowskiej (warte 800 tys. złotych), które przepisał wszystkim dzieciom. Dodatkowo wszyscy odziedziczyli po ojcu dwa konta bankowe, na których było 300 tysięcy. "Super Express" ustalił także, że artysta dostawał co miesiąc około 30 tysięcy tantiem. Ta kwota również zostanie podzielona na trójkę rodzeństwa.

Zobacz:

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Wojciecha Młynarskiego?

Jaki jest testament Wojciecha Młynarskiego?

ONS
Reklama

Co odziedziczyli Agata, Paulina i Jan Młynarscy?

Reklama
Reklama
Reklama