Party Stories
Adam Lambert gwiazdą Eska Music Awards 2015
ONS
Newsy

Była Jamelia, Nelly Furtado... A w tym roku? Znamy główną gwiazdę Eska Music Awards 2015

Kto pojawi się na scenie?

Rozdanie nagród Eska Music Awards co roku przyciąga plejadę największych gwiazd polskiej sceny. Organizatorzy często decydują się na światowej sławy artystów. Rok temu całe show skradła jednak Doda. Zobacz: Doda dała czadu na Eska Music Awards 2014. Przebierała się sześć razy!

Przez lata na gali Eska Music Awards pojawiły się takie gwiazdy jak Jamelia, Melanie Fiona czy Nelly Furtado. W tym roku główną atrakcją wieczoru będzie... Adam Lambert! Wokalista swoją karierę zaczynał w amerykańskim "Idolu". Świat usłyszał o nim, kiedy w radiostacjach zaczął rządzić hit "Whataya Want from Me". W 2012 roku wyruszył zaś na trasę koncertową z legendarnym zespołem Queen.

Czekacie na jego występ? Eska Music Awards 2015 już 29 sierpnia w Szczecinie.

Zobacz: Cleo, Margaret, Sarsa - gwiazdy na imprezie Eska Music Awards

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nominowani do Eska Music Awards 2014. Lista nominowanych do Eska Music Awards 2014. Eska Music Awards 2014 nominacje
ONS
Newsy
Lista nominowanych do Eska Music Awards 2014. Kto dostanie nagrodę Eski?
Gdzie oglądać Eska Music Awards?

Wczoraj w Warszawie odbyła się impreza z okazji ogłoszenia nominacji do Eska Music Awards 2014 . W Pałacu Prymasowskim bawiło się kilkanaście najbardziej popularnych gwiazd polskiej piosenki. Wśród nich m.in. Doda , Margaret oraz Dawid Kwiatkowski. Przypomnijmy:  Gwiazdy na ogłoszeniu nominacji do Eska Music Awards 2014 A kto otrzyma statuetkę? Dowiemy się już 22 sierpnia podczas wielkiego koncertu w Szczecinie. Tak przedstawia się lista nominowanych:  ARTYSTKA ROKU: Cleo Sylwia Grzeszczak Ewa Farna Ewelina Lisowska ARTYSTA ROKU: Mrozu Bob One Mesajah Bednarek NAJLEPSZY ZESPÓŁ: Piersi  Jamal Red Lips LemON NAJLEPSZY HIT: Donatan & Cleo - My Słowianie Mesajah & Bednarek - Szukając szczęścia Bob One & Bas Tajpan - Daj z siebie wszystko Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT: Grzegorz Hyży Cleo Patryk Kumór Najlepszy Przekaz w Mieście ESKA TV AWARD - NAJLEPSZE VIDEO Donatan & Cleo - My Słowianie Donayan & Cleo & Sitek - Cicha woda Margaret - Wasted Mrozu & SOUND''''''''''''''''N''''''''''''''''GRACE - Nic do stracenia eskaGO AWARD - NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI: Donatan & Cleo Dawid Kwiatkowski Grzegorz Hyży Dawid Podsiadło Za kogo będziecie trzymać kciuki? Seksowna Doda na rozdaniu nominacji do Eska Music Awards: 

Doda, Marina i Edyta Górniak na Eska Music Awards 2010
Newsy
Górniak wręcza Marinie nagrodę, a ta dziękuje... Sablewskiej. Jak na to wszystko reaguje Doda? Pamiętacie? WIDEO ;)
Dziś show-biznes wygląda nieco inaczej!

To były czasy! Na gali Eska Music Awards 2010 na jednej scenie spotkały się... Doda, Marina oraz Edyta Górniak! Ale po kolei. Edyta Górniak wręczyła nagrodę Marinie za "Debiut Roku". Obie panie pracowały wówczas z Mają Sablewską, a ta z kolei była już skonfliktowana z Dodą , która poprowadziła galę (wraz z Tomaszem Karolakiem). Marina i Edyta szybko zaprzyjaźniły się ze sobą, co było widać na scenie. Łuczenko (dziś Szczęsna), kiedy odbierała statuetkę, podziękowała z kolei Sablewskiej (wtedy padło słynne "Maja, Maja, zrobiłyśmy to!"). Jak na to wszystko zareagowała Doda? Zobaczcie wideo!   Jak sytuacja wygląda dziś? Marina, Doda i Edyta Górniak to nadal gwiazdy na absolutnym topie. Maja Sablewska po jakimś czasie rozstała się zarówno z Edytą, jak i z Mariną (2011), a następnie pogodziła się z Dodą. Zrezygnowała jednak z bycia menadżerem i sama została gwiazdą. Do dziś ma konflikt z Górniak - a chodzi o... pieniądze.   Zobacz:  W konflikcie Górniak i Sablewskiej chodzi o ogromne pieniądze. Maja: Jestem wdzięczna Edycie za...   Doda i Edyta Górniak nadal za sobą nie przepadają, a Marina nie ma z żadną z nich kontaktu. Tak, łatwo się pogubić. Zobaczcie wideo!     Doda na Eska Music Awards 2010.   Edyta Górniak i Marina na Eska Music Awards 2010.   Maja Sablewska i Marina zakończyły współpracę w 2010 roku. 

Ada Fijał poprowadzi EMA 2013
ONS
Newsy
ZGADNIJ: Która gwiazda poprowadzi Eska Music Awards 2013?
Jankes będzie miał w tym roku seksowną pomocniczkę

3 sierpnia wręczone zostaną prestiżowe nagrody muzyczne Eska Music Awards. Gwiazdą uroczystej gali będzie kanadyjska wokalistka Nelly Furtado . Do walki o nagrody w 8 kategoriach stanie plejada polskich artystów. Przypomnijmy: Eska Music Awards 2013: Nominowani Lisowska, Honey, Margaret... 2013 Eska Music Awards odbędzie się podczas finału światowych regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Scena festiwalowa zlokalizowana będzie na Wałach Chrobrego, a całą imprezę poprowadzi Krzysztof „Jankes” Jankowski , jeden z najbardziej znanych didżejów Radia Eska. W tym roku jego partnerką będzie... Ada Fijał . Aktorka pokazała ostatnio talent komediowy w parodiach grupy "Abstrachuje", więc wydaje się, że podoła kolejnemu wyzwaniu. W przeszłości gale Eski prowadziły takie gwiazdy, jak choćby Doda czy Joanna Koroniewska . Myślicie, że Ada Fijał to dobry wybór? Wybieracie się do Szczecina na EMA 2013? Zobacz też galerię zdjęć gwiazd podczas ogłoszenia nominacji do EMA 2013:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner