Agata Młynarska opowiedziała o współpracy z nową prowadzącą "Świat się kręci". Dziennikarka w rozmowie z Super Expressem przyznała, że o tym, że Anna Popek dołączy do grona gospodarzy programu, dowiedziała się z internetu. Agata Młynarska nie ukrywa, że ona sama nie miała wpływu na zatrudnienie Anny Popek.

Reklama

To był pomysł stacji. Ja się dowiedziałam o tym z wirtualnych mediów - przyznała Agata Młynarska.

Agata Młynarska nie chciała odpowiedzieć na pytanie reporterki tabloidu, czy według niej Agata Popek radzi sobie w roli prowadzącej program.

To jest dla mnie niezręczna sytuacja, ponieważ nie uważam, by moim zadaniem było ocenianie kogokolwiek i mówienie o tym, jak sobie radzi (...) My się z Anią znamy bardzo długo. Prowadziłyśmy razem Sylwestry, różne programy. Ja nie mogę powiedzieć, o żadnym ze swoich kolegów tu w pracy, że kogoś lubię, albo nie lubię. Po prostu pracujemy razem i to jest najważniejsze.

Przypominamy, że Anna Popek zadebiutowała w roli prowadzącej "Świat się kręci" na początku kwietnia br. Nowa gospodyni show już w pierwszym odcinku zaskoczyła wszystkich odważnym wyznaniem, że ma słabość do... trójkątów.

Waszym zdaniem Anna Popek sprawdza się w roli gospodyni programu?

Zobacz także

Zobacz także: Agata Młynarska o odejściu Grażyny Torbickiej z TVP: "Grażyna była dla mnie Boginią. To koniec..."

Agata Młynarska o współpracy z Anną Popek.

O przejściu Anny Popek do programu Agata Młynarska dowiedziała się z mediów.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama