Wielkie zmiany w "Gogglebox. Przed telewizorem". Niestety, okazuje się, że Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nie będą już występować razem w wielki hicie TTV! W nowych odcinkach Sylwii Bombie będzie towarzyszyć nowa koleżanka. W sieci pojawiło się już ich wspólne zdjęcie, a gwiazda "Gogglebox" skomentowała zmiany w programie. Co z Ewą Mrozowską? Wiemy!

Reklama

Ogromne zmiany w ekipie "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska od wielu lat tworzyły zgrany duet w "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie pokochali piękne przyjaciółki, które komentowały seriale i programy telewizyjne w hicie stacji TTV. Niestety, ostatnio w mediach pojawiły się plotki, że Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nie będą już razem występować w "Gogglebox", a powodem tego miał być konflikt między celebrytkami. Sylwia Bomba szybko zdementowała doniesienia na swój temat i zapewniała, że wciąż ma dobre relacje z Ewą Mrozowską. Teraz jednak okazuje się, że w programie rzeczywiście doszło do wielkich zmian i już w najnowszym odcinku u boku Sylwii pojawi się jej przyjaciółka, Lili Antoniak.

Nowa ekipa kanapowa melduje się dzisiaj o 22:00 w Gogglebox na @ttv.pl ❤️ Razem z @lili.antoniak jesteśmy jedną z dzisiejszych niespodzianek ❣️- Sylwia Bomba zdradziła w najnowszym poście na Instagramie.

Zobacz także: Sylwia Bomba poszła do supermarketu w wieczorowej sukni! I to rozcięcie... "Wow, ale noga!"

Czy to oznacza, że Ewa Mrozowska zniknie z "Gogglebox. Przed telewizorem"? Nic z tych rzeczy! Okazuje się, że od nowego odcinka nowym partnerem Ewy w programie będzie jej mąż.

Nie tylko u nas zmiany - z tego miejsca pozdrawiamy Cię Ewcia @ewamrozowska.makeup ???? i Twojego nowego kanapowego (i życiowego) partnera - wiem, że ta zmiana daje Ci mega radość ???? Mam nadzieje, ze będziecie się z nami dobrze bawić! Każda zmiana, niesie ze sobą coś nowego i ciekawego, a rok 2022 to podobno szczęśliwy rok! ☀️- napisała Sylwia Bomba.

Zobacz także: "99 - gra o wszystko": Mariusz Kozak broni Sylwię Bombę. "Była gorsza osoba"

Zobacz także

Post o zmianach w "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała również Ewa Mrozowska, która potwierdziła, że teraz będzie występować w programie ze swoim partnerem.

Kochani jedziemy z tym! ❤️????
Oto człowiek z którym jestem od wielu lat w doli i nie doli ! A od dziś na kanapie ???????? @ttv.pl
Tak, to właśnie z tym panem spędzam najwięcej czasu, prócz Leonka oczywiście!❤️
To mój kumpel, mąż i nawet psiapsi ahhahahahh
Także obyście Nas choć trochę polubili, tak jak lubiliście nas razem z Sylwią @sylwiabomba było z jajem i będzie jeszcze lepiej z @lili.antoniak ???????????? !
Ps. Bierzcie nas pół żartem, pół serio ????❤️- napisała Ewa Mrozowska.

Żałujecie, że Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nie będą występować razem w "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Reklama

Zobacz także: Sylwia Bomba miażdży Antoniego Królikowskiego! Ostry komentarz gwiazdy "Gogglebox"

Reklama
Reklama
Reklama