Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
5 rzeczy z walizki Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy

Rozenek zdradziła co zawsze musi mieć w walizce. To tylko 5 rzeczy

Zaskoczeni?

O programie, którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek mówiono wiele. W końcu stacja podjęła decyzję, że "Piekielny Hotel" zniknie z anteny, a widzowie nie będą już mogli oglądać go na jesieni. Zobacz: „Piekielny hotel" znika z telewizji! Czy Małgorzata Rozenek straci pracę?

Nie da się ukryć, że gwiazda TVN sporo podróżuje i to jak spakować walizkę by dużo się w niej zmieściło wie najlepiej. W rozmowie z portalem Vu Mag wyznała, jakie pięć rzeczy zabiera ze sobą najczęściej w podróż. Są to bardzo podstawowe przedmioty, a na brak niektórych z nich trochę narzeka. Co znajduje się w walizce Perfekcyjnej Pani Domu?

Japonki, biały T-shirt, zabawki dla dzieci, kosmetyki i zawsze za mało książek. 

Kobiety powinny brać przykład z Małgorzaty Rozenek.

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek odejdzie z telewizji?
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
37. urodziny Małgorzaty Rozenek
ons
Newsy
Rozenek niedawno skończyła 37 lat. Wiemy jak świętowała urodziny!
Majdan sprawił jej uroczą niespodziankę

Ostatnio wokół Małgorzaty Rozenek zrobiło się sporo zamieszania. Wszystko przez niską oglądalność jej programu "Piekielny Hotel", który niestety znika z anteny i widzowie nie będą mogli oglądać go na jesieni. Zobacz:  „Piekielny hotel" znika z telewizji! Czy Małgorzata Rozenek straci pracę? Gwiazda jednak nie przejmuje się negatywnymi komenatarzami na swój temat i robi swoje. Ostatnio obchodziła 37. urodziny i z tej okazji zorganizowała przyjęcie, na które zaprosiła 40 osób. W przygotowaniach pomagali jej oczywiście Radosław Majdan i dwaj synowie. Sportowiec zadbał nawet o niespodziankę i na tarasie rozwiesił transparent z napisem: "Małgosiu, wszystkiego najlepszego", a cały dom przystroił kwiatami. Gosia była bardzo wzruszona, a gdy wszyscy zaśpiewali jej "Sto lat", miała łzy w oczach. Wszyscy świetnie się bawili i objadali tortami z cukierni Lary Gessler - czytamy w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz".  Po udanej imprezie Rozenek z rodziną udała się na wakacje na południe Europy. Zobacz na Polki.pl: Rozenek odejdzie z telewizji?  

Nowy program Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Znamy szczegóły nowego programu Rozenek. To będzie hit wiosny w TVN
Przyćmi konkurencję?

Wczoraj media obiegła informacja o wielkim sukcesie Małgorzaty Rozenek . Jak podało "Party" stacja TVN postanowiła wykorzystać potencjał gwiazdy, dlatego też Perfekcyjna otrzymała nowy program, który ma być wielkim hitem wiosennej ramówki. Przypomnijmy: Rozenek poprowadzi nowy hit TVN. O ten kontrakt biło się wiele gwiazd stacji Teraz poznaliśmy więcej szczegółów. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia.pl Rozenek poprowadzi pierwszą polską edycję "Hotel Hell", który polega na tym, że Małgorzata będzie odwiedzać właścicieli polskich hoteli, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem swojego biznesu . Gwiazda będzie podpowiadać, co można zmienić, by miejsce przyciągało klientów. Można więc powiedzieć, że będzie to hotelowa wersja programu Magdy Gessler, "Kuchenne rewolucje". W USA format odniósł ogromny sukces, a prowadzi go Gordon Ramsay. W ubiegłym roku TVN Style pokazywało show pod pod tytułem „Piekielny hotel Gordona Ramsey". Czy czeka nas więc "Piekielny hotel Małgorzaty Rozenek"? Będziecie oglądać? Zobacz: Za miesiąc Boże Narodzenie. Rozenek zdradziła nam swoje plany na święta Małgorzata Rozenek na imprezie "Party":

Małgorzata Rozenek skometowała plotki o nowym programie z jej udziałem
ONS
Newsy
„Piekielny hotel" znika z telewizji! Czy Małgorzata Rozenek straci pracę?
Stacja nie jest zadowolona z wyników oglądalności

Program Małgorzaty Rozenek “Piekielny hotel” zadebiutował na antenie TVN na początku tego roku i od razu wzbudził dużo emocji wśród widzów. Pojawiły się opinie, że gwiazda TVN nie pasuje do tego formaty i lepiej odnajdywała się w roli Perfekcyjnej Pani domu niż specjalistki od rewolucji w hotelach. Nie brakowało głosów, że do tej roli lepiej nadawałaby się Magda Gessler. Po zakończeniu emisji programu z Rozenek, stacja podjęła decyzję o jego przyszłości. Jak dowiedziały się wirtualnemedia.pl, telewizja TVN w jesiennej ramówce nie pokaże drugiej edycji programu „Piekielny hotel”. 10 odcinkowe show z Rozenek oglądało średnio 1,16 mln widzów. TVN w czasie emisji programu mocno przegrał ze swoim największym konkurentem, stacją Polsat. “Stacja nie zdecydowała się umieścić w jesiennej ramówce drugiej serii „Piekielnego hotelu”, bo nie jest zadowolona z wyników oglądalności programu jak i z jego dotychczasowej realizacji, donoszą wirtuanemedia.pl To oznacza, że Małgorzata Rozenek zostanie bez pracy? Gwiazda ma w stacji silną pozycję, więc na pewno znajdzie się dla niej miejsce, a poza tym mówi się, że „Piekielny hotel” ma wrócić do ramówki TVN wiosną przyszłego roku.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner