Mikołaj Roznerski, Ada Kalska Adriana Kalska bez makijażu Adriana Kalska w kolorowej spódnicy i Mikołaj Roznerski w granatowym garniturze Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze spektaklu "Piękna Lucynda" Kalska, Roznerski i jego syn
Mikołaj Roznerski i Ada Kalska na oficjalnej premierze filmu "Fighter"
East News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O swoim życiu prywatnym mówią rzadko i niechętnie. Jakiś czas temu pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku, ale okazuje się, że nie potwierdziły się, a para nadal jest razem. Teraz aktor zaskoczył wszystkich publikując zdjęcie ze ślubu ze swoją partnerką. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są już małżeństwem? Zobaczcie, jak zaczęła się historia ich związku!

1/7
Mikołaj Roznerski, Ada Kalska

Przez długi czas krążyła informacja, że aktorska para poznał się na planie serialu "M jak miłość". Jednak Mikołaj Roznerski zdementował ją w wywiadzie dla "Super Expressu", mówiąc:

Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie „M jak miłość” i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz. - powiedział aktor.

W serialu scenarzyści połączyli ich wątki, a wtedy okazało się, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zostali serialową parą. Początkowo nic nie zapowiadało, że będą razem również prywatnie.

2/7
Adriana Kalska bez makijażu

Ostatnie lata w zawodzie były dla Mikołaja Roznerskiego trudne. Pozornie miał wszystko sławę, pieniądze, ale osiągnął to ciężką pracą, która odbiła się na jego zdrowiu:

Bywało tak, że rano kręciłem dwie sceny w serialu, po południu scenę w filmie, później jechałem 200 kilometrów do teatru w Bełchatowie i potwornie zmęczony wracałem nocą do domu. Nocami siedziałem sam i ryczałem. A rano znowu marsz na plan”, zdradził w wywiadzie „Twojemu Stylowi”.

To wtedy otrzymał ogromne wsparcie od Adriany Kalskiej. "Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie" - sam przyznał. I to ich do siebie zbliżyło. Oficjalnie swój związek potwierdzili w marcu 2018 roku. 

3/7
Adriana Kalska w kolorowej spódnicy i Mikołaj Roznerski w granatowym garniturze
East News

Ich znajomość zaczęła się od przyjaźni, a wsparcie jakie otrzymał Mikołaj Roznerski bardzo zbliżyło go do Adriany. Wcześniej było głośno o jego związkach m.in z Martą Juras, z którą ma 7-letniego syna, Marceliną Zawadzką czy Olgą Bołądź. Dopiero dwa lata temu przyjaźń z Adą Kalską przerodziła się w związek, a aktor wielokrotnie wspominał, że już się w życiu wyszalał i teraz szuka stabilizacji. 

Jestem coraz bliżej czterdziestki i czuję, że muszę trochę odsapnąć. Już się w życiu wyszalałem. Mam co prawda tylko 37 lat, ale wcześnie zacząłem. Cieszę się z tego, co teraz mam - mówił w rozmowie z Party.

4/7
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze spektaklu "Piękna Lucynda"
East News

Początkowo mało kto wierzył w to, że ich związek to poważna sprawa. Mikołaj Roznerski miał opinię "łamacza kobiecych serc" i wydawało się, że to tylko przelotny romans. Jednak szybko okazało się, że para idealnie do siebie pasuje, a osoby ze środowiska aktora uważają, że przy Adrianie Kalskiej zdecydowanie zmienił się na lepsze. 

5/7
Kalska, Roznerski i jego syn
EOS

Para spędza też mnóstwo czasu z synem aktora, Antonim. Ada Kalska ma doskonały kontakt z chłopcem, a gwiazdor w wywiadach podkreślał, że teraz priorytetem jest dla niego czas spędzony z rodziną. 

6/7
Mikołaj Roznerski, Ada Kalska

Zaręczyny Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego miały odbyć się w tym roku podczas romantycznego wyjazdu do Wenecji, jednak żadne z nich nie potwierdziło tej informacji. Teraz aktor zaskoczył fanów i opublikował zdjęcie z ich ślubu!

7/7

Mikołaj Roznerski pochwalił się ślubnym zdjęciem z Adrianą Kalską. W krótkim podpisie pod romantyczną fotografią napisał:

#done ✅ ☺️😜 @adriana.kalska.official

Na zdjęciu widać, że para jest sama w kościele, ale nie do końca wiadomo, czy chodzi o prywatny ślub pary, czy o uroczystość Izy i Marcina z "M jak miłość".  Fani jednak gratulują parze:

Gratuluje 😍😍szczęścia i miłości 

Gratulacje!!! 💪😁

No wreszcie🙈😉😊💓pozdrawiam kochani.Wszystkiego dobrego😘❤️

Czekamy na potwierdzenie tej informacji!