Ewa Mrozowska

Ewa Mrozowska to polska celebrytka, najbardziej znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", emitowanego w TTV. Na antenie w parze ze swoją najlepszą przyjaciółką Sylwią Bombą w zabawny sposób komentuje przeróżne produkcje telewizyjne, od programów rozrywkowych, po seriale, filmy, dokumenty. Śmieszne komentarze i sytuacje przytaczane w programie podbiły serca widzów, dzięki czemu celebrytka zyskała dużą sympatię widowni. To pomogło jej w karierze zawodowej. Ewa Mrozowska jest bowiem dyplomowaną wizażystką. Zajmuje się zarówno stylizowaniem fryzur, jak i wykonywaniem makijaży okolicznościowych, a także body paintingiem.

Imię: Ewa

Nazwisko: Mrozowska-Kozłowska

Nazwisko panieńskie: Mrozowska

Pseudonim: -

Wzrost: 177 cm

Data urodzenia: 26.11.1984 r.

Znak zodiaku: strzelec

Zawód: freelancer, wizażystka

Osoby - związki: - mąż Piotr Kozłowski (para pobrała się w 2013 r.)

Rodzice: brak informacji

Dzieci: syn Leon (ur. 2019 r.)

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Ewa Mrozowska urodziła się 26 listopada 1984 roku w Warszawie. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku podała informację, że uczęszczała do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i uczyła się na kierunku ogrodnictwo. Od 2006 roku zajmuje się jednak fryzjerstwem i wizażem. Ukończyła pod tym kątem wiele kursów, a także zajmowała wysokie miejsca w przeróżnych wizażowych mistrzostwach. Jest absolwentką Akademii Sztuk Artystycznych Agaty O. Świeckiej, ukończyła Mistrzowski Kurs Wizażu Oriflame, a także intensywny kurs u Jolanty Wagner - dyrektorki Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej oraz jednej z najbardziej cenionych prekursorek sztuki wizażu w Polsce. W 2008 roku Ewa Mrozowska zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Makijażu "Shine like a star", a dwa lata później zwyciężyła w Mistrzostwach Polski Makijażu "Pin up girl". Ewa Mrozowska wykonuje makijaże okolicznościowe i artystyczne, a także zajmuje się body paintingiem, ale głównie na różnego rodzaju pokazach i imprezach tematycznych. Zawodowo współpracuje z licznymi czasopismami, takimi jak: "CKM", "Bravo Girl", "Perfect Image", "Candy Press". Jest w stałym kontakcie z wieloma osobistościami z branży beauty i fotografii, takimi jak: Daniel Qczaj, Karolina Gendek, Wojtek Bąkiewicz, Robert Baka, Krzysztof Kuczyk, oraz agencjami, np.: z Maxima Models, Ekg, Mody-fikacją, Mku Models.Prywatnie Ewa Mrozowska jest mamą małego Leosia, który urodził się w 2019 roku, oraz szczęśliwą żoną Piotra Kozłowskiego. Kobieta kocha zwierzęta. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje się ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi podczas relaksujących spacerów na łonie natury. W młodości miała problemy z anoreksją, czym niejednokrotnie dzieliła się z fanami. Dziś bardzo dba o sylwetkę, ale w sposób racjonalny, oparty na ćwiczeniach i zdrowym odżywianiu.

Znana z: programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który stał się dla niej trampoliną do medialnej kariery, a także znacznie poszerzył grono odbiorców jej makijażowych usług. Fani pokochali celebrytkę przede wszystkim za jej naturalność, poczucie humoru i przezabawne komentarze. Z makijaży wykonywanych przez influencerkę korzysta bardzo wiele znanych gwiazd polskiego show-biznesu, m.in.: Angelika Anozie, Sylwia Bomba, Halina Wiśniewska, Sylwia Szczepanik, Martyna Rybka-Flis, Oliwia Cymińska. Celebrytka intensywnie prowadzi swoje media społecznościowe i regularnie dzieli się z fanami zarówno życiem prywatnym, jak i sukcesami zawodowymi. Zdjęcia z mężem wrzuca jednak oszczędnie, tłumacząc się tym, że ceni sobie jego prywatność, a on sam zwyczajnie nie przepada za robieniem sobie "selfie". Instagram celebrytki obecnie obserwuje ponad 550 tysięcy followersów, z kolei jej oficjalny profil na Facebooku zebrał 3,5 tysiąca znajomych.

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody:
  • trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Makijażu "Shine like a star" (2008);
  • pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Makijażu "Pin up girl" (2010).


  • LINK Instagram: @ewamrozowska.makeup

    Link Facebook: @eva.mrozowska
    Advertisement MPU index
    Advertisement MPU index